מה החולשות של הנשים? :)

קלייטון.ש

Well-known member
השאלה מי קובע, מי מכתיב מטרות חיים, האינטרסים של מי נחשבים

במצב בו יש הבדל באינטרסים ומטרות חיים וצד אחד הוא הקובע, בעוד צד אחר מוותר על האינטרסים שלו או מאמץ את האינטרסים של הצד הקובע, נוצר מצב של שליטה. הצד שקובע שולט בצד שמוותר.
בניגוד לעמדה הפמיניסטית, שהיא שגויה, בחברה האנושית נשים קובעות את מטרות החיים של הזוג והמשפחה, והחברה בכלל, והאינטרסים שלהן הם ששולטים. גברים פועלים לטובתן של הנשים בחייהם ומוציאים לפועל את המטרות שלהן.

puma141

New member
ממש לא רואה את זה ככה...

הפשרות, השיתוף, התכונות השונות הם מארג של שני אנשים שהחליטו שהם חיים יחד, שהם אוהבים ובחרו אחד בשני. ככה זה צריך להיות...
השיתוף מחייב מרצון.
מה שצריך להיות לא תמיד מה שקורה בפועל. אז אצל כל זוג זה אידיווידואלי ונוטה לצד זה או אחר בזמנים שונים או בכלל...זה יחסי לזוג.
לא חושבת שזו עובדה חד משמעית.
גם הדומה של הכח שנתת, היא דוגמה קטנה ממורכבות של עוד הרבה דברים.

הגדרות

תגדיר קודם כל מה זה חולשה.
יש אלפי הגדרות למילה ואם אתן לך תשובה יתכן בהחלט שלא תשתכנע כי ההגדרה שלך שונה. אז כמובן יש מיליון הגדרות למושג חולשה ולא י אתן דרגמא, כפי שביקשתי, רק לחלק.
1 - חולשה = לא להיות דומיננטי
לפי הגדרה זו, תכונה או התנהגות זו יכולה בהחלט להיות חיובית למשל, אם יש לך דעה שונה מהבוס אין בהפשרה לא לשתוק שהרי אתה לא יכול לא להיות דומיננטי ואז מתחילות הצרות...
2 - חולשה= לוותר
לפי הגדרה זו, אין תכונה זו כלל חולשה הרי ידוע שרק מי שיש לו לב אוהב ויכול נתינה יוכל ליצור מערכת יחסים לטווח ארוך. היית רוצה מישהי שכל הזמן תחשוב שהיא צודקת ולא תבין את השוני שלך?
אפשר להמשיך עוד ועוד אך בטוחה אני שהבנתי שאין בכלל דבר כזה חולשה.
החולדה היחידה האמיתית היא לא לצאת מהקופסה.
מקווה שתמצא משם...

ה כ ל

New member
נכון, אבל גם יש מאפיינים לכל מין. ברור שכל אדם אינדיבידואל

puma141

New member
מי זה לנו / לכם...?אני לא קשורה פה לכלום ואף אחד

פה..

S h a r k 1 8

New member
אני חושב שכסף. ככל שלגבר יש יותר כסף

או שהוא מראה נכונות להוציא אותו על האישה, זה משהו שגורם לה לרצות אותו יותר.
&nbsp
לא יעזור כלום.

S h a r k 1 8

New member
לא יודע.

התכוונתי שככל שלו יש יותר ו/או הוא מוציא עליה יותר זה מעלה את המניות שלו. כמובן שזה נכון גם אם לה יש יותר. זה לא ממש מעניין נשים שלהן יש יותר. הן עדיין נהנות ממשיהו ששופך עליהן כסף...

big ass blue

New member
רוב הנשי עדיין תעדיפנה

לצאת גבר ישר וטוב בלי פרוטב בכלל, מאשר הסיבוך בכל מה שקשור ליצר האקסבורי שהעניין מביע לכסף. שתדע. אז עזוב מה שהבנת במהלך חייך, שכסף ייתן לך נשים וכוח, אבל ייתן לך יותר צרות. כן אתה תזיין הרבה, כי אולי תהיה טחון ותשפוך כסף על אהבה. זה כמו בחור לבן שהחליט יום אחד בצעירותו שהוא אוהב מוסיקה שחטרה ומתחיל לתכנן לעצמו צמות ומה לא, הכל מזוייף.

puma141

New member
כרישי......ככה אתה רואה את התמונה? :)

כסף יכול להיות לרועץ לבעליו בקטע הרומנטי.
כמו שיופי יכול להיות לרועץ לפעמים.
תחשוב על זה, נסה.

היית רוצה שיהיה לך הרבה כסף, כי על פי איך שאתה רואה את זה, זה הקטע של בחורות? שככה תשיג בחורות?

S h a r k 1 8

New member
אם הייתי עשיר בפירוש לא הייתי רוצה שמישהי תהייה איתי רק בגלל

הכסף, אבל אין מה לעשות שככה זה עובד.
&nbsp
גם לא מספיק שיהיה לבחור כסף, הוא צריך לשפוך אותו על הבחורה, דבר שאני מתנגד לו נחרצות.
&nbsp
אז כנראה שגם אם הייתי מאד עשיר, לא הייתי שופך כסף על בחורות, ואז זה לא היה עוזר לי, אלא נהפוכו, ממתג אותו כקמצן.

CharmingGuy

New member
כסף

הוא כלי משחק חזק מאוד אמנם,
אבל קיימים כלים חזקים יותר כמו כריזמה. ועם כריזמה אתה יכול לעשות כל כך הרבה יותר, כך שלא באמת משנה כמה כסף יש לך, משנה מה יש לך בראש.
&nbsp
&nbsp

למעלה