הרשו לי לסכם את העניין ולנתב את הדיון למקום קצת אחר

puma141

New member
אל תבלבל בשכל טלטלה...

למה סתם להתבכיין שוב? :)
אכלו לי לקחו לי פומה פויה...אני לא כזו מפלצת ביצ׳ס!

tal902

New member
מזל?

הייתי מספר לך משהו בעניין הזה אבל זה לא הפורום המתאים....

Dawn79

New member
תראה

אני קוראת את ההודעות שלך וממש חבל לי על האנרגיה שאתה מוציא כדי לנסות להבין למה זה ככה.יותר מדיי מחשבות מביאות אותך ל"לופ" שאתה נמצא בו עכשיו- רודף אחריי הזנב.
הרבה אנשים לבד בהשלמה/מחפשים/מחפשים בנואשות- הכל זמני קבל את זה שכל מצב יכול להשתנות ויכול גם שלא.
לדעתי אתה צריך להאמין יותר בעצמך, להיות קצת יותר עצמאי-זה מתחיל מהראש ואז גם במעשים והכי חשוב: לנשום להרגע, לקבל את המצב ולמצוא תחביב להשקיע בו את האנרגיה במקום לחשוב יותר מדיי.

אוי ריבונו של עולם, איזו תודעה אבודה...

אוי אם היא רק היתה יודעת את הכוחות שלה....
ואי אם היא רק היתה יודעת כמה היא יכולה לעשות ולשנות וליצור מימדים לכל אשר חשקה נפשם
אוי אבא אם היא רק היתה פותחת עין אחת אבא, רק אחת אוי אוי אוי
אוי כמה הנשמה הזו תצטער על כל השנים שבוזבזו על שינה תודעתית זו
אבא אבא אבא, טעינו אבא, טעינו וחטאנו ואבדנו וכשלה דרכינו ואבדה תקוותינו
ומה נאמר לך אבא מה נגיד, מה נדבר ומה נצתדק....?
אין לנו פה להשיב, ולא מצח להרים ראש
בושנו ונכלמנו בעוונותינו
ועל כל זה אתה צדיק על כל הבא עלינו, כי אתה צדקת ואנחנו טעינו

אוי אבא, לא במידת הדין תשפטנו, כי אם במידת החסד והרחמים, כי לך ה-ה' אלוקינו הרחמים והסליחות
אנא תרווה את צימאונינו באורך הפשוט, ותפריחינו כגן שושנים להלל פיך
למענך ה', ולא למענינו, כי אם לפאר שמך הגדול והקדוש בשמיים ובארץ
למען לא יאמרו הגויים "איה נא אלוהיהים",כי שימך נקרא על עמך

ובזכות כל הצדיקים החיים והישנים ששמעו דבריך וקידשו מוצא פיך, תברך את כל עם ישראל וכל יהודי ויהודי באשר הוא באהבתך האין סופית ומעושר מתנות ידיך
למעל יתמלא וישמח ליבנו בעולמך אשר יצרת ותיהיי רווח והצלה לנו ולכל בני ביתינו,
וכל עצמותינו תאמר נא - ה' מי כמוך מציל עני מחזק ממנו, ועני ואביון מגוזלו

ותשלח בבקשא רפואה שלמה לי ולכל בני ביתי ולכל משפחתי ולכל עצמך בית ישראל (ולאידיוט הזה שבגלל שהוא שיכנע את עצמו שהוא מכוער, הוא הרס לעצמו תחיים)
אמן כן יהי רצון

תקשיב דביל

אני רוצה ללמד אותך משהו נשגב בעולם
יש תובה שבני אדם צריכים לכיר בה
והיא כזו
מה שאתה חושב על עצמך, ומה שאתה אומר על עצמך, זו תיהיה המציאות שמוקרנת לפניך, ואותה אתה תראה דרך העיניין ותחווה בתוכך
עכשיו תקשיב טוב טוב מה אני אומר לך, ותכניע את עצמך לקבל את זה גם אם אתה חושב ממש אחרת, ותיישם את מה שאני אומר לך לכל כיוון אפשרי בחייך

אז ככה, החוק הזה של מה שבראש ומה שבפה זה מה שיראו העיינים וזה מה שתחווה התודעה
זה החוק שלעולם לא ישתנה, לא משנה איזה תירוץ יש לך, וכמה אתה חושב שזה הכי נכור שיש , וכמה שתדמיין שאתה יודע משהו יותר טוב, כלום לא מערער אפילו את החוק הזה, החוק הזה הוא אמת פשוטה בעולם
אתה יכול לסמוך עליו יותר מעל החיים של עצמך
אי לכך ובהתאם לזאת, הבסיס שלך הוא לעצור ולנסות ללמוד איך משחקים עם המחשבות והאמונות הפנימיות , ולכוון/לתקן את המערכת הכושלת הזו למקום של מציאות שאתה תאהב יותר
וככה תוכל לקפץ בין מימדים לעולם שבו גם לך מגיע שפע של הצלחה בכל תחום, וביחוד עם נשים, ובו אתה תראה אותן מרטיבות כשהן רואות אותך נכנס בדלת,
ושתדע לך, הגוף לא משנה בכלל, הוא רק הרכב בין העולמות, כדי שהתודעה שלך לא תתפוגג בחלל, כך שהגוף לא משנה, אפילו שנדמע לך שזה חוק שנשים נמשחות רק לחתיכים, זה בכלל לא נכון, זה רק "חוקים" של העולמות הרדודים, איפה שכל האבודים נמצאים,
והקטע הוא שלא אתה ולא אפחד צריך להשאר שם, הוא יכול לקפוץ עולמות בעזרת החוקים הפשוטים של הבריאה
אז תתחיל להכניע את החוק הזה לתוך התודעה שלך בחרוף נפש
ותתחיל לחפש איך לישם אותו

ואני אומר לך את זה שוב, החוק הזה הוא בלתי ניתן לשינוי ולביטול, או שתיישם אותו, או שתכשל בו ותשאר בגהנום ששקעת לתוכו, לך שום אופציה לצאת משם בשום דרך אחרת, כלום, נאדה
ותדע לך שאתה דנת ודן את עצמך לגהנום הזה, ואתה לא תוכל להאשים אפחד, ובסוף הדרך, אתה תצטער על מה שהפסדת לחינם
ומהצער כבר לא ישאר לך שום תירוץ ושום כלום, רק להינמק בתוך אשמה ועצב

אז קום ושנה את חייך מייד!

shuki2k16

New member
תגיד...אתה באמת מאמין לזה?

שמע, יש אמת מסוימת בכך שהדימוי העצמי מוקרן החוצה. אין ספק. אבל, הבסיס של הדימוי שלנו הוא עדיין אמת אובייקטיבית. כשאתה רואה בחורה מכוערת, אתה לא אומר לעצמך "אוי איזו בחורה שחושבת שהיא מכוערת", אלא "אוי איזו מכוערת". ברור שאם היא משדרת חיוביות וחינניות, היא תיראה פחות מכוערת בעיניך, אבל היא עדיין מכוערת...

אני זוכר שכתבת על עצמך שאתה היית "ברווזון מכוער" שהפך לטווס,על ידי עבודה עצמית. אני כמובן לא יודע מה בדיוק סיפור חייך ולמה אתה מתכוון, אבל תן לי שוב לומר לך משהו בעייתי שאמרתי לך לפני מספר חודשים: אתה שחום. מנסיון החיים שלי, אחוז נכבד מהבחורות בארץ ובעולם המערבי מ-ת-ו-ת על שחומים. זאת חולשה של ממש. פגשתי תימנים שנראים כמו שרוך מעוך, אבל צבע עורם הלך לפניהם. תן לי את צבע העור שלך, וגם אני אצליח עם בחורות
נכון , יש כאלו שאוהבות בלונדינים או whatever, אבל אני, כמו שראית , "סתם אשכנזי".

tal902

New member
תגיד מר שוקי. אתה מאמין לשטויות שאתה כותב?

האם אין בהירים בזוגיות ואהבה? אין בהירים שבנות נמשכות אליהם? כי לשיטתך בהירים נדונו לבדידות תמידית. אתה מאמין לעצמך? אני בטוח שיצא לך לראות איזה בחור בהיר אחד לפחות שאפילו לא נראה כמו בראד פיט והיתה לצידו בחורה וזכה לאהבה ומישהי שאוהבת אותו עד מאוד.
&nbsp
&nbsp
מאיפה אתה מביא את השטויות האלו, בחיי.....

ki92

New member
איףףף אתה מייגע

כמה אתה אוהב להתמסכןןןן ולהתמררר........ עוד לא הבנת שהגישה שלך כלפי עצמך היא הכרטיס ביקור שלך???
ככל שתחשוב שאתה לוזר ומכוער, ככה תציג את עצמך.....ואיזו בחורה תרצה מישהו שהוא חושב שהוא לוזר???
אתה לא אוהב את האופי או איך שאתה נראה אז תעבוד על זה....ואם לא אז תקבל את עצמך בחום ואהבה!
מה אין לך יתרונות???? הכל אצלך דפוק?

אני שמנה, מראה ממוצע....חשבתי שאף אחד לא יסתכל עליי אז בכלל לא רציתי לנסות להכיר מלכתחילה כדי שלא ילעגו לי...מזל שהלכתי לטיפול פסיכולוגי והנה אני בזוגיות....
אתה חייב ללכת לטיפול, תעזור לעצמך.

shuki2k16

New member
שמח שמצאת זוגיות ומטפל טוב

אם את לא כועסת, אשמח אם תתני לי פרטים בהודעה פרטית על הטיפול. אולי זה רלוונטי לגבי

היופי הוא בעיני המתבונן

קח את ציון ברוך מטר 20 ממש לא אטרקטיבי...כל מלכות היופי יצאו איתו גם כשהיה פחות אמיד..הכול עניין של מה אתה משדר ובמה אתה מאמין
אתה צריך אימון אישי רומנטי משם תבוא הישועה!

אני מנסה להעצים

ולהראות שאפשרי אחרת הפורום נועד להעצמה ולא להטלת דופי .לכל אחד יש את הקצב שלו וחשוב לטעת תקווה.

אתה ממש משלה את עצמך

אז נשים לא מפשיטות אותך במבטן כשאתה עובר לידן ברחוב.. איך גם את זה אתה הופך לטרגדיה ייחודית לך שאי אפשר לצאת ממנה?

גם אני לא נראה הכי טוב, ואני מניח שכשמישהי עוברת לידי ברחוב היא לא ישר חושבת על איזה כיף יהיה לשכב איתי.. אני בדרך כלל לא זוכה למבט שני מלא הערצה.. ועדיין אני עושה סקס מהנה לשני הצדדים.
לא רק דוגמנים נהנים מסקס.. רק צריך גישה נורמלית ולא דיכאונית. אז נכון, לא יתחילו איתך בבר לסטוץ לוהט, אבל אתה יכול למכור את האישיות שלך, את זה שכיף איתך, וזה יוביל גם למשיכה מינית.

בקיצור, ברור שהכי כיף להיות חתיך, חטוב, עם שיער גולש, חיוך לבן, וביצועים מיניים מרטיטים.. אבל רוב האנשים הם לא כאלה והם עדיין נהנים מהחיים שלהם, עושים סקס, יוצאים לדייטים.
לך זה לא יקרה, לא בגלל המראה שלך אלא בגלל שאתה לא מנסה אפילו להבין מה היתרונות שלך ואיך לצאת מהדיכאון שאתה מכניס את עצמך אליו

אני אנסה כיוון שונה. אל תענה אם זה לא נוח לך

אבל אולי שווה לחשוב על זה עם עצמך.
יכול להיות שאתה נמשך לגברים? (בין אם באופן אקסקלוסיבי או גם לנשים וגם לגברים)
לפעמים קורה שגברים מדחיקים משיכה מינית (אפילו לא מודעים לאופציה הזו עד שאיזשהו טריגר מעורר אותה) לגברים אחרים וזה גורם להם להרגיש לא יוצלחים עם נשים, לא מבינים איך הם לא מצליחים להיות מיניים עם אישה, ובעצם הם לא רוצים בכלל שזה יקרה.
אם גדלים וחיים באיזור בו הומוסקסואליות היא בכלל לא אופציה (במשפחה, סביבה) אז לא מודעים לה, אבל ברגע שמתחילים לצאת עם גברים מבינים שזה בעצם מה שהיה חסר, וזה בעצם מה שהפריע בדרך לזוגיות המיוחלת.

אדגיש שאני ממש לא אומר שזה המקרה שלך. אני לא מכיר אותך ולא יודע מה באמת עובר עליך.. שיהיה ברור שאין לי כוונה לפגוע בך, אם זה פוגע. אני רק מעלה עוד אופציה כחלק מסיעור המוחות פה בפורום.

למעלה