הייתם יוצאים עם טרנסג׳נדר או טרנסג׳נדרית?

ה כ ל

New member
הייתם יוצאים עם טרנסג׳נדר או טרנסג׳נדרית?

סערה במרשתת לאחר שהראפר Ginuwine טען שלא היה יוצא עם טרנסג'נדר

בתכנית האח הגדול באנגליה, הוא נשאל על ידי אחת המשתתפות (גבר בעברה) האם הוא היה יוצא איתה. לאחר שאמר שלא, היא ניסתה לנשק אותו - אך הוא סירב.
התגובות לא איחרו לבוא: הוא כעת נאשם בהיותו טרנספובי וצר אופקים, מכיוון שהוא כן מוכן לצאת עם נשים אבל לא עם טרנסג'נדרים.

https://www.bet.com/music/2018/01/08/ginuwine-big-brother-celebrity-trans-woman-twitter-debate.html

puma141

New member
עולם צבוע, כרגיל!

כי הרי רוב האנשים היו עונים אותו דבר כמו הראפר......
יש מחסום אדיר בקטע הזה. השורשיות, הטבעי, קרובים יותר לבני אדם.
למה צריך להוקיע את אלו שהאמת שלהם שונה מזו של אחרים?!
בעיני זה לא מוכיח נאורות, פתיחות או משהו דומה לזה. זה אפילו מוכיח ההיפך.....
שאנשים שמוקיעים את זה, לא יודעים או מוכנים לקבל דעה אחרת! למה?
כי השאר לא חושבים כמוהם....
בעיני אותם אנשים בעצמם אטומים, ריקים, מרירים בתכלס.
שום חופש ביטוי, חופש דעה לא קיים ב א מ ת בעולם שלהם.
מי שלא מרגיש משיכה לכאלה, הוא לא "נאור" בעיניהם.
כאמור זה רק מראה מי הם...לא יותר.

אני מרחמת על הטרנסים האלה בנוגע לתחושה שלהם. אבל הם צריכים להבין שלא כל העולם יוכל להיות עם כמוהם! בדיוק כמו שהם בחרו להיות טרנסים, אנשים בוחרים בטבע! בכמה שיותר טבעי...גם במשיכה שלהם כלפי אנשים אחרים.
זה אולי לא נעים, אבל אין להם זכות לתקוף אף אחד שלא מקבל אותם!
גם לא לאחרים שכן מסוגלים להיות בני זוגם.

ה כ ל

New member
למה אין להם זכות?

מה, חופש הביטוי כבר לא חשוב לך?

puma141

New member
חשוב

לי מאוד...אבל כשהוא אמיתי! :) לא מזוייף, לא מתייפיף, לא נוטה לצד אחד מסויים...
חופש הביטוי בעיני, מתבטא גם בכבוד, אם האומר או המקשיב אמיתיים.
הראפר לא נמשך לטרנסים. האם זה מחייב האשמות חד משמעיות על היותו
פרימיטיבי, או חשוך או דברים כאלה??
זה אומר- חופש ביטוי, רק כסיסמא. זה גם אומר, חופש הביטוי חשוב- בתנאי שאתה חושב כמוני...:) בערך. חופש ביטוי כערך אמיתי-ולא ניצול אבסורדי שלו, תחת המשמעות שהוא אמור לתת,
כי אם אתה באמת בעד חופש הביטוי, אז תבין שהוא גם קשור לכבוד לאדם שחושב אחרת ממני- מבלי שאני אאשים אותו בתפיסה חשוכה.
תראה איזה עליהום עשו עליו....למה? מה הוא עשה רע?

אתה היית מוכן שטרנסית תנשק אותך? יכולה להיווצר מבחינתך, משיכה לטרנסית?

ה כ ל

New member
האם חופש הביטוי לא מקבל את משמעותו מדברים שקשה לנו איתם?

לא בעיה להגיד את מה שכולם רוצים לשמוע ואת מה שלאנשים אין בעיה איתו... :)

אני אישית לא הייתי יוצא עם טרנסית, כי משמעותה של יציאה היא האפשרות לקיום יחסי מין, ולא הייתי רוצה לקיים יחסים עם מי שנולדה כזכר.
אולי הבעיה אצלי... לא יודע... :)

puma141

New member
זה מה שאני אומרת- שוטפים לך

את המח, שאולי יש לך בעיה....וגם שאתה ככה וככה וככה +חשוך.......
למה? רק בגלל שאתה לא רוצה לנשק/לעשות סקס עם טרנסית?
נסה לרדת לעומק דעתי, כשאני כותבת על חופש הביטוי- "אמיתי".

כי כשאתה אומר שאתה לא רוצה/ לא נמשך לטרנסיות, העולם *הצבוע* כמרקחה וכבר מטיל ספק בתכונותיך, ומשייך לך תכונות שלא מחייב שיש בך.
זה חופש ביטוי- או סתימת פיות עקיפה, של אנשים חשוכים בעצמם-שאינם באמת מכבדים את חפש הביטוי?

ה כ ל

New member
מעניין

לא חשבתי על זה ככה... אין ספק שיש כאן חומר למחשבה :)

puma141

New member
אז תחשוב

ותחזור אלי

זה כמו שבחורה תבוא ותנשק גיי, והגיי יהדוף אותה ויגיד שהוא לא אוהב/נמשך לנשים, והיא תנשק אותו בכח.
מה לדעתך יגידו? שהיא המפלצת....:) לזה קוראים- צביעות!נכתב כאן שזו הטרדה מינית ואני מסכימה! הטרדה לכל דבר ועניין....
ומה עושים הסתומים ששבויים ב"נאורות" שלהם, או ב"חופש הביטוי" שהפך למושג זנותי ולא אמיתי, ולכן לא מתפתח?
תוקפים אותו!
טימטום מכעיס.....ממש.

CharmingGuy

New member
"הוא

כעת נאשם בהיותו טרנספובי וצר אופקים, מכיוון שהוא כן מוכן לצאת עם נשים אבל לא עם טרנסג'נדרים."
&nbsp
wtf?!

RaikaRakka

New member
אולי

אני חושב שבטח שחשוב מה יש לצד השני בין הרגליים. ושרוב ההטרוסקסואלים כנראה לא ירצו לצאת עם טרנסית.
&nbsp
וזה שהיא ניסתה לנשק אותו לאחר שהוא סירב זה דוחה בדיוק כמו הטרדה מינית של גבר על אישה. זה למען הצבעות ופופולאריות.

קלייטון.ש

Well-known member
הייתם מגבשים דעה ולומדים על העולם מתוכנית טלוויזיה?

ועוד כזו שכל מטרתה להציג תמונת מציאות מעוותת ומוגזמת כדי לעורר יצרים וריב?
אני לא.

המטרה של תוכניות-האשפה האלה היא לא רק לייצר רייטינג

אלא באותה מידה גם להוות אפיק לאינדוקטרינציה פמיניסטית
ליצור שיח פמיניסטי ונראות פמיניסטית שאין לה שום קיום במציאות
זה כמו כתבות מגזיניות במהדורות החדשות המרכזיות
זה כמו קורסי מבוא במדעי הרוח
העולם כיום מלא בצינורות כאלה להזרמה של חינוך מחדש לפמיניזם

ה-trash האנושי שצורך את ה-trash הזה מקבל האבסה של trash רעיוני על הדרך, וכולם מרוצים (כמעט)

קלייטון.ש

Well-known member
אולי אבל טרנסג'נדריות היא לא סוגיה פמיניסטית

נשים שרוצות להיות גברים לא שייכות לפמיניזם, וגברים שפתאום בבגרותם החליטו שהם נשים לא זכאים דווקא להגנת הפמיניזם. למעשה יש טיעון פמיניסטי משכנע שלפיו נשים טרנסיות אינן "נשים אמיתיות". זאת כי לפי הפמיניזם מגדר הוא הבניה חברתית, ולא בחירה אישית. הבנתה של אשה את עצמה כאשה היא תוצר של חינוך והשפעה שהיתה נתונה להם מילדות, אשר לימדו אותה לראות את עצמה במסגרת מגדר ותפיסה מסויימת. היא לא בוחרת להיות אשה אלא הדבר נכפה עליה. זו מהות הנשיות שלה. גבר שבבגרותו פתאום על דעת עצמו רוצה להיות מזוהה כאשה לא נכנס בהגדרה זו של מגדר.

אתה כמובן לא הראשון ששם לב לכך ש...

הפמיניזם סותר את עצמו באופן יסודי
לא סתם זו תפיסת עולם כושלת
אבל המודעות שלך עדיין לקויה בכך שאתה מנסה לייחס לו גיבוש שאין בו וכאילו "לעשות בתוכו סדר"
ההצגה שלך את הטיעון שהעלת כאלטרנטיבה קיימת לדעות הרווחות היא קשקוש גמור. זה לא קרוב אפילו לקו הדומיננטי של הפמיניזם ואין לזה שום אחיזה בלבבות.
הדוגמה(=dogma) השלטת היא דוקא זו שעולה מ"פוליטיקה של זהויות", שלכל יחיד יש אוטונומיה מלאה על השיוך שלו ועל הזהות שלו.
זו נקודת השבירה בין המבט שיוצא מתוך 'החברתי' ובין זה שמתוך ה'אינדיבידואלי', שהרי השמאל על כל אג'נדותיו תמיד משחק על שני המגרשים האלה.
לכן הפסיכית ההיא מאמריקה ששיקרה על כך שהיא אפרו-אמרקאית ולא לבנה (מה שהיא באמת) אחרי ששינתה את המראה החיצוני שלה, יצרה כזו סערה של מבוכה בציבור שם.
אף פמיניסטית מהשורה לא תסכים עם מה שאמרת, כי זה יוצר הייררכיה מפלה ונופל תחת הקטגוריה של "הדרה", ונוגד את הרוח של הדמוקרטיה כפי שהם מבינים אותה (וכפי שכנראה באמת צריך להבין אותה).
זה מאיר עיניים בתור תרגיל אינטלקטואלי שיש לו משמעות והשלכה לגבי היסוד של החשיבה הפמיניסטית, כמו שהתחלתי להגיד למעלה, אבל אין לזה ולא יהיה לזה שום יישום אקטיביסטי במציאות, כי הפמיניזם, כמו כל אג'נדה שמאלנית כיום נובע קודם כל מסנטימנטים של שאיפה לשיוויון ולא מעקרונות מנוסחים או מאידאלים.
עידן האידאולוגיות מת במאה ה-20, כשנוסחו לראשונה התיאוריות הסוציולוגיות שאתה מסתמך עליהן.

AnarchistPhilosopher

Well-known member
ראיתי כבר נשים שנראות כמו גברים.

וגברים שנראים כמו נשים.
&nbsp
אין באמת הבדל ביניהם בשבילי, כדברי השיר:
owner of a lonely heart much better than a broken heart
&nbsp

am i am i

New member
הייתי יוצא, אבל קשה לי לראות בזה משהו רציני.

אם היא נשית ומושכת אז למה לא, אבל מכוון שהיא לא יכולה להכנס להריון, קשה לראות בזה קשר רציני שיתפתח, כמובן שאפשר לאמץ אבל זה לא בדיוק אותו הדבר.

למעלה