לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2813128,131 עוקבים אודות עסקים

פורום הכרויות

ברוכים הבאים לפורום הכרויות במערכת הפורומים של תפוז!
זה המקום בשבילכם להכיר, להתייעץ, לייעץ, לקרוא ולכתוב כל מה שמתחשק לכם (טוב נו, כמעט הכל...).

בהצלחה! (:

אין כמעט אנשים שנושא ההיכרויות לא מעניין אותם בשלב כלשהו בחיים, ולכן הפורום יכול להיות מקום מהנה ומשגשג. אבל זה תלוי בכולנו, ובעיקר בכם הגולשים.
כדי שכולם יהנו, ישנם מספר מצומצם של חוקים שחשוב להקפיד עליהם. מי שמעוניין יכול להציץ במאמר כללי הפורום שנמצא בחלק המאמרים של הפורום, ולמי שלא - השורה התחתונה היא שמותר כאן הכל - חוץ מלפגוע בגולשים אחרים, בכל צורה שהיא.

שתהיה לכולם גלישה מהנה !

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הכרויות

ברוכים הבאים לפורום הכרויות במערכת הפורומים של תפוז!
זה המקום בשבילכם להכיר, להתייעץ, לייעץ, לקרוא ולכתוב כל מה שמתחשק לכם (טוב נו, כמעט הכל...).

בהצלחה! (:

אין כמעט אנשים שנושא ההיכרויות לא מעניין אותם בשלב כלשהו בחיים, ולכן הפורום יכול להיות מקום מהנה ומשגשג. אבל זה תלוי בכולנו, ובעיקר בכם הגולשים.
כדי שכולם יהנו, ישנם מספר מצומצם של חוקים שחשוב להקפיד עליהם. מי שמעוניין יכול להציץ במאמר כללי הפורום שנמצא בחלק המאמרים של הפורום, ולמי שלא - השורה התחתונה היא שמותר כאן הכל - חוץ מלפגוע בגולשים אחרים, בכל צורה שהיא.

שתהיה לכולם גלישה מהנה !

לצפיה ב-'חייב להודות שדי הרמתי ידיים '
חייב להודות שדי הרמתי ידיים
29/09/2017 | 19:05
11
322
אני יוצא ללא מעט דייטים, כבר שלוש שנים שכל חודש יש מישהי ומשהו ששם פשוט לא זז כי אני לא מצליח לקדם את זה לשום מקום חיובי, מה גם שאני נכנסתי קצת למגננה בגלל כמה בחורות שפשוט שיחקו בי לגמרי  ב"כן ולא" ואין לי מוטיבציה לעבור את זה שוב, לכן גם אני גם לא מהגברים שהולכים ומתקרצצים לבחורה בשביל תשומת לב. 

בכל אחת שזה לא מצליח לי איתה, אני מתעייף עוד יותר ואח"כ גם לא מעוניין להכיר עוד והולך עוד יותר חסר מוטיבציה לבחורה הבאה, אני פשוט מרגיש שאני סוג של מעגל חסר טעם שבו הן מביעות עניין בהתחלה ואחרי חודש מנפנפות אותי ונמאס לי.
אומרים שלכל סיר יש מכסה, אני כבר 10 שנים לא מאוהב וכבר שכחתי איך זה בכלל מרגיש, אולי כדאי שאבין שפשוט זוגיות זה לא בשבילי ואתמקד בדברים אחרים. 

סתם הוצאת קיטור, סה"כ אני לא בחור רע כל כך, בד"כ אני יכול לשפוך משרד שלם מצחוק, אני בנאדם משפחתי שמאוד אוהב את אחיינים שלו, גר לבד , עובד וצנוע לא משנה מה ההישג ובכל זאת אני לא מצליח להתקרב בחיים האישיים שלי למאית ההצלחה שלי בחיים המקצועיים וזה מתסכל.
וזה לא שאני איזה ראג' מהמפץ הגדול, יש לי חוש הומור, אני לא תמים, תחומי עניין של אנשים בוגרים ויודע להוביל כשצריך ממני, 
אני כבר בן 31 ולהגיד לכם את האמת, פשוט כבר אין לי שום ציפיות מנשים, אפילו רמיזה קלה שאולי הן לא רוצות ואני ישר נעלם, אין לי כוח לרדוף אחריהן. 

לא יודע איך לגרום לעצמי לראות את כל הנושא הזה בצורה חיובית, כך שכן אצליח מתישהו בחיי להוביל למשהו ששכחתי ממנו כבר בגיל 22 . 
הכרויות >>
לצפיה ב-'הבעיה שלך זה שאתה פשוט ממש חלש וחנון'
הבעיה שלך זה שאתה פשוט ממש חלש וחנון
29/09/2017 | 22:55
1
178
תנסה לעבוד קשה על להפוך להיות קצת יותר גבר

כל מה שכתבת פה מסריח מחולשה ומחנוניות עד לב השמיים

נשים מזלזלות בך בגלל שאתה כישלון בתור גבר
הכרויות >>
לצפיה ב-'הוא לא נשמע לי ממש כזה דווקא'
הוא לא נשמע לי ממש כזה דווקא
<< ההודעה הנוכחית
05/10/2017 | 07:38
44
לצפיה ב-'לפעמים, כשמתייאשים, מה שעבורו התאמצנו, מתרחש'
לפעמים, כשמתייאשים, מה שעבורו התאמצנו, מתרחש
01/10/2017 | 11:32
122
תהיה קשוב ושמור על ראש פתוח
הכרויות >>
לצפיה ב-'מכל מה שכתבת'
מכל מה שכתבת
02/10/2017 | 13:16
3
121
מה שהכי תפס את תשומת הלב מבחינתי, זה שאתה מספר שכבר 10 שנים לא היית מאוהב.
אני מסכימה איתך שאין טעם לצאת לדייטים כשלא בא ולא מתחשק. וכל עוד אתה מרגיש ככה לדבי דייטים, עדיף שתעשה הפסקה ולא תצא.
לגבי זה שלא היית מאוהב הרבה זמן, אולי זה אומר שנכנסת לסוג של שיגרה ,אתה לא באמת מכיר מישהי לפני שאתה יוצא לדייט. אולי אתה במוד של לדבר קצת, נראה מתאים, אז יאללה, ניפגש. אם זה באמת המצב אצלך, אז לא פלא שלא הולך לך. בטח גם הנשים שיצאת איתן יוצאות עם לא מעט, אז מה הופך אותך לכזה מיוחד שהן ירצו להכיר? בלי כוונה לזלזל. המשחק של הדייטים הוא מהרבה בחינות איך להפוך את עצמך ליוצא דופן, אחד ששמים לב אליו, אחד שבולט בקהל של כל הדייטים השיגרתיים. תנסה לחשוב איך אתה מביא את עצמך לשם. 
הכרויות >>
לצפיה ב-'לא חושבת שזה עניין של להפוך את עצמו, רק להיות אמיתי'
לא חושבת שזה עניין של להפוך את עצמו, רק להיות אמיתי
05/10/2017 | 07:41
2
63
אם יש כימיה אז הוא יבלוט מספיק
הכרויות >>
לצפיה ב-'את צודקת. '
את צודקת.
05/10/2017 | 13:49
1
59
ניסוח לא טוב. הרבה אנשים באתרי הכרויות מתייחסים לעניין כמו מקח ממכר של מלפפונים.
הם גם מוכרים את עצמם בזול, כלומר, לא משקיעים בלהראות באמת מי הם (או שאין להם באמת אישיות, אינני יודעת) והם גם לא באמת מתעניינים בצד השני (או שהם לא אינטיליגנטים מספיק לשאול דברים ולפתוח בשיחה. אינני יודעת). הם פשוט רוצים לקבוע דייט וזהו.
כשזה מגיע למצבים כאלה, אז אל יתפלא המוכר והקונה שזה לא הולך. 
הכרויות >>
לצפיה ב-' מעולה אז אנחנו מסכימות (מלפפונים )'
מעולה אז אנחנו מסכימות (מלפפונים )
05/10/2017 | 19:34
22
לצפיה ב-'נשים לא מסוגלות לאהוב גבר'
נשים לא מסוגלות לאהוב גבר
03/10/2017 | 10:47
2
122
הן יכולות לאהוב את הילדים שלהן, אבל לא גבר.

מה שיקרה זה שבחורה שהשתרללה כל שנות העשרים שלה עם מאות גברים פתאום תתחיל להרגיש לחץ לילדים, ואז היא תמצא אותך, תשחק איתך את "המשחק" של ההתאהבות, והיא תשכב איתך 10 פעמים ביום ותגיד לך את כל הדברים הנכונים.
אתה תרגיש "מאוהב" ותתחתן איתה או תכניס אותה להריון, וזהו היא קיבלה את מה שהיא רצתה. עכשיו היא תאמלל לך את החיים, והיא כבר מתכוננת לבגוד ולעזוב אותך, הסקס ייפסק כמעט לגמרי בכל מיני תירוצים, היא תשתלט לך על החיים ותקבע לך מה לעשות ומתי.
אחרי שהיא כן תחליט לעזוב (או תמצא גבר אחר שיסכים לקחת אותה) אתה תהיה עם מזונות וחובות מעל הראש.

אתה בטח יותר מידי שטוף מוח כדי להבין שמה שאני אומר זה נכון, אבל תקרא סיפורים של גברים גרושים, או תבלה כמה שעות בבית המשפט לענייני משפחה, ותתעורר מהאשליה שאתה חי בה.
הכרויות >>
לצפיה ב-' אולי יש בחורות כאלה אבל אני למשל תמיד רציתי לאהוב גבר ו'
אולי יש בחורות כאלה אבל אני למשל תמיד רציתי לאהוב גבר ו
05/10/2017 | 07:35
1
91
מבחינתי ממש לא צריך ילדים אם יש גבר
אבל דווקא גברים לא מתים על נשים כמוני (הנה הכללתי כמוך למרות שלא נכון להכליל)
חוץ מזה כתבת הרבה שטויות מוגזמות וגם שינו עכשיו לטובה את חוקי המזונות
הכרויות >>
לצפיה ב-'עזבי. הנה עוד אחד שהולך להישאר לבד כל החיים'
עזבי. הנה עוד אחד שהולך להישאר לבד כל החיים
05/10/2017 | 13:50
37
לצפיה ב-'כן, לפעמים יש הבדל בין השקעה ותוצאה'
כן, לפעמים יש הבדל בין השקעה ותוצאה
03/10/2017 | 22:23
74
גם בתחום הזה, אתה יכול מאוד לרצות ולא ייצא. מה הפיתרון? להמשיך לנסות, אבל לא להראות התלהבות של ילד. תראה להן שאתה גם קצת מחוספס, מבחינת האופי. אולי זה ישפר לך את התדמית. לא שאני במצב יותר טוב ממך, אבל נראה לי שזה הכיוון. חג שמח! 
הכרויות >>

הודעות אחרונות

06:42 | 15.12.17 ה כ ל
14:01 | 14.12.17 puma141
04:18 | 14.12.17 ה כ ל
15:30 | 11.12.17 אורחים בפורום
10:07 | 10.12.17 אורחים בפורום
08:23 | 08.12.17 puma141
11:26 | 07.12.17 אורחים בפורום
18:38 | 05.12.17 אורחים בפורום
12:27 | 05.12.17 הטרוטקסטואל
21:44 | 04.12.17 אורחים בפורום
15:53 | 02.12.17 ה כ ל

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ