מעניין אותי אם רק לי זה קורה

תומאס

New member
הייתי עונה כמו שעניתי בעבר: תודה על הכנות. שיהיה לך בכיף

אבל הייתי מופתע לא רק בגלל ההיעלמות, אלא בגלל שההיעלמות הייתה עוד לפני שנפגשנו פגישה ראשונה. וסך הכל יום לפני דיברנו שעות, והיא סיפרה על דברים מאוד אינטימיים ואישיים שעברה, וכל מיני קשיים שיש לה בחיים ועם המשפחה. והשיחה הסתיימה בזה שנדבר מחר ונקבע סופית באיזו שעה נפגשים.
ופתאום תוך 12 שעות - התהפכות של 180 מעלות.
אז גם לא הבנתי מה קרה פתאום? עד כדי כך שאפילו לא רוצה להיפגש.
וגם איך הבחורה החמודה פתאום אפילו לא טורחת לכתוב כמה מילים אלא פשוט מוחקת אותי בלי להגיד מילה.

תומאס

New member
בגלל שזה קרה לי פעמיים בשבועיים האחרונים, סיקרן אותי לדעת

אם זה קרה לעוד אנשים או שזה משהו יוצא דופן.
וכן, ניסיתי להבין למה בחורה שאני נפתח בפניה והיא נפתחת בפני, בשיחה של שעות, פתאום משנה את דעתה עוד לפני פגישה ראשונה.

תומאס

New member
אני מאוד מסכים. וזה בד"כ מה שאני עושה. מלבד שני מקרים:

כמו במקרה הזה שהשיחה פשוט זרמה.
או שלפעמים יוצא שאין זמן להיפגש ולוקח כמה ימים ואז יוצא שמתכתבים או מדברים כמה פעמים לפני שנפגשים. לא אידאלי בעיני אבל יש מצבים כאלה.

תומאס

New member
זה כמובן יכול להיות, אבל זה לא הוייב שקיבלתי ממנה.

היא אמרה לי כמה דברים בשיחה:
"אתה מאוד מוצא חן בעיני"
"אני מקווה שניפגש מחר. בא לי כבר לראות אותך"
ואז בסוף השיחה קבענו שניפגש מחר בערב, אבל לא קבענו שעה מדוייקת ולא קבענו איפה - באזור שלי או באזור שלה - כי היא לא נוהגת ובאזור שלה אין חניה.
אז היא הציעה שהיא תבוא אלי באוטובוס אבל זה נראה לי לא ג'נטלמני אז אמרתי לה שנדבר מחר אחה"צ ונסגור סופית שעה ומקום.
זה לא היה נראה כמו מישהי שלא רוצה להיפגש.

תומאס

New member
מעניין אותי אם רק לי זה קורה

משהו שקרה לי פעמיים בשבועיים האחרונים.
פעם אחת מישהי שהכרתי לפני שבועיים ופעם אחת מישהי שהכרתי שלשום.
הכרתי מישהי באתר הכרויות, התכתבנו קצת באתר, היה נחמד, החלפנו טלפונים ועברנו לוואטסאפ, התכתבנו כמה שעות, והיה ממש מעניין וכיפי אז עברנו לשיחה בטלפון וגם השיחה נמשכה כמה שעות והיה סבבה לגמרי אז קבענו להיפגש למחרת בערב.
לא קבענו שעה מדוייקת אבל אמרנו שנדבר ונקבע סופית.
אחה"צ אני רוצה לשלוח לה הודעה ולסכם סופית מתי נפגשים - ומגלה שמחקה אותי מהוואטסאפ (לפי כל הסימנים הידועים...).
המקרה השני היה בדיוק אותו דבר.
מה הקטע??
התכתבנו - היה נחמד
דיברנו - היה נחמד
תמונות שלי - היא ראתה עוד בהתחלה באתר.
אז למה פתאום זה לא מתאים?? עוד לפני שבכלל נפגשנו???
מאתמול בלילה עד היום אחה"צ היא הספיקה לפגוש מישהו אחר ורוצה אותו עד כדי כך שלא תיפגש איתי אפילו לפגישה אחת?
ולמה לא לכתוב לי - התחרטתי, אני מצטערת, היה נחמד אבל לא מתאים לי, ביי.
למה להיעלם ככה?
הבחורה בת כמעט 40 לא איזו ילדה קטנה.
לא מצליח להבין את הקטע הזה.

ה כ ל

New member
חסרה דרך ארץ בארץ

תודה לאל שהיא עשתה לך את זה על ההתחלה, יכלה לתפוס אותך שלושים שנה ואח״כ להוריד אותך באסלה :)

תומאס

New member
אחרי שכתבתי פה את ההודעה, החלטתי לכתוב לה סמס - והיא ענתה

כתבתי לה ככה:
ראיתי שמחקת אותי בוואסאפ.
חשבתי שבחורה בגילך יודעת להיות בוגרת ולהגיד שלא מתאים.
אכזבת אותי מאוד, אבל אל תדאגי, לא אכתוב לך יותר.

היא ענתה לי תוך שניה. אמרה שמחקה את כל הוואסטאפ מהטלפון כי נמאס לה ממנו, ומוכנה לשלוח לי צילום מסך בתור הוכחה.
עוד לא הספקתי לענות לה חזרה - והיא כבר התקשרה להסביר ולהתנצל.
אמרתי לה שזה נשמע מוזר וגם אם מחקה אז לפחות הייתה צריכה לעדכן אותי, הרי קבענו שנדבר לתאם את הפגישה - אז מה אני אמור לחשוב אם אני רואה שנמחקתי? אני לא קורא מחשבות ויודע שהיא מחקה את התוכנה מהטלפון.
אמרה שלא חשבה על זה.
שאלתי אם עדיין רוצה להיפגש - אמרה שהיא מבולבלת ולא סגורה על עצמה ומעדיפה שלא.
אני ממש לא מבין כלום
אם לא הייתה מעוניינת - אז למה טרחה לענות לי ולהסביר שלא מחקה אותי ועוד להתקשר ולהתנצל?
ומצד שני בסוף השיחה היא אומרת שלא רוצה להיפגש?
אז אם לא רצית להיפגש אז בשביל מה כל הפיתולים האלה?
לא ברור לי מה נסגר איתה.

roeej

New member
וואו יש גברים שהורגים אותי, מה אכפת לך?!

אני לא מבין, מה אני היחידי שדוחים אותו עשרים מליון פעם ביום שהפסקתי להתרגש מהדברים האלה?
זה כל כך נדיר אצל אחרים שאתם מתרגשים, נעלבים ומתעצבנים?

מה שלחת סמס, מה עשית חקירה ושאלת אותה, מה אכפת לך? מי בכלל רוצה להכיר אישה שמתנהגת ככה? כל אחת שעושה לי דבר כזה, ישר אני שם ז' וממשיך הלאה במקום לנסות להגיע אליה, החיים קצרים מדי לבזבז אותם על טיפוסים כאלה.

תומאס

New member
אני חושב שזאת בסך הכל הפעם השנייה בחיי שסקרן אותי להבין למה

באמת שכמעט תמיד זה לא מזיז לי. לא רוצה - לא צריך.
הפעם פשוט הופתעתי.
הפעם הקודמת אגב, היה דייט שהיה אמור להיות שעה בבית קפה אבל בפועל היה כמה שעות טובות (בית קפה ואח"כ פאב), והיה ממש כיף. דיברנו וצחקנו והיה מעולה. וכשהתקשרתי למחרת לשאול אם תרצה להיפגש שוב, אמרה "ברור מה זאת אומרת. אני מאוד אשמח. היה לי ממש כיף".
התקשרתי למחרת לקבוע - ולא ענתה.
התקשרתי עוד איזה פעם או פעמיים - ולא ענתה.
זה היה לפני הימים של וואטסאפ וכאלה.
וזה גם היה ממש ממש מוזר שהיא ככה נעלמה.

La Milagrosa

New member
שיחת טלפון של כמה שעות? אתה בטוח שאתה זכר?

מי מדבר בטלפון שעות????
שיחה של שלוש דקות מתישה אותי.
אללה יסתור. מילא נערה בת 14, אבל גבר?

shayCn

New member
לא רק לך זה קורה

ואם מחקה, אז מה קרה??
שתחרר. זה לא שאתם מכירים הרבה זמן, כולה שבועיים ומישהי מלפני כמה ימים. זה כלום זמן במונחים של זוגיות ובגיל הזה, זה מעט זמן להיות עם מישהו כדי להכיר וכדי להיות מספיק בטוח לדפוק חשבון. להיפך, תתנהג באותה צורה ותגיע מהר להבנה דומה.
ביום שוואטסאפ ופייסבוק השתלטו על העולם, זה היום שבו האנושות שינתה דפוסי חשיבה,הרגלים, אופי ותפיסת אהבה. הכל מהיר,זמין,נגיש,חד פעמי. אנשים הפכו לחסרי ערך בגלל מהפכת ההכרויות ברשת. ברגע שלרגע נמאסת על מישהו או שרק התקרבת לשם, כבר לא מתמודדים, פשוט לוחצים על הפח זבל ועוברים לבא/ה בתור בתירוץ הכ"כ מוכר "דף חדש"..

תומאס

New member
תודה על התשובה! אני מאוד מזדהה עם המשפט שכתבת

"אנשים הפכו לחסרי ערך".
זה ממש ככה!

ה כ ל

New member
"דברים חסרי ערך צפים על פני המים כמו תבן וקש;

מי שרוצה לחפש פנינים צריך לצלול למעמקי הים."

אל תהיה מופתע - כשאני אומר / כותב שנשים הן מעולם אחר לא

מאמינים.אך זוהי ההוכחה בין הוכחות אחרות כמה הן הזויות.
לדעתי במקרים אלה כפי שהיא התנהגה איתך,לאחר שיחתכם היא דברה עם חברותיה,או שוב הסתכלה על תמונתך,או שתיאמה במגביל כם גבר אחר...,הכל יכול להיות אצלן.וחס וחלילה אם "תתאונן" בפניהן על מעשיהן,תמיד תהיה להן תשובה "משכנעת". על הפנים !

תומאס

New member
כל פעם כשאני חושב שאני קצת מתחיל להבין נשים -אני מגלה כמה לא

למעלה