שאלה לבנות הפורום: האם תמיד הרגשתן מחוזרות?

S h a r k 1 8

New member
שאלה לבנות הפורום: האם תמיד הרגשתן מחוזרות?

רציתי לשאול את בנות הפורום אם אתן מסתכלות על ההיסטוריה שלכן בתחום ההיכרויות, האם תמיד הרגשתן שאתן מחוזרות? שבנים רוצים אתכן? מסתכלים עליכן?
האם היו תקופות בחיים שהרגשתן ש"בנים לא שמים עליכן"? אם כן, באיזה תקופות ומה לדעתכן גרם לכן להרגיש את זה?

S h a r k 1 8

New member
למה לא מובנת?

השאלה היא האם התחושה האישית (הסובייקטיבית) של הבחורה היא ש"בנים רוצים אותי"/ "אני מושכת תשומת לב מגברים"/"הרבה בנים היו רוצים להתחיל איתי" ?
לי למשל אף פעם כמעט לא הייתה התחושה הזאת גם כשהיו לי בנות זוג.
&nbsp

puma141

New member
הבנתי.

טוב. מה זה יתן לך לדעת?
זה פרט שולי ולא חשוב בכלל.......

La Milagrosa

New member
תמיד הרגשתי מחוזרת, אפילו מאד.

חוץ מאיזו תקופה לא ארוכה (שנראתה לי כמו נצח) בתיכון.

S h a r k 1 8

New member
ואיך זה משפיע על היחס שלך לגברים שמתחילים איתך?

יש איזשהי מידה של זלזול?
יש התנהגות שמצפה מהבחור שיוכיח את עצמו כי יש עוד המון מתחרים?
נניח, כשסיימת מערכת יחסים, היית אומרת לעצמך "טוב, לא נורא, עוד המון רוצים אותי"?
&nbsp
אם תסתכלי על החברות שלך, איזה אחוז מהן היית אומרת שמרגישות מחוזרות?
&nbsp

La Milagrosa

New member
חס וחלילה, למה זילזול????

זה תמיד החמיא לי, ואני נהניתי מהחיזורים. לזלזל באנשים? למה?
זילזלתי רק כשהם היו מגעילים והתנהגו באופן וולגרי ודוחה.
מי שמצא חן בעיניי מצא חן בעיניי, לא ציפיתי ממנו שיוכיח לי שום דבר. למרות שהייתי מחוזרת, זה לא גרם לי להאמין שהשמש זורחת לי מהתחת. אם מישהו שאהבתי עזב אותי, מש לא חשבתי "לא נורא יבוא אחר". אהבתי אותו ונשבר לי הלב, כמו לכל אישה שמישהו שהיא אוהבת לא אוהב אותה יותר. גם רוב חברותיי לדעתי היו מחוזרות, אני לא יודעת אם יותר או פחות ממני.

אני חייבת לציין שעכשו, כשאני כבר בת 46 - גברת מבוגרת- וכבר לא מסתכלים עליי ברחוב, זה לא מזיז לי ולא חסר לי בכלל. אולי כי אני בזוגיות נפלאה ומספקת ובשבילו אני האישה היפה והמוצלחת בעולם, אבל לדעתי זה יותר בגלל שבשנים המעצבות שלי, בנעוריי ובשנות העשרים, שבעתי מחיזורים ולכן יש לי בטחון עצמי בשמיים גם היום.

S h a r k 1 8

New member
זלזול הוא לא בהכרח משהו אקטיבי

זלזול מתבטא גם בצורה פסיבית, כמו למשל לא לענות לטלפונים, להתעלם, להיעלם וכו'... או בכלל לדרוש מבן הזוג ש"יוכיח את עצמו".
לצערי, אני רואה את זה היום מאד. בנות מאד בקטע ש"אתה תוכיח לי שאתה שווה. אתה תעבוד בשביל להשיג אותי, ואני לא אעשה כלום"
&nbsp
&nbsp

La Milagrosa

New member
קרה שסיננתי אנשים, אבל זה לא היה מזילזול

אלא כי הם היו עקשנים מדי, אובססיביים, נודניקים.
צריך לדעת לחזר. זה לא לעניין להתעקש ולנג'ס ככה.

למעלה