ככה אתם נראים!

ואת בזוגיות?

זה הצעד שלי "לתקוף" אותך. אני לא אגן על מה שקראת כי אני בדיעה שרוב הכותבים המתמידים כאן הם האשמים של מצבם בלי קשר אם הם מודעים לחזרתיות
במעשיהם שמובילה לאותה תוצאה או דיעותיהם המגבילות.

ExLibris499

New member
כן.

אני מסכימה איתך לגבי העובדה שמרביתנו נוטים לחזור על אותן התנהגויות שמקלקלות לנו. יתרה מכך, אחרי תקופה מסוימת לבד, אנחנו מתרגלים ל "לבד" הזה ופחות מוכנים להתפשר ולהבין שעל מנת להכניס מישהו לחיים שלנו - צריכים לעבוד.
אבל לא זו היתה הטענה שלי.
סתם חרו לי כל מיני התבטאויות של גברים פה.....שלא רואים את עצמם אבל יודעים להתלונן על הצד הנשי.

אז אולי תחלקי להם טיפים מתוך הזוגיות למען זוגיות במקום עוד

שמן למה שיש להם נגד נשים, ולדעתי רק מונע מהם להיות מסוגלים להיות עם אחת.
ואולי מקרב אותם להיות עם אחד במקום.

אני כבר ויתרתי. או שחושבים שאני מתנשא או שסתם מתקשים לשנות תלם.

כשאני אומר סתומה...

אני לא מתכוון לקללה
פשוט המוח שלכן סתום
"אני כבר יודעת מי אני", אני מכירה את עצמי". "אתה לא תגיד לי מי אני" אתה לא תגיד לי מה לעשות" וכו'
אי אפשר למלא את הכלי, כי הכלי פקוק וסתום
יש לו כבר תדעות שלו והרעיונות שלו
שניבנו ע"י המין הנשי המנותק מהיגיון, והמוח התלוש הזה בנה רעיונות ותפיסות תלושות שבקרי ובחמת קרי מתנגשות עם המציאות האמיתית (זו שמתרחשת באמת , עם חוקיות משלה ומנהגים משלה)
ולכן גם אתן זקוקות לגבר, שיאפס אתכן ויציב לכן גבולות ובסיס, ואז יש לכן בטחון ושם אתן פורחות
&nbsp
אבל אתן כבר יודעות כבר, ואתן מכירות את עצמכן, אז זה לא תקף אליכן
זה תקף רק לאו שכן רוצים להתקדם ותפיסות תקינות יותר

ExLibris499

New member
שאני אבין

אתה טוען שמרבית בנות המין הנשי חיות בהזייה על מציאות תלושה מהמציאות האמיתית?!?
בנוסף, אתה טוען, שללא גבר, אנחנו למעשה חלושות ומסכנות, משוטטות חסרות ייעוד, גבולות ובסיס?!

וואו. אני נדהמת.
אני רק לא מצליחה להבין מה מכל דברי החוכמה הנהדרים שכתבת כרגע ייכנס לי ראשון למוח ויצליח להיישאר שם.......כל כך קשה!!!

אני טוען ש....

נשים זה מערבולת רגשית בלתי פוסקת
מאחר והן יותר מחוברות למימד של רגשות (שזה כשלעצמו בסדר גמור)
ולכן הן צריכות גבר, כי גבר הוא יתד המציאות, משהו יותר יציב, מאחר והמין הגברי יותר מחובר להיגיון ודפוסים, אז ה"קרקע" במציאות קצת יותר יציבה,
וזו בדיוק היציבות שאישה צריכה, כי בתוך רגשות אין היגיון ואין גבולות ושומדבר לא קבוע

אבל אין כל כך היצע של גברים. יש בחורים, יש ילדים בגוף בוגר.

גבר זה לא ערס רזה או שמן שאוהב כדורגל, לעשן לבהות בכוסיות בים ושאר פעיליות להעשרה עם חבריו הגברים.

גבר זה לא בחור עשיר ומשכיל שכל חייו עשה מה שציפו ממנו ועוד כדי לצבור את מעמדו ועכשיו הוא גילה שהוא בתול שמתקרב לגיל 30 בכל הנוגע לחברה, חברים, ולמין השני.

יש הרבה היצע של זכרים, כן.

אין ספק שזכרים ונקבות יש בשפע...

תואר נשגב של גבר או אישה צריך להרויח ביושר

puma141

New member
כפרוש, תחת איזו הגדרה? חחח

מצאת? המצאת משהו שיתאים כהגדרה למציאות שלך?

לIקי

New member

.

לIקי

New member

במה את עובדת שכל כך משעמם לך שם?

ואז מה אם אנחנו לא בזוגיות כיום, לפחות פה ושם היינו
לך אפילו את זה לא היה.
לא היה לך אפילו חבר אחד מעולם

דאלטון

New member
אנשים דחויים או מכוערים הם אנשים מתוסכלים

שכועסים על כל העולם. זה נכון לשני המינים.
האופי של אנשים כאלה הוא מ חור בן בלשון המעטה. את התסכולים שלהם מוציאים על כל מי שיפגשו.

לIקי

New member
נכון מאוד. רק עם הבדל אחד די משמעותי

שגברים דחויים סותמים את הפה וסובלים בשקט

נשים דחויות עושות מזה אג'נדה ואידאולוגיה

shuki2k16

New member
אני אחד מאותם מכוערים ודחויים

ואני לא מוציא את זה על אף אחד. תן לי לספר לך משהו: המכוער והדחוי- הוא הקורבן פה. לא קורבן של אדם ספציפי, אלא קורבן של עולם אכזרי, שבו הסלקציה משחקת תפקיד בכל צעד ושעל. אם אתה היית מכוער ודחוי, המציאות הייתה נראית לך אחרת. לא היית ממהר לשפוט תסכולים. נסה לחיות 5 שנים בלי סקס ואז נדבר.

ושוב אני אומר: אני לא אחד מאלו שמוציאים את תסכוליהם על אחרים. אני מרסן את עצמי בכל הכוח מלעשות כן, כי אני יודע שזה יהיה GAME OVER בשבילי. ברגע שהדחוי הופך לממורמר ומגעיל- הוא קובר את עצמו סופית.

אז לפחות אני מרשה לעצמי לבכות קצת בפורום הזה

לlקי

New member
יפה. אין ספק שאתה במקום הנכון.

תבכה כמה שאתה רק רוצה

דאלטון

New member
אולי אתה אציל.

מגיע לך תואר אצילות. גם זה טוב במדינה שיש בה הרבה ברבארים.

למעלה