קשרים לא "קונבנציונליים"

avico2591

New member
קשרים לא "קונבנציונליים"

האם בחורות יקרות שמעת על גבר בן 26-27 יוצא עם בת 40 מנהלים קשר אמיתי שכולל הכל כולל הכל
- או שזה משו שלא קיים וכמעט לא שכיח
אמשח לשמוע דעה נשית בעניין.
יודע שגבר מבוגר זה יותר נורמאלי בלי קשר למצבו הכלכלי.

תודה

אסתר 18

New member
אני אישית מכירה

אמנם לא ביגלאים האלה אבל דומה
מישהו בן 29 שיוצא עם מישהי ב11 שנה מעליו ויש לה שני ילדים מלפניו ואיתו עכשיו עוד שניים
והם חיים יחד והכל כולל הכל..
להגיד לך שהיה לו קל בהתחלה זה יהיה קשר כי הייתה התנגדות מהמשפחה אבל לא היה אכפת לו ובסוף הם קיבלו את זה
אני חושבת שלאהבה אין גיל אם כמה שזה נשמע קלישאתי

avico2591

New member
יש לי שאלות לשאולך לגביי הקשר

שלהם שלא יודע עד כמה קשור לנושא
אפשר לשלוח לך בפרטי?

avico2591

New member
איך הם הכירו קודם כל,

היום מצד שני קשה שאתה נראה צעיר כמוני - במראה לקבל פידבקים
וגם אם כן, הכרתי מבוגרות נחמדות אבל מעשנות כבדות ואני לא מסוגל לצאת עם ריח כזה והסברתי להן והן לא מוכנות לכבד את זה.

avico2591

New member
אשמח לשמוע מראייה נשית על השאלה ששאלתי

המון תודה

avico2591

New member
יכולה לספר כי הרבה נשים מביעות פליאה

והתנגדות נחרצת לעניין
כאילו זה פשע.
כל עוד הבחור לא הגיע לגיל 40 , גם אם הוא בן 26-27 פסול

Annabella1

New member
זה כי יש הרבה

בחורים בני 26-27 שזו הפנטזיה שלהם להיות עם מישהי בת 40 פלוס, ויש הרבה נשים שלא רוצות שהבנזוג שלהן יהיה איתן רק בגלל שהן מספקות איזו פנטזיה מינית שלו. ההנחה היא שקשר רציני לא יכול להיות בנוי על פנטזיות מיניות.
מי שמחפשת רק משהו קליל ולא מחייב, לא נראה לי שיהיה לה איכפת מזה.
הזוגות שאני מכירה- שהם בקשר רציני ומחייב הכירו לא בגלל שלבחור הייתה פנטזיה מינית להיות עם מישהי בת 40, ולא בגלל שלאישה הייתה פנטזיה להיות עם בחור בן 26. הם היו בקשר למרות החיסרון הברור של פער הגילאים. שלבחור החיסרון הוא לצאת עם מישהי מבוגרת שהוא אולי לא יוכל להקים איתה משפחה יום אחד, ולאישה החיסרון הוא לקחת ילד שעדיין לא מבין כלום מהחיים שלו ואין לו ניסיון משותף איתה כמעט בכלום. הבנת?

avico2591

New member
אני גם מוכן שהיא תהיה גם בת 28-29

אבל שתבין אותי באופן טבעי וכן תהיה בחורה אמיתית וכנה ולא תדבר רוב הזמן על כסף וכמה היא צריכה כסף
או כמה אתה נראה דומה לאדם X או Y או לך תתאמן במכון כושר כדי שיהיה לך שרירים אחרת היא לא תקבל אותך כמו שאתה.

אני לא מחפש בובות ברבי שיעשו לי כזאת סלקציה רק על בסיס מראה חיצוני ותו לא.

avico2591

New member
אני מכיר בני משפחה שלי היתה להם עבודה מסודרת

שכר יפה ותנאים טובים היום בלתי אםשרי להתקבל לשם
והם כל החיים לבדם...
יכול להיות 50-50% אני לא מאמין בדת , לכן זה גורם לעולם להראות יותר טבעי ופחות האשמת דמות מסוימת בהצלחות וכשלונות.

יצא לי לצאת עם בחורה לפני חודשיים יצאנו 4 פעמים ואפילו היינו ביחד ישנו אצלי בלי יחסים מלאים כי לא רציתי להיות הריבואנד שלה כי אין לה מישהו אחר שירצה להיות איתה, אבל זבלה כמוה יש בשפע, זה לא העניין.

והם לא אנשים רעים או היו במסגרת כזאת, פשוט יש כאלה הגורל שלהם להיות לבד , יש כאלה שכל בת שניה תטריד אותם ברחוב ויש כאלה יצטרכו לעבוד קשה כדי שיהיה להם עם מי לישון ולהתעורר בבוקר ולא מדבר על נערת ליווי ללילה.

למעלה