אקדח מוצמד לראשכם

בורקיני

New member
אקדח מוצמד לראשכם

הקול מאחורי האקדח פוקד עליכם לבחור אחד מ-24 האנשים שנמצאים בחדר מאחורי הדלת. לשם כך, ברשותכם שעה אחת לבלות עם כל אחד מהם בפרטיות וסך הכל 24 שעות לקחת החלטה עם מי מהם הייתם בוחרים לחיות את חייכם עד שהמוות יפריד בניכם.

והשאלה היא: איך הייתם בוחרים את האחד / האחת?

puma141

New member
אני הייתי

אומרת לו: "שוט"!

dory141

New member
מסתכל בעיניים ובתווי הפנים

רושם ראשוני קובע. להכיר באמת לוקח יותר זמן. זה כמו ספיד דייטינג עם איום של הוצאה להורג.

Annabella1

New member
אני דווקא טובה בדברים האלה

אני חושבת שזה בגלל שעם ניסיון החיים לומדים להעריך אנשים מהר ולהבין מי האדם שעומד מולך.
בדרך כלל הדבר הראשון שאני קולטת באנשים זה את החולשות שלהם. לכולם יש חולשות. בעיקר איפה הם מרגישים חסרי ביטחון ומה זה אומר לגבי האישיות שלהם.
אני מאמינה שחולשותיו של אדם אומרות לגבי תפיסת עולמו וחייו, בדיוק כמו חוזקותיו, ואולי אפילו יותר.
אני חושבת שגם בכלל שאני מרגישה נוח עם עצמי אנשם מרגישים נוח לידי ומספרים לי דברים על עצמם.
אני נותנת לאנשים לדבר, אני מדברת פחות. אני שואלת אותם שאלות, כי כל אחד אוהב שמתעניינים בו. אני מקשיבה באמת למה שהם אומרים, ולפעמים מקשיבה בעיקר גם למה שהם לא אומרים, וגם לאיך הם אומרים את זה. אני מקשיבה גם לשאלות שהם שואלים. מה מעניין אותם לדעת. זה גם אומר הרבה עליהם.
אני מקבלת סוג של תמונת מצב. לא צריך יותר משעתיים כדי לעשות את התהליך הזה. גם אם השיחה לא זורמת, זה אומר הרבה.

למעלה