השאלת שאלה מפורום אחר

puma141

New member
סבבה.....

אבל תדע שלא תוכל להתחמק ממנה חחח
אני אדם סובלני וסבלני *לא בטוח בעצם* ואני מחכה לתשובה.
אבל ערערתי קצת את התזה הבטוחה שלך לגבי זוגיות, או שנשארת בדעתך על פי הפילוסופיה ההיא?

ה כ ל

New member
אני עדיין חושב שבני אדם צריכים להיות יחד רק מאהבה

ולא משום סיבה אחרת

puma141

New member
עם זה אני מסכימה לגמרי!

אבל אז יוצא שאתה מסתכל על התמונה מזווית אחרת.....
כן להיות עם אדם רק מתוך אהבה. אבל לסמוך על עצמך ועל הכלים שרכשת בדרך,
שאם זה נגמר,תבין ותדע, תפעל.:)
לא תשאר שם בגלל נוחות, פחד או סיבות אחרות.....אבל להזנות סקס בשם האהבה- זה נראה לי הוזלה של הדבר הטהור הזה, המוחשי האמיתי זה שבין הדברים החזקים
היפים בעולם הזה- בתנאי ששנינו רואים את המושג "אהבה" באותה צורה.
כמו שאמרתי, יש הרבה סוגים וגוונים למילה הזו. אבל בקטע זוגי, יש לה משמעות
עצומה אחת, בתחושות שלנו, שמילים- רק יקלקלו את זה.....:)

dory141

New member
זה האידיאלי

הבעיה היא שלפעמים אנשים מתפשרים מהסיבות הבאות:

1. נוחות- עדיף "השטן המוכר". כלומר, אני כבר עם החבר/ה 6 שנים, שעדיף לא להשקיע בחיפוש ולזרום עם הזוגיות הקיימת. לדעתי, כל עוד אין ילדים ברקע, אפשר ואף מומלץ להתגרש, אם רואים אחרי פרק זמן מסוים שהפרק מוצה. יש אנשים שהחתונה גורמת להם לחץ, עיינו ערך בראנג'לינה.
2. שידוכים- נהוג לחשוב שזה מקובל רק בחברות שאנחנו מכנים "פרימטיביות", אבל האם חתונות העשירים של להט ושטראוס לא עונות לקטגוריה? חשבו היטב.
3. רצון שלא "לבלוט לרעה"- כשכל החברים שלך נשואים ואתה לא, מה זה אומר עליך? אולי משהו אצלך לא בסדר. אני חוויתי בחורה מעניינת מאוד, אפילו יותר מדי. היא למעשה התבררה כמשוגעת, עם 6 מחלות נפש לפחות- ולמזלי, לא מיסדנו את הקשר אחרי שנתיים. כך, שנחלצתי משתי בעיות- גם נישואים למשוגעת וגם דור המשך עם מופרעות גנטית. שתי ציפורים במכה אחת. עכשיו אני מחפש רק מישהי נורמלית.

חרמנות זה רצון לקבל

ואהבה זה רצון להשפיע
&nbsp
ואם כל האוקינוסים והנהרות שבעולם היו לדיו , וכל הבריות היו אוחזים נוצה וכל היבשות היו דף חלק, והבריות טובלים נוצתם בדיו וכותבים כל חייהם, לא היו מספיקים לכתוב רבע מכל ההבדלים בין שני הרצונות/כוחות

למעלה