לאהוב ולהרגיש אהוב

Buzi 83

New member
לאהוב ולהרגיש אהוב

אשמח להכיר מישהי שפתוחה לקבל אהבה ולתת הרגשה אוהבת, למרות המגבלות ומבלי לפרק מסגרות, להרגיע את הרעב מבלי לשבור מוסכמות...

ANZ1

New member
"לבד על הגג שבתות וחגים"

אז אתה נשוי שמחפש סקס וריגושים ולא מוכן לשלם על זה, לא כספית ולא יושרה,
איך מישהי מוכנה להקשר לבוגד ?

איך אני אוהב שאתם שופטים אחד את השניה...

והכי יפה שאת כולם לתליה אתם שופטים
&nbsp
פעם יצא לכם להיות בנשואים שלא הסתדרו לכם ?
פעם יצא לכם להבין ולהרגיש את הנשמה ניצלת באש שם בתוך הכלא שלה?
פעם יצא לכם להרגיש את הבדידות של להיות בתוך מקום כזה ?
יצא לכם פעם לחשוב על גודל הצמא של נשמה שנמצאת במקום כזה ?
צמא שכל מה שרוצה זה קצת חום ואהבה, חיבוק...?
כל עוד לא הייתם שם, אתם רק מדמיינים שהייתם עומדים בכל הרעיונות שלכם
&nbsp
אחרי שתהיו במקום כזה נראה אותכם חכמים גדולים לעמוד בכל החוקים הקפדניים של אתיקה ומוסר שאתם ממציאים לעצמכם וכופים על אחרים
&nbsp
&nbsp

ANZ1

New member
מישהו מכריח אותו להשאר בכלא ?

אם הנשואים שלו לא עובדים
אם הוא לא אוהב את אישתו,
לא צריך לבגוד, לשקר ולרמות,
שייגש לרבנות וישתחרר,
אין בעיה להתגרש, חצי מהזוגות מתגרשים.
או לפחות שיודיע את זה לאישתו ויקבל את אישורה לזוגיות פתוחה.

אבל מה שהוא עושה כרגע, אומר שהוא שקרן, בוגד וחסר עמוד שידרה,
אלו הבעיות שלו,
רק השאלה למה שמישהי תרצה להכיר כזה טיפוס ?
כי הוא יבגוד בה ברגע הראשון

ובכלל, זה אומר שאתה מסכים שבת הזוג שלך תבגוד עם בחורים אחרים, לא ?

זה מה שאתה מדמיין שאתה הייתה עושה

וזה אחלה דימיון
אבל כשאתה שם זה בכלל לא ככה, פועלים עליך כל כך הרבה כוחות ושדים של עצבות,בדידות,כעס, אכזבה, מלאים בפחדים וחרדות
סמוך עלי שאתה לא רוצה מבחנים כאלו בחיים שלך, אלו שעורים שאתה לא רוצה לעבור
&nbsp
אבל דע
שאם אתה שופט את חברך לכף חובה שכזו, העולם יסובב את זה אליך, לבדוק אם באמת יש צדיק בארץ אשר לא יחטא
&nbsp
עדיף לך לאחל לכולם הצלחה ולשפוט אותם לכף זכות, ולהגיד תודה לבורא שלא העמיד אותך בניסיונות כאלו
&nbsp

ANZ1

New member
3 דברים

1. לא ענית לשאלה, אז אני מבין שאתה מקבל שבנות הזוג שלך שוכבות עם בחורים אחרים כשאתם ביחד.
זה רק אנושי.
אז בפעם הבאה שאתה כותב שאתה מחפש סוסה איכותית, תכתוב לה שהיא יכולה להיות עם מי שהיא רוצה.
2. זה שאנשים חוטאים ועוברים עברות זה ברור, בני אדם הם חרא של יצורים,
אבל מי שובר עברות הוא עדיין חרא, בעברות אחרות יושבים בכלא.
במקרה הזה הוא סתם נשאר חרא.
3. הייתי כמה פעמים בסיטואציה הזו, פשוט אמרתי שלום,
ברירת המחדל היא לא לבגוד היא להפרד.

התשובה לשאלה שלך היא...

שאני יודע שבשביל להגיע למצב של לרצות נשים אחרות (או גברים אחרים) זה לבד מעיד על ניתוק מסויים ביחסים שלהם
זאת אומרת אין חיבור באמת של זוג, כל שכן בעל ואישה
זו כבר לא זוגיות תקינה וזו לא זוגיות מרווה ובטח לא אחת שנמצאת בצמיחה
שניהם בעולמות שונים נובלים בצורה כזו או אחרת
מעין גהנום פרטי, כמו שאמר שלמה "מוצא אני מר ממות את האישה"
איך יכול להיות משהו יותר מר מהמות ?
מות זה השיא
פשוט עם אישה לא נכונה, משמע בזוגיות לא תקינה (ולא משנה מי אשם בכלל) כל יום שאתה מתעורר בו בבוקר, זה לעוד יום שאתה מת בו, כל יום מחיים אותך בשביל למות,
המות הסופי(גופני) הוא בעצם הגאולה מהגהנום הזה
ואתה לא רוצה לבקר בגהנום הזה ואתה לא רוצה גם לדעת אילו החלטות תקבל בחייך
שנאמר " אל תביאני לידי ניסיון ולא לידי ביזיון"
&nbsp
2)בני אדם הם נשמות מקסימות וטהורות, הקליפות שעוטפות אותם הן המלוכלכות
האדם הוא נשמה טהורה אבל אבודה בחושך מוחלט, זו לא אשמתה,
אי אפשר להאשים תודעה רדומה בזה שהיא מתנגשת בכל דבר ושוברת והורסת
&nbsp
3) שוב, אני לא רוצה לדבר עליך ולא לאחל לך שום דבר לא טוב
אני רק אומר לך שזה עדין בגדר דימיונות, ועדין לא בא לך להגיד לעולם שאתה כזה גיבור, כי העולם יבוא לבדוק את זה, לכן תמיד תשפוט כל אדם לכף זכות
&nbsp
וזה בדיוק החג שבו יצאנו מעבדות פה-רע, ע"י פה-שח, ולכן עינינו מביטות אל המ-שיח
ומי שדבק באלו מצ(ה)א
&nbsp
פה-שח שמח וכשר

ערדושקה

New member
החיי אינם בצבעים של שחור ולבן....

וזה לא כל כך פשוט לפרק הכל ושוברים את הכלים ולא משחקים...
לעיתים עניין הגירושים דורש הבשלה ..וזה כמובן אחרי שכל האופציות של גישור,
טיפול זוגי, מוצו....
אני יכולה להעיד שלי לקח 20 שנה עד שגמלה וגובשה ההחלטה הסופית להתגרש ...
היו כל כך הרבה לבטים, פחדים, וחיים ריקים של עד כדי ביטול עצמי....
לעיתים התנסות בקשר מחוץ לנישואים יכול לשמש טריגר ולזרז את הגירושים...

puma141

New member
זו דוגמה טוב מאוד

לדרך שאתה מתעקש לראות את הדברים- דרך "עיני הכלל". בעיניך סוק- כולם מדמיינים הכל :)
כולם מקשיבים ל"חוקים"- שהם מדומיינים אצלך בעצם!
אין חוקים בדברים האלו סוק. עובדה שיש מלא מלא מלא בוגדים/ות.
גם מה שכתבת כאן, זה שיפוט מהיר של זה שענית לו. *שהוא דביל, אגב*.
לא הכל בנוי על חוקים או אפקט העדר. בתוך החיים שלך, מערכות היחסים השונות שלך יש לך בחירה. את הבחירה אתה אתה אתה קובע ולא שום חוק!
אתה קובע על פי הערכים שלך, המחשבות שלך, היושר שלך כלפי הסובבים אותך,
ואתה בוחר על פי זה.
אם אתה אדם נשוי מאוד מאוד אומלל כמו שתארת, ואתה בוחר לבגוד באדם שמאמין בך או לך, הבעיה היא שלך, לא של ה"חוקים או לא חוקים".
אתה אומלל? קום ולך, או תתאפק עד שתוכל ללכת, או שתגיד שאתה מתכוון לבגוד....
זה בדיוק ההבדל בין הכללות החוקים המדומיינים שאתה חי בהם, לבין האינדיבידואל שפועל על פי עצמו ועל פי הערכים שלו.
אז אפשר להביע דעות כאלה ואחרות בלי שתבלבל על חוקים ועל דמיונות.
תתעמק קצת ותבדוק איפה אתה, ואתה בלבד, בתוך זה. מתוך נסיון כמובן להבין תמונה רחבה.....

מעבר לזה- אתה "צודק".

חג שמח!

נשמע כאילו דרכו לך על איזה יבלת

הביקורת מאוד נכונה.
גם אם אלה שמבקרים יתנהגו אחרת כשהם יהיו במצב הזה - לא אומר שהביקורת הזאת לא נכונה.
הבעיה היא שאנשים תמיד יחפשו את הפתרונות הקלים ואת הבריחה במקום להתמודד עם המציאות והאמת. אז ברור שהכי קל ללכת מאחורי הגב ולהמציא אי אילו תירוצים וצידוקים, כי הרי אנשים צריכים לחיות עם עצמם בשלום
ברור שהכי קל להטיח ב'לא הייתם במקום הזה'.
לא, כאילו כל מי שבוגד אף פעם לא ביקר אף אחד בלי להיות במקום שלו. כאילו כולם היו ראשי ממשלה או יאיר לפיד. היית צריך להיות בטיסת השוקולד כדי לבקר את ההתנהגות?
לא צריך להיות במקום של מישהו כדי לבקר התנהגות בזויה. כל מה שכתבת זה ספינים וחירטוטים כדי להסית את הדיון מהעיקר.
מעבר לכך, הבעת דעה אינה כפיה. רוצה לבגוד? תבגוד. זכותי לבקר את זה. זכותי שיהיו לי אמות מוסר שונות.
ואגב, ANZ עוד היה עדין לעומת הדעות שלי יש על האנשים הפאתטיים והאומללים האלה.

שמעתי, הבנתי ואני מקבל את דבריך

ולא שללתי את הזכות לשפוט
&nbsp
אבל בוא אני אלך איתך ממקום אחר, אם תרד לסוף דעתי שם, אולי תבין מאיפה אני בא
&nbsp
בעל הסולם (קרי הרב אשלג) אומר שפעם האמת היתה פשוטה, ובני אדם יכלו להבין בין אמת לשקר
בירידת הדורות וצימצום המוח כבר לא יכלו הצי-בור לתפוס את האמת בכנה מידה שלה
אז האמת התנפצה ל4 אלמנטים
1) אמת
2) צדק
3) חסד
4) שלום
עכשיו העיניין עם 4 האלמנטים האלו היא שכל אחד מהם סותר את משנהו
זאת אומרת שאמת סותרת את צדק, צדק את החסד, וחסד את השלום
לדוגמא (לא יודע עד כמה היא טובה)
אמת היא שלא אתה ולא הבוגד יודעים מה קורה שם או איך הייתם משתלטים על עצמכם
כמו שהוא בקילקול כך אתה בקילקול ואין אתה באמת יכול להעיד על אפחד
זו האמת
צדק, זה שהוא בגד ועל הגידה חותכים את הלובלוב, וזה הדין ! וזה הצדק !
חסד זה כבר לעשות מאמץ להטות את החרב של מידת הדין ע"י רחמים
חסד זה להגיד לו שמע, אני מבין איך אתה מרגיש, ובאמת מגיע לך טוב יותר, בוא אני אפנה אותך לכך וכך שיעזרו לך למצוא את הדרך הנכונה יותר וכו וכו וכו'
שלום זה כמו להגיד, שמעו חברים כולנו פה בצרה, בואו לא נשחק אותה גיבורים יותר ובמקום לתלות אחד את השניה נמצא זכות אחד על השניה
&nbsp
אתה מבין, כל פן של האמת המחולקת סותר את רעהו, אבל כולם אמת אחת פשוטה בשורש שלה
עכשיו מה הוא אומר שם, שכל בני האדם מתחלקים ל4 האלמנטים האלו
יש אנשים שהם יותר של חסד, ויש אנשים של שלום ויש כאלו של צדק (תמיד צודקים וצודקים) ויש אנשים של אמת
ואחד מה4 אלמנטים האלו הוא הדומיננטי באדם
&nbsp
אז לעינייננו
אולי אתה צודק, ובגידה דינה סקילה, סבבה, זה איכסה פיכסה מיכסה שמיכסה, סבבה?
אבל איפה חסד שלום ואמת ?
ואם אתה מותח על כולם את מידת הדין, מה נראה לך שהמציאות שלך תמתח עליך ?
&nbsp
מקווה שירדת לסוף דעתי

ירדתי לסוף דעתך

בגדול זאת די התפלספות (עם לא מעט טעויות אגב) כדי להסיט את הדיון מהעיקר.
אני לא מתפלא שהמקור לדברים שכתבת הוא רב. לא שכל הרבנים הם פלספנים ומעוותי אמת. אבל יש לא מעט כאלה.וגם לא רק רבנים. אבל זה לא הדיון.
הדיון הוא האם בגידה היא מעשה טוב או לא.
אמת לא בהכרח סותרת צדק. אלה לא שני הפכים שמוציאים אחד את השני.
גם הדוגמאות שאתה מביא פה לאמת וצדק הן לא בהכרח דוגמאות נכונות. זה אמת וצדק כפי שנוח לך לראות. בעיני האמת היא האם מעשה הבגידה הוא מעשה נפשע שאין עליו סליחה ואין עליו מחילה ולא משנות הנסיבות. זאת האמת.
צדק זה כבר ענין הרבה יותר אמורפי. אתה יכול להלביש עליו מה שאתה רוצה. הרי בתי משפט אמורים להיות האורים והתומים של הצדק. אבל האם תמיד הצדק נעשה שם או שגם שם בעזרת פלפולי עורכי דין פושעים יוצאים לחופשי בגלל איזה פסיק באיזה חוק ופסק הדין הוא הכל חוץ מעשית צדק. זה לא אומר שצדק סותר את האמת. זה אומר שלא תמיד הצדק והאמת חופפים.
אבל לענייננו - מה קשור פה הצדק? דיברתי על עשית צדק? דיברתי רק על אם בגידה היא מעשה נפשע. אתה יורד לסוף דעתי? אתה מבין שכל החירטוטים על 'האמת התנפצה ל4 אלמנטים' זה ספין נבוב (בעיני) ותו לא בהקשר של הענין הנדון? מה קשור עשית חסד ושלום לאמת או לענין הבגידה?
אתה כמו אנשי דת אחרים הולך שבי כסומא בחשיכה אחרי איזה נורמות חקוקות בסלע כמו 'כבוד המשפחה' 'שלום הבית' או איך שלא תקרא לזה. כן, בוא נסלח לכל הפושעים והחארות בשם החסד והשלום. בוא נגלה כלפיהם את מידת הרחמים.
לי נמאס כבר מכל הרחמנות כלפי פושעים למיניהם. וכן, אמנם 'רק' מוסרית (כי הרי אין חוק נגד זה) אבל בוגדים הם פושעים חברתיים.
תראה, בי מעולם לא בגדו. אתה יכול להיות ציני ולהגיד שאני לא יכול לדעת. אבל אני אומר את זה כדי שתבין שאני לא מדבר מתוך איזה נסיון אישי של מישהו שנכוונה מבגידה. זה מגעיל אותי גם בלי להיות 'קורבן' של זה.
אבל אתה מדבר על זה שאנחנו חכמים לדבר בלי שהיינו במקומם של הבוגדים.
אז אולי תיקח על עצמך את אמת המידה הזו ותחכה לרגע שבך יבגדו? שיום אחד תחזור הביתה ותמצא את זו שאתה אוהב בכל מאודך נבעלת ע"י הזין של החבר הכי טוב שלך.
למרות שהאמת יש נבגדים שסולחים. אבל לא ממקום של חוזק אלא ממקום של פאתטיות וחולשה.

Annabella1

New member
התפקיד של בית משפט

הוא לא לעשות צדק. מתוך ההבנה שאי אפשר להגיע למצב כזה. תפקיד בית המשפט הוא לעשות סדר, כדי שאיש לא יעשה הישר בעיניו.
ובוגדים הם לא פושעים. הם לא רצחו ולא אנסו ולא שדדו הם בסך הכל רוצים להיות מאושרים בתוך מסגרת שלא גורמת להם אושר. יש מקרים שבהם גילוי הבגידה ע"י בן או בת הזוג מביא לתיקון היחסים ושיפור היחסים ויש מקרים שבהם זה מביא לפירוק וסיום היחסים. כמו בסרטן או בזכייה בלוטו, כל אחד יכול לקחת את זה לחורבן או לבנייה לפי אמות המידה שלו.

Annabella1

New member
הוא קודם כל הדביק את עצמו

ודבר שני, מחלות מין זה סיכון שבא עם מין. גם בכל קונסטלציה אחרת (חילופי זוגות, נישואים פתוחים, אורגיות המוניות, ושימוש בשירותי זנות. לתשומת ליבך).

אויש נו. גם את עם החירטוטים האלה?

עוד אחת שמחפשת צידוקים ורציונליזציה?
ואם יש משהו ששנוא עלי זה כל החרטטנים כמוך שמיד קופצים עם ההשוואות לרצח אונס או גניבה. כי אם זה לא אחד מאלה אז אסור בכלל לבוא בטענות.
מתנהגים כמו בהמות אבל מייבבים אחר כך שעשו להם רצח אופי כאילו הם רצחו גנבו או אנסו. חלאס כבר.
וואי. ליבי יוצא אליהם. הם כולה רוצים להיות מאושרים בתוך מסגרת שלא גורמת להם אושר. אולי נארגן להם ערב התרמה אנאבלה? מה את אומרת? מסכנים שכמוהם.
ובאמת ההשוואות שלך שוברות שיאי גיחוך. סרטן וזכיה בלוטו? את רצינית? עלק כל אחד יכול לקחת את זה לחורבן או בניה. כשיהיה לך סרטן סופני נדבר כמה לקחת את זה לחורבן או בניה.
מי שבוגד הוא אפס מאופס שלא מסוגל להסתכל לאמת בעיניים ולהתמודד איתה, אז הוא מתחיל להמציא סיפורי אלף לילה ולילה מגוחכים.
את דוגמא נהדרת לזה.

Annabella1

New member
בסופו של דבר

בנישואים ובזוגיות בכלל, יש שתי אופציות, יש חכם ויש צודק. כל אחד רשאי לבחור את הנתיב שחושב שישרת אותו או אותה הכי טוב לדעתו.
האם לבגוד זה חכם, נכון, פותר משהו? לא. לא באמת. זה רק גורם יותר אומללות, לדעתי. זה לעשות משהו לא חכם.
ואולי גם להפוך שולחנות אחרי שבגידה מתגלית זה לעשות משהו לא חכם.
http://www.haaretz.co.il/wellbeing/health-blogs/psychology/amaliarosenblum/1.4022619

אתה יודע מה, אם אתה כל כך רוצה את הדין...

אז בוא נרד לרזולוציה נמוכה יותר
הרי הבגידה שלו פה היא פיזית (סקס)
והבגידה שלו היא בהסכם שבניהם כבעל ואישתו, משמע בהסכם הוא בוגד
עכשיו בשביל שזה יגיע למצב כזה זה אומר שיש ניתוק בניהם, משמע החיבור לא מלא, ולכן גם לא ממלא
ואם הוא לא מלא ולא ממלא, ואפחד מהם לא עושה משהו בנידון, זו בעצם הבגידה בחוזה/נשואים/בהסכם
ומשם צומחות התופעות לוואי של בגידות פיזיות
אבל בעצם זו לא הבגידה בכלל
את הבגידה האמיתית שניהם ביצעו ומבצעים ביחד בכל רגע נתון שהם במצב כזה בכלל
ובמצב כזה לשכב פיזית עם אדם אחר מתוך צמא ותשוקה למילוי, זה קשה לתפוס את זה כמו בגידה נפשעת נגד האנושות, למעשה אין דבר יותר אנושי מלחפש מילוי
אז בשביל בנאדם צמא לבגוד בהסכם הזה שגם ככה הופר מזמן, זה לא כזה פשע
&nbsp
זה לא שאנשים בוגדים מתוך חיבור ואהבה וצמיחה הדדית ביטחון אחד בשניה
&nbsp
אז באיזו בגידה אתה רוצה להאשים אותו ...?
בבגידה בהסכם ?
ההסכם הזה הופר מזמן ע"י שני הצדדים, אז על מה כבר נשאר לו/ה לשמור אמונים ?
על איזה סעיף אתה רוצה לחייב אותו ?

לIקי

New member

הם רק אמרו לך אלף פעם שאם לא טוב בתוך הזוגיות, אז תבוא ותגיד, אל תלך מאחורי הגב ותבגוד

רק אלף פעם

למעלה