קשה קשה למצוא בת זוג ...!

אחד אחד...

* לכל "פנייה" היו סיבות אחרות לסיום,לרוב מצידי,ואין חוט מקשר בין הסיבות,כי הן נבעו מתוצאות האנטרקציה עם כל אחת.
חשובה המסקנה לעצמי מכל פרידה - לבסוף היא הייתה לטובתי ולשלמות שלי עם עצמי,ולכן טוב שהתרחשה !

* הגיאוגרפיה - אני מוכן לנסות קשר מרוחק.הדגשתי קודם שלהן זו "טרחה" ולכן אינן עונות כלל או מציינות שזה רחוק מבחינתן.
* הצגתי - לדעתי ולדעת מי ששאלתי - טובה ונכונה.
* פניות - המראה בתמונות הוא המאפיין הראשון מבחינתי ואח"כ הנתונים האישיים.אני פונה לאלה שדמותן בתמונות נראית לי,כך שזה ע"פ טעמי.
נכונה השערתך שחלקן אולי לא מתאימות לי באופיין המשתלב עם מראן הטוב (נראות טובה אצלן משפיעה רבות על התנהגותן,ציפיותיהן ואופיין).
מצידן - לי נראה "שהשפם" מהווה מכשלה משמעותית מצידן,למרות שבעבר לא היווה מכשול להיכרות.
* לאן להתמרכז ...?
* בגלל שהנתונים ידועים העלתי את השאלת כאן,כי הם בעייתיים.

קשה קשה למצוא בת זוג ...!

לא מצליח למצוא בת זוג ראויה !
לקראת "גיל הזהב", סבב ב' , מנסה כבר זמן רב באמצעות אתרי ההיכרויות וללא תוצאות ממשיות. אקדמאי, מבין עניין, אסרטיבי, רזה עם שפם המתאים לפניי, עוסק בשיווק ומכירות.
מצד אחד ההיצע באתרים מוגבל באזור המגורים שלי, פנייה לרחוקות יותר גאוגרפית נענית בשלילה או בכלל לא (מגבילות את רדיוס ההיכרות),ההיצע מצטמצם עוד יותר באי התאמה מבחינתי.
איני מסתובב בפאבים ובמועדונים , בהרצאות וסרטים במסגרת מאורגנת - לא ראיתי מועמדות להיכרות. בקיצור - העניין תקוע !
לפני עשור היה קצת יותר קל למצוא פרטנריות ,ואז גם היו לי קשרים לאורך זמן מה. אשמח לדעת מכם/ן מה עושים לשם שינוי המצב ?

למעלה