בת 38 מעוניינת להכיר

שקד991

New member
בת 38 מעוניינת להכיר

בת 38, גרה במרכז.
יפה, חמודה. מחפשת קשר רציני
בגילאים 47-54
השאירו לי טלפון ואחזור אליכם.

קלייטון.ש

Well-known member
גברים ככל שהם מתבגרים הם מעוניינים בצעירות יותר

בן 47 אולי עוד יתעניין בבת 38 אבל בן 54 ישים את המקסימום על 25.

puma141

New member
^^^ שקד

אל תקשיבי לו, זה לא נכון...
זה תלוי בהמון דברים אחרים, מלבד גילך או גילו.
בשום פנים אי אפשר לתכנן/לקבוע באופן הכללתי שכזה,דברים.
בטח ובטח ובטח שלא בענייני הלב או הזוגיות... או התקשורת.
בהצלחה לך......:)

tzachy

New member
מניסיון אישי, אני נוטה להסכים איתך ויש לי גם הסבר אפשרי

[אינני מומחה לנושא הנדון. אני מציין שילוב של מחשבות שלי עם נקודות שקראתי עליהן באינטרנט למשל בסוף התגובה [1]]
מן הסתם חלק מרכזי בזה שגבר מתעניין באישה ואישה בגבר קשור לרצון המולד להוליד, כלומר עניין הריבוי (ברור שלא כל קשר חייב להוביל לילדים, אבל זה כנראה מה שעיצב חלק נכבד מההתנהגויות שלנו).

כידוע, גם לגברים וגם לנשים יש מעין "שעון ביולגי". אמנם אצל גברים הוא 'מתקתק' שונה (גבר פורה יכול להוליד ילדים גם נניח בגיל 65. אישה בגיל הזה (באופן טבעי) כבר לא), אבל לעניות דעתי עם הגיל עלולים להיות יותר פגמים (אצל נשים אפשר לראות למשל את הקשר בין גיל לתסמונת דאון. אצל גברים סיכוי גבוה יותר כמדומני לאוטיזם ועוד).

צאצא מקבל איזה "סכום" או "מכפלה" של הפגמים (או מוטציות?) משני הוריו. אם צד אחד מבוגר יותר, עדיף לו לכאורה לעשות צאצא עם מישהו/י צעיר/ה יותר כי כך קטן הסיכוי לפגמים. במילים אחרות: גבר מבוגר+ אישה מבוגרת = יותר סיכוי לפגמים (מאשר המצבים גבר צעיר+ אישה מבוגרת, או גבר מבוגר+ אישה צעירה).

אבל כמו שפומה כתבה לעיל, כל מקרה לגופו. אני רק הצעתי השערה/נקודת מבט נוספת על הנושא.

[1] אם כי... יש, לכאורה, יתרון מסויים לגבר מבוגר (למרות הפגמים האפשריים) כי הוא מעניק לצאצאים שלו טלומרים (קצוות הכרומוזמים) ארוכים יותר וכך תוחלת חיים פוטנציאלית ארוכה יותר (כמוסבר כאן וגם כאן).

למעלה