אלכוהול כבר בפגישה הראשונה .

• פותח הנושא roi48
  • פורסם בתאריך

roi48

New member
אלכוהול כבר בפגישה הראשונה .

חברים זה פעם ראשונה שאני יצא אני חבר ועוד שני בנות שאנחנו לא מכירים מעולם וכבר רוצות להיפגש.

עכשיו מה שהם ציינו אחת מהן זה שנביא איתנו ווודקה ורדבול .

עכשיו לא הבנתי פספסתי משהו ?
זה הבנות שאני מביא לבית ?

שמישהו יגיד לי מה הולך פה .

roi48

New member
הכרות

הכרתי מישהי דרך אפליקציה פיקס למטרה רצינית עכשיו הבחורה אומרת שהיא דתיה ולא הולכת למועדונים יופי מעולה לי .
&nbsp
תוך מספר רגעים שבכלל עוד לא הכרנו היא נתנה מספר ובערב אמרה תבוא עם עם חבר וניפגש ואז היא אומרת לי נשב למטה נשתה משהו .
&nbsp
שאלתי מה ?
&nbsp
אז היא אמרה תביא וודקה .
&nbsp
אז אני שואל אותכם מישהו פעם נתקל בדבר כזה ? כבר ביום הראשון של המפגש להביא שתייה וחבר ?

אופק167

New member
אולי היא מתכננת להביא איתה חברה

בגלל זה אמרה לך להביא חבר. דתיות לא הולכות למועדונים שלא יראו אותן
אז שותים בגינה.
לא יצא לי להכיר דתיות, אבל זרום אם אתה בענין.מה יכול לקרות?

מה שהולך פה זה...

הבדל בין התפיסה שלך עליהן לבין המציאות
זה יקרה לך עוד מלא בדרך

puma141

New member
"הבנות שאני מביא לבית".....

באיזה שפה זה?

לדעתי הרדבול מתחת לבית בהחלט מתאים לשפה הזו, לא?

ב-ה-צ-ל-ח-ה! ממני ומחברי הפורום העליזים.

roi48

New member
חחח טוב כמו שחשבתי

חברים כמו שחשבתם וגם אני ידעתי את זה רק שהסקרנות שלי עוד תעלי לי ביוקר .
אז ככה ניקבע פגישה עם אותה בחורה שרגע לפני שאני וחבר מגיעים אליה כבר בטלפון היא אומרת "נו מה כמה זמן למה אתה אומר לי לרדת אם עוד לא הגעת " כבר הבנתי שהיא מהסוג הבנות שבכלל לא רוצה להיות בסביבתן אבל אמרתי יאלה ניזרום .
&nbsp
אספנו את הפח אשפה ! (תכף תבינו ) והמשכנו בסיבובי סרק עד שהגענו לפח אשפה השנייה (חברה שלה ) יופי עכשיו אנחנו 2 בנים 2 בנות . יופי מעולה , תוך כדי אני וחבר מבינים שכניראה יש עוד בחורה ועוד חברה שכניראה יגיעו רק לשתות על חשבון הברון חחח .
&nbsp
יש לציין שסוג הבנות היו ברכב היו רחבות מאוד מלאות עם דיבור ערסי .
&nbsp
אבל בכל זאת לא יודע מה אספנו גם את השלישית חח
כרגיל המשכנו לעשות סיבובים בעיר לעצור לקנות שתייה וודקה וכו' .
&nbsp
עצרנו ליד מקום ופשוט הבנו שעושים לנו כיפה אדומה שהן מחקות שאני וחבר ניקנה שתייה ואז כל החברה שלהם הצטרפו אלינו ישר הבנתי שזה לא בשבילנו ופשוט חתכנו מהם אבל מה ? פיאום התחילו לצעוק כמו זבל ושהם לא יורדות מהרכב עד שניכך אותן לחוף ונסים אותן שם .
&nbsp
בסוף חבר הסכים הגענו למקום , הם אומרות לא תיכך אותנו לחברה שלנו בסוף גם לשם נסענו ושמה הן יצאו מרכב .
&nbsp
בחיים שלי לא נתקלתי בזבל כזה !!! בחיים שלי .
ידעתי שקיים בנות זבל כאלה אבל רק עכשיו גיליתי שזה תת רמה כזו זה מטורף .
&nbsp
אני מרחם על אותם הורים שיש להם בנות כאלה בבית .
&nbsp
ועוד דבר המוצא שלהן היה מרוקאי ועם שמות משפחה שלרוב מיד אתה יודע שהן מרוקאיות וגם השמות תמיד אותן שמות לבנות מהסוג הזה שאת זה כבר אני לא יגיד כאן כי זה מיותר , אני מאמין שחלכם פה מספיק מנוסים כדי להבין .
הייתי בשוק שחבל על הזמן .
&nbsp
כמובן שהן לא ראו דבר מאיתנו כי אני תמיד מוודה מה רוצים ממני מילד לפני שאני נופל בפח .
&nbsp
קיצר חברים אתמול קיבלתי אחלה שיעור אבל עם הרבה חריף ,ולמזלי זה לפחות הפעם היה בחינם .
&nbsp
חברים יקרים אל תחפשו בעיות מיותרות ובלי שטויות אם אתם יודעים שאתם רוצים קשר רציני עם בחורה, אין טעם אפילו להתעסק בבחורות סוג ז' גם עם הן יבקשו והתחננו שתז*** אותן כדי להתרחק כמו מאש !!! זהו סיימתי
רק נודה לה' על השיעור הזה גם ברע יצא טוב :) שיהיה שבת מבורכת .

למעלה