"המתחשבת" - דעתכם

tal902

New member
"המתחשבת" - דעתכם

אתמול הייתי אמור לצאת לדייט. בסוף הדייט בוטל.

הנה תקציר האירועים. חוו דעתכם.

דיברתי עם מישהי והיה קליק טלפוני. אמרנו שנרצה להיפגש.

הבחורה גרה בירושלים. עבדכם הנאמן גר בנתניה (לא כולם מושלמים....)

בכל מקרה כשדיברנו שאלתי אם היא תוכל קצת להתחשב ולהגיע למודיעין (25 דרות נסיעה לכיוון מבחינתה) ואני אשלם את הוצאות הדלק שלה, במקום שאני אפרפר עד ירושלים, כך שבמקום שאהיה 2:30 שעות לפחות בדרכים אהיה רק 1:30

ככה גם נוכל עוד שעה להיות בדייט וזמן הדייט לא יהיה קצר מזמן הנסיעה אליו.

הבחורה סירבה.

ענתה לי:
"כך נהוג שזה ג'נטלמני שאם ניפגשים לראשונה הבחור מגיע אוטומטית בלי הצעות ביניים בעניין".

אמרתי לה שאני מכיר את חוקי הג'נטלמניות לכאורה וברור שאם הייתי גר בירושלים רבתי או מודיעין או פאתי ת"א לכיוון ירושליים לא הייתי מציע שקצת תתקרב. אבל כל מקרה לגופו. וחוץ מזה מה זאת אומרת "אוטומטית נהוג"?

(שללתי איתה אם יש סיבה אחרת מבחינתה שהיא לא יכולה לנהוג. עייפה או נגיד לא נוהגת בלילה בגלל בעיות ראיה וכדומה. לא בכך הבעיה).

אמרתי לה שהתחשבות זה דבר חשוב בקשר בין אנשים.

אמרה לי שכן אבל היא מתחשבת אם הקשר ממשיך ואז ברור שהיא תתחשב ויש הדדיות. אמרתי לה מי שהוא מתחשב או מגדיר את עצמו כמתחשב הוא לא מתחשב החל מ... או היה ו.....
הוא מתחשב תמיד. ולא ביקשתי משהו חריג. וגם יצאתי עם בחורה או שתיים בחיים והן לא נכנסו להלם או החליטו שאוטומטית הגבר בא. חלקן אף הציעו להיפגש באמצע או איפה שהוא על התוואי כשהן גרות קרוב הרבה יותר מאשר נתניה ירושלים.

היא לא השתכנעה ושאלתי מה, אף גבר שיצאה איתו לא הציע אולי שתיפגשו איפשהו בדרך. אמרה לי שהאמת לו והרוב שאני נפגשת הם לא מירושלים.

(ועל זה אני אומר לעצמי:
1. אולי הגיעו לירושליים אבל לא החליטו להישאר....
2. בגלל כמה סאקרים בלי עמוד שידרה שפירפרו מרחקים הבחורה יושבת כמו אפנדי וכולם צריכים לעלות לרגל אליה.....)

בקיצור לא ניפשנו. מבחינתי מדובר בבחורה לא מתחשבת ו/או מפונקת ושתי האפשרויות לא מקובולות עלי שתהיינה בבנות זוגי.

אגב, הגברת רווקה בת 41.

מה דעתכם?

puma141

New member
אני חושבת

שאחכה קודם לתגובות האחרות חחחחחחח
אם יהיו.

tal902

New member
לדעתנית כמוך אין דעה?

מפתיע....
&nbsp
למה את צריכה לחכות לאחרים.

puma141

New member
זאת

הבנה מקולקלת, טל.
בדיוק הפוך....:) נשבר לי להיות הד לזובים/יות.
תסתפק בזה.

אבל...לענות? אתה יכול לעמוד באמת כפי שאני רואה אותה? :)
או שעדיף שנחכה, שיהיו מי שיכתבו לך שאתה צודק...?

וחוץ מזה- כל מי שעונה הוא "דעתן"?
למי שיש דעה, הוא דעתן? מה הקשר.....

מה שתחליט! אני לשרותך.....

puma141

New member
יופי.......:)

חחח סתם רציתי לראות אם גם אתה מפחד ממני.

אמממ....מאוד תלוי מי הבחורה. למה היא מרגישה ככה.
אם דיברתם קצת בפון ויש בניכם איזו הדלקות ושניכם מעונינים להפגש, לא הייתי מפילה את זה על זה אני חושבת, במקומה.*לא בטוחה חחח*
מצד שני- זה נראה לי קצת קטנוני מצידך לפחות.
בין מודיעין לירושלים זה לא שעה, זה גג 25 דקות.
אז בשביל זה להפיל דייט שאני מניחה שהיית מעוניין בו?
מקסימום, אם אחרי זה היה לדייט אחד.כי כמו שהיא אמרה, היא הייתה מתחשבת-הלאה. ואם לא אז נגמר!
אתה כבר מגיע למסקנות של מתחשבת/לא מתחשבת...
וכבר מפיל אותה כביכול, בגלל גילה...*או מזלזל* לי זה אומר שאתה לא היית שלם, והיא לא הייתה ממש שווה השקעה מבחינתך.
אז....הכל טוב. :)

tal902

New member
תיראי

נכון שלכאורה זה כולה עוד 25 דקות נסיעה (לכיוון אל תשכחי צריך גם לחזור כן?) רק "שכחת" שזה אחרי 50 דקות של נסיעה כבר עד מודיעין - לכיוון).
&nbsp
וכן אני חושב שאנשים (ונשים) צריכים להתחשב. אתן לך דוגמא. יצאתי עם מישהי מספר דייטים. היתה גרושה עם ילד. הבחורה באחת הפגישות אמרה לי שהיא רוצה לשלם הפעם. אבל מכיוון שידעתי שלשם הגעתה לפגישה היא לקחה בייביסיטר אז אמרתי לה שהיא כבר הוציאה כסף אז זה יהיה עלי. אם היתה רווקה לא הייתי אומר לה אני אשלם כי אני כן מאמין שצריך להיות השתתפות של שני הצדדים בבילויים.
&nbsp
אבל זה העניין. כל מקרה לגופו ולא כמו שהגברת באה עם משפט של : "אוטומטית הגבר בא" שום דבר לא אוטומטי. כל מקרה לגופו.
&nbsp
&nbsp

puma141

New member
האמת

שבקטע הזב אתה צודק.
כל העניין של "האוטומט" לא נשמע טוב.
אבל בגלל שאם אני זוכרת נכון, היא אמרה לך שבהמשך יש
התחשבות, זה היה שווה לבדוק...אם יש משהו מעבר לרושם הראשוני הלא משהו שלך ממנה.

לפני שאומר את דעתי יש לי שאלה

נגיד שהיתה באה למודיעין והיה קליק גם בדייט והכל סבבה, היית יכול להחזיק עכשיו קשר של כזה מרחק?

tal902

New member
לנצח ודאי שלא

וברור שהיה נבחן העניין של המגורים ואם זה בר שינוי וריאלי למי מהצדדים.

אז למה אתה מכניס את הראש שלך למיטה חולה?

למה מראש להכיר מישהי שגרה כל כך רחוק? אתה מביא על עצמך בעיות עוד לפני שנפגשתם.
ומי מדבר על לנצח. בחיאת בנאדם. תהיה ריאלי. שואל על תקופה מינימלית של כמה חודשים שאנשים נורמלים יוצאים לפני שהם מתחילים לחשוב בכלל על מגורים משותפים. הרי עם כזה מרחק כמה פעמים בשבוע תוכלו להפגש על בסיס קבוע? גג פעמיים.
לעצם הפוסט שלך. מה זה הקטע של להציע לשלם לה על הדלק? אם היא רוצה לעשות מאמץ כמוך (אפילו לא עד חצי הדרך) היא תעשה את זה גם בלי תמריצים של החזרי נסיעות. כאילו באמת וואט דה פאק.
ובכלל לא ברור מה אתה נכנס לויכוחים. זכותה לא להתאמץ וזכותה לדרוש מה שבא לה. מתאים לך - טוב. לא מתאים לך - עשה אחורה פנה.
כאילו שוב, אם היית משכנע אותה, זה היה עושה לך טוב להתחיל ככה קשר מויכוח לפני דייט ראשון? מה שלא זורם בהתחלה לא יזרום בהמשך.
כמו שכתבת - יש בחורות שיצאו מהמערה. אז למה אתה עוד מתעקש על מישהי שתקועה שם ואתה עוד מנסה לשכנע אותה ולהוכיח אותה?
אגב, כל הקטע האחרון שלך נראה כמו תגובה ילדותית של מישהו שנעלב. מה אכפת לנו מה אתה חושב עליה בלב? הבאת מספיק עובדות וציטוטים.
אתה יורד עליה בזמן ששניה לפני זה עוד רצית להפגש איתה. ככה שככל שאתה עושה ממנה איכסה תזכור שאתה רצית להפגש איתה.
וגם ההרמה להנחתה של כאילו אגב היא בת 41 כדי שיבואו הגברים הממורמרים ויגידו 'לא פלא שהיא רווקה בת 41' - מיותר לחלוטין ולא רלוונטי.

Annabella1

New member
טוב שלא נפגשתם

אם אין גמישות כבר בשלב הזה, גם לא תהיה גמישות אף פעם.
לא מוכר לי קשר שהתחיל אי פעם בהתחשבנויות ומי רוקע ברגליים יותר חזק, והצליח להתרומם בהמשך.
יצא לי להכיר גברים שרצו דברים רק בדרך שלהם ורק בדרך שלהם וכמו שהם רוצים את זה. חתכתי בהקדם. בלי הרבה דיונים על זה.

קלייטון.ש

Well-known member
היא צודקת. נשים מודדות בני זוג קודם כל לפי היכולת שלהם

לפי היכולת שלהם להוציא כסף, לבצע משימות קשות, לספק הגנה.
לכן נשים מעדיפות גברים עצמאיים ובעלי ביטחון, עשירים, ושנראים חזקים גופנית.
במיוחד אם היא רווקה בת 41 אין לה זמן לבזבז על מפסידנים.

tal902

New member
אז היא לא כל כך הצליחה עד עתה בשיטה הזאת

עם כל זה שעד היום הגברים שפגשה הגיעו עד ביתה, ו"עמדו במשימה"
זה לא בדיוק הצליח.
&nbsp
הגיע הזמן לנסות בדרך אחרת. להתחשב אולי?
&nbsp
איך אמר איינשטיין: להתנהל אותו הדבר ולצפות לתוצאות אחרות, זה לא חכם....

קלייטון.ש

Well-known member
יכול להיות שלא הצליחה, לא כולם מצליחים

מכל מיני סיבות. אבל רק בגלל שלא הצליחה לא אומר שהיא צריכה להתחיל לצאת עם מפסידנים.
אם אין אף גבר מצליח שרוצה בה היא יכולה גם להיות לבד.

למעלה