זוגיות ורווקות

rebecca221

New member
זוגיות ורווקות

אין לי כח מאתרי הכרויות ,כולם שם שרוטים לצערי במציאות מתביישים לגשת אני לא יודעת מה לעשות איפה אני יכולה להכיר ?

tzachy

New member
אכן, לא פשוט

אבל לפני שאנסה (לא בטוח שאצליח...) להשיב, את, לכאורה לפחות, קצת סותרת את עצמך עם עניין אתרי ההכרויות בתגובה כאן.
מצד אחד כתבת "כולם שם שרוטים" (מן הסתם,אני לא מסכים ש"כולם", למרות שאני לא רואה את הגברים שם), מצד שני לגבי אתר הכרויות מסויים כתבת שחברה שלך הכירה לא מזמן מישהו...

לגבי "במציאות מתביישים לגשת": אני כגבר קצת מבין את זה, אבל זה לא נכון בכל המקרים. לפני כך וכך שנים הייתי באיזו סדנא בנושא חיפוש זוגיות. התחלקנו לקבוצות (נניח של 10 אנשים) ובכל קבוצה, חבריה היו צריכים להחליט מי נראה הכי ביישן, כאשר לא היתה הכרות מוקדמת בין האנשים. מהתרשמות שיטחית בלבד, בחרו בקבוצה שלי בי בתור הכי ביישן... וזה כנראה נכון
, אבל למרות זאת התחלתי ויותר מפעם עם בחורות במהלך השנים (לא תמיד הבחורה פנויה, לא תמיד היא מעוניינת, בקיצור לא תמיד זה מצליח (מנגד, כן הצלחתי להגיע למספר דייטים בדרך הזו)). גם היום (אחרי שבגרתי ואף זקנתי) זה לא קל לי לפנות לבחורה ברחוב, אבל אם אני רואה מישהי שחיצונית ממש מוצאת חן-בעיני (וזה אירוע די נדיר) אז בחלק מהמקרים אני משתדל להעיז ולגשת. אם הבחורה נראית לי חלקית, כלומר היא יפה בעיני (או יש בה משהו שמושך אותי), אבל לא בדיוק מה שאני מחפש, אז אולי אסתכל עליה, אבל כנראה לא אתחיל איתה (כלומר זה לא תמיד בהכרח רק ביישנות, אלא זה לא תמיד מתאים).

מבחינה סטטיסטית לדעתי הסיכוי הכי גדול להכיר מישהו/י הוא במרחב הציבורי, הבעיה בדומה למה שאמרת ("מתביישים") יש פחות קשר בין האנשים, כלומר צריכים "לשבור את הקרח" וליצור יחסי אמון כדי להתגבר על ה"פחד מזרים".

מבחינה זו, אם יש מסגרת כמו חוג לאיזשהו תחביב או קורס בנושא כללי וכד', אז יש יותר הזדמנויות לשבור את הקרח וגם יש יותר אפשרויות למפגש חוזר, שלא כמו בהכרות מקרית ברחוב שאז קשה לדעת אם נראה את אותו/ה אדם שוב.

אני חושב שאפשר לנסות את כל הדרכים ואולי אפילו לפנות לשדכן/ים(?). למרות שזה לא קל ("קשה זיווגו של אדם כקריעת ים סוף"), ההגיון אומר שככל שמנסים יותר, מגדילים את הסיכוי (=ההגיון הזה... אבל... עדיין לא גרם לי למצוא זוגיות
), אבל זה גם עלול להוביל לשחיקה וייאוש ("עשיתי, עשיתי ועשיתי... וכלום לא קרה"), לכן צריך לדעת גם להרפות מהחיפושים מדי פעם.

למעלה