איך לפנות אליה?

mashumashu2

New member
איך לפנות אליה?

מעט הקדמה,

אני לא יצאתי להרבה דייטים ואין לי ניסיון רב בכל ה"עסק" הזה.

מפה לשם ובלי להיכנס לפרטים סיבות וכו', התחלתי לשוטט קצת בטינדר.

ראיתי שם מישהי שהיתה איתי ביסודי בכיתה ותכלס לא התראינו בכלל מאז סיום התיכון (עבר כעשור מאז).

אחרי שראיתי אותה בטינדר אמרתי לעצמי, למה לא בעצם.

איך הייתם מתחילים את השיחה? סטרייט פורוורד ("ראיתי אותך בטינדר ולא חשבתי שזו הדרך אז אשמח לדבר מתישהו") או שמא להמציא איזה משהו וסתם לנסות לזרום?

יש לציין שאני נכנס לפאניקה ולחץ בכל הנוגע ללהזמין בחורות לצאת, אני בגדול לא אדם עם בעיות חברתיות רק שזה איכשהו נוגע לרצון לקשר אני נכנס ללחץ ופאניקה מזה שאני לא יודע מה לעשות.
כן, יודע שזה שטויות וצריך לזרום, זה כל הזמן יושב לי בראש אבל עדיין לקבל רעיון כללי להלך השיחה יכול מאוד לעזור לי

תודה ואחלה יום אהבה

נתב את הסיטואציה לטובתך

אתה מאחורי מסך. לפי מה שאתה כותב - אין הרבה סיכוי להתקל בה ברחוב (10 שנים זה לא קרה). רק זה צריך להוריד ממך הרבה לחץ.
אל תחשוב גם ב'להתחיל שיחה'. כולה פניה. משהו כמו שכתבת זה סבבה לגמרי למרות שהייתי מוותר על 'לא חשבתי שזאת הדרך'. נסה להמנע ממשפטים עם ארומה שלילית. גם אל תמציא כלום. ישירות וכנות זה הכי טוב.
אחר כך - אם היא מביעה ענין, תתעדכן במה קרה מאז, תתעניין בה ומבטיח לך שמהדברים שהיא תגיד אתה תיזכר בדברים שיש לך לשתף ומשם זה באמת מתגלגל.
נסה לזכור שהכי 'גרוע' - תשאר באותו מקום שבו אתה עכשיו. ככה שיש לך רק מה להרויח מהסיטואציה.

לlקי

New member
היה לי כזה פעם

אז עוד לא היה טינדר(נראה לי, עד היום לא ניסיתי את הזבל הזה)

מישהי שלמדה איתי ביסודי ובתיכון. נפגשנו שוב כמה שנים אחרי הצבא באיזה סוג של פגישת מחזור לא רשמית. מפה לשם - אחד הסטוצים היותר שווים שהיו לי
(בחורה עם דאבל D ועוד זקופים. כמה כאלה כבר יש?)

תגיד לה משהו כמו: וואו, הזמן עשה לך טוב, את הרבה יותר שווה היום מאשר בתיכון. בקושי זיהיתי אותך מרוב שאת מהממת(קח את הרעיון הכללי, תתאים את זה לסגנון שלה)

למה אתם תמיד כאלה משעממים ועצובים? למה להיות ביישן? למה לפחד מנשים? מה מפחיד בהן? הן כולן עלה נידף ברוח, כל חרטא שתגיד להן, הן בולעות את זה בלי מלח.
למה להיות משעמם ו"להתחיל" איתה כמו איזה שמוק? למה לא ליצור שיחה כיפית? למה לא לעוף על עצמך? מי בכלל צריך "להתחיל"?? דברים קורים מעצמם כשאתה שולט בעניינים. למה לתת לה את הכוח להחליט?
איזה
אתם.. תגדלו כבר זוג ביצים באמאמא שלכם

Annabella1

New member
מש"ל

אני מכירה זוג שהכיר בדיוק ככה.
למה שלא תלך על האופציה האמיתית והידידותית : "היי XXX זה YYY, שלמד איתך ב- ZZZ, שנים שלא התראינו! " וכו' וכו'

למעלה