אזרחים ברוסיה כמעט ולא מקיימים יחסי מין

ה כ ל

New member
אזרחים ברוסיה כמעט ולא מקיימים יחסי מין

האנשים ברוסיה כמעט ולא מקיימים יחסי מין
העונה הקרה הגיעה אלינו בזחילה, אבל יש מדינות בהן יש חורף בערך כל השנה, ומה עושים כדי להתחמם? לא סקס, מסתבר והרבה לא מרוצים מזה
רונית אפטר / 19/12/2017 15:05

http://www.maariv.co.il/news/viral/Article-614524

אומרים שהחורף אמור להשפיע על חיי המין לטובה, ובכלל, שקור גורם לאנשים לרצות להתחמם באמצעות סקס. אבל זה טרם הוכח מדעית, ובהחלט לא נכון באחת המדינות הקרות והיפות בעולם - רוסיה. שם, מסתבר, אנשים עושים סקס בכמות סבירה ומטה, ורק אחוזים בודדים טוענים שהם עושים סקס כל יום או יותר מידי.

הכמות לא משהו וגם האיכות

על פי סקר חדש שנערך ברוסיה, שפורסם בחדשות Mail.Ru, לרוב האנשים יש חיי מין די ממוצעים ואפילו דלים, כשרק 5% העידו שהם עושים את זה כל יום. בסקר נשאלו 1,500 נשים וגברים על חיי המין שלהם בשנה האחרונה, כשהרוב הגדול מהמשתתפים היו בין הגילאים 24-45. 40% מהנשאלים אמרו שהם עושים את זה לפחות פעם בשבוע, ואחוז דומה (42%) זוכים לזה סביב הפעם בחודש. אבל אלו יחסית ברי מזל לעומת 13% נוספים (1 מתוך 8), שלא עשו סקס כלל במהלך כל השנה האחרונה. אם לשפוט מתוצאות הסקר, רוב המשתתפים שכן עשו סקס השנה לא מרוצים מהכמות וגם לא מהאיכות (36%).

שומרים אמונים, בדרך כלל

בכל הנוגע למונוגמיה, הרוב (68%) העידו שלא בגדו בבני הזוג שלהם, לפחות לא השנה, אחרים (1מתוך 10) נותרו נאמנים אך החלו מערכת יחסים חדשה במהלך השנה. למרות שהרוב לא מרוצים מחיי המין שלהם, מעטים (16%) העידו שהם בוגדים כדרך קבע ו-2% עשו זאת רק פעם אחת כסטוץ. באשר לכמות הפרטנרים מחוץ למערכות היחסים, פחות מאחוז קצת נסחפו ואמרו שהיו להם השנה 50 פרטנרים מיניים, כש-8% אמרו שהיו להם בין שלושה לחמישה פרטנרים. 2% בלבד העידו שיש להם יותר מידי סקס, אך לא ברור האם מדובר באלו עם ה-50 פרטנרים או קבוצה אחרת של נשאלים.

puma141

New member
לא

הבנתי צה רצית להגיד בזה חחח
סתם משהו עובדתי?

מה שלי זה גורם לחשוב, שיש המון מיתוסים סביב קור וסקס כנראה....
הכל תלוי בחום האופי, המיניות, הפתיחות של האדם כלפי סקס....
שזה מה שקובע בעצם. אם אדם אוהב סקס ויש לו כזה אופי כמו שציינתי, יתכן שכשקר
הוא מגביר את הסקס שלו, בקטע של כוונת המיתוס.
אבל ההגיון שלי אומר, שאנשים שחיים במדינות קרות, הופכים להיות אנשים קרים באיזה אופן....
כנראה קרים גם בסקס....שנובע מאופי.
עכשיו לך תמצא מה קודם למה חחח

ה כ ל

New member
אולי זה כי זה פשוט מבאס להתפשט בקור

puma141

New member
כמו

שבישראל בכל מקום יש מזגן כי זו ארץ חמה, כך שם יש חימום
בארצות קרות.
חוץ מזה שיש שמיכות חורף...:) כך שלא חושבת שיש קשר.

קלייטון.ש

Well-known member
מזכיר את ההוא שעושה סקס כמעט כל יום

כמעט ביום ראשון, כמעט ביום שני, כמעט ביום שלישי, וכן הלאה כמעט כל יום.

קלייטון.ש

Well-known member
וגם את הסיפור על השיעור בקורס למתמטיקה

בקורס מתמטיקה המרצה אומר ליושבים באולם: היום נלמד את המושג של ממוצע. כדי להדגים אני מבקש להרים יד כל מי שעושה סקס בממוצע שלוש פעמים בשבוע.
בערך שליש מהסטודנטים מרימים יד.
אומר המרצה, עכשיו כל מי שעושה סקס בממוצע פעם בשבוע להרים יד.
עוד שליש מרימים יד.
אומר המרצה עכשיו מי שעושה סקס בממוצע פעם בחודש.
עוד כמה מרימים את היד בהיסוס.
לבסוף, אומר המרצה, שירימו יד אלה שעושים סקס בממוצע פעם בשנה.
כולם יושבים בשקט אבל בסוף האולם קם אחד, מנופף בידיים וקורא בקול "אני! אני!"
כולם מסתובבים להסתכל עליו.
שואל אותו המרצה "אתה עושה סקס בממוצע פעם בשנה?"
עונה לו האיש בהתלהבות "כן! כן!"
המרצה שואל "אם פעם בשנה, למה אתה כל כך נלהב?"
צועק האיש "כי זה היום!"

tzachy

New member
לא מניסיון אישי (0 לכל פרק זמן), פעם בשבוע משיג אושר מקסימלי

כמוסבר למשל כאן (מחקר בנושא).

בד"כ מה שעזר לאבותינו לשרוד, גורם לנו אושר
ואושר (ובמידה דומה, מין), לפחות מנקודת מבט צרה של אבולוציה, הוא פחות מטרה ויותר אמצעי (זאת מבלי לזלזל באושר ובחשיבות שלו לכולנו, אני משער).

מעבר למין, זוגיות נכונה ומתאימה (דגש על מתאימה, שזה עניין סובייקטיבי), כנראה מביאה אושר (למרות שאין בד"כ אושר תמידי, הוא יחסי ותלוי זמן. אם יהיה רק אושר, כמו כל דבר טוב (שוב בדומה: מין), לא נדע להעריך אותו...).

נ.ב. שלום למי שזוכר/ת אותי... רק קפצתי לביקור.

למעלה