לא טוב היות האדם לבדו?

לIקי

New member

עוד פעם חזרת להיות מטומטמת?

dory141

New member
לא טוב היות האדם לבדו?

האם יש בני אדם שהם לאו דווקא שליליים ובעלי אנטי לאחרים, שאולי עדיף להם להיות לבד מבחינה רומנטית? האם הנטייה לשדך גברים עם נשים, היא לא סוג של חטטנות ויוהרה מצד אלה, שמנסים להציל את חבריהם וחברותיהם מחיים של חופש, כדי שבעצם יסבלו כמותם? אני מגדיר את עצמי כאדם חיובי, אבל נמאס לי למלא תפקיד שכולם רוצים שאמלא. אני לא בנוי לזוגיות, לא הייתי ואין לי כוונה להיות. טוב לי לבד, ושכולם יקפצו!

לIקי

New member
סתם לדוגמה, לא יצא לי אף פעם להכיר אנשים שמזדיינים עם עיזים

אבל בכל זאת אני יודע שזה מגעיל

אז קחי עוד אחד נוסף -

אבל אם היית מכיר הומואים,

היית מבין שזה ממש לא משנה שהם הומואים, ולשהות במחיצתם לא מגעיל יותר מאשר להיות עם סטרייטים, שגם אותם אתה לא מדמיין בחדר המיטות עם נשותיהם.
נראה לי שבאופן כללי לדמיין מישהו אקראי בחדר המיטות זה מגעיל. לרוב כשאתה מכיר אנשים, אתה לא מדמיין אותם בחדר המיטות. אם כל מה שהם בשבילך (כמו במקרה של הומואים) הם הזהות המינית שלהם, הגיוני שזה יהיה מגעיל, כי כאמור, זה די מגעיל באופן כללי לדמיין אנשים שוכבים.

לIקי

New member
שאלוהים יעזור לך

אין כמעט תגובה אחת שלך שאת לא מבינה דברים שאף אחד לא אמר אותם
את חייבת שיעורים פרטיים בהבנת הנקרא
וגם לנסות להתאמץ יותר כשאת חושבת
אל תלכי על הזרימה הטבעית של הראש. תעצרי על כל משפט, על כל מילה אפילו אם אפשר ובאמת תני מאמץ עד שתרגישי שפתאום נוצרת הבנה שונה

לדמיין אנשים שוכבים עאלק...

אז מה מגעיל בהם?

זה שהם מתנשקים? זה לא מאוד שונה מגבר ואישה שמתנשקים ברחוב, ולפעמים אפילו תצטרך להתאמץ ממש כדי לזהות אם מדובר בשני גברים. מה גם שאין סיבה להמשיך להסתכל יותר משבריר שנייה על זוג שמתנשק, אלא אם זה מעניין אותך במיוחד. הממ...

לIקי

New member
מה הסיפור? יש לך הומו במשפחה? אח או בן דוד?

כי את מדברת שטויות גמורות
אבל אם זה אישי אז אני מבין אותך

אני לא בקטע של להעליב מישהו מסוים
פשוט אומר את התחושות שלי
ושל כולם, אגב
אף אחד לא רוצה ילד כזה
כל הורה שמגלה את זה על הבן/בת שלו, עובר משבר

איך עברנו לדבר על ילדים?

אני אגיד לך, בתור הורה, מה יטריד אותי אם יהיה לי ילד כזה. שני דברים:
1. האם הוא ימצא בן/בת זוג כלבבו (כי ההיצע קטן יותר)?
2. האם יהיו לי נכדים? (כי זה מסובך יותר, אם כי, בימינו - די נפוץ גם בזוגות חד-מיניים).
זהו. חוץ מזה, ממש לא משנה לי מה ההעדפות המיניות של הילדים שלי.

לגבי החלק האישי שלי - לא, ככל הידוע לי אין לי הומואים במשפחה. אבל בהחלט יש לי חברים הומואים, ואני בהחלט מכירה הומואים.

לIקי

New member
יפה. עכשיו תסתכלי על מה שכתבת

ותגידי את אותו דבר לעצמך אם היה לך ילד שהיה נמשך לעיזים

למה להפלות את מי שנמשך לעז ורוצה להקים איתה משפחה?
במה הוא שונה מאנשים נורמלים שנמשכים לבני מינם?

זה שונה מאוד. אם נתחיל בשני הטיעונים שלי:

1. כנראה יהיה לו קל מאוד למצוא בן/בת זוג.
2. להקים משפחה בהחלט יהיה בעייתי, גם אם העז לא תשתתף בתרומה גנטית לעניין. היא תתקשה מאוד לטפל בילדים...

לא יודעת, אולי לך לא ברור ההבדל בין אדם לבין עז. לרוב האנשים זה די ברור. וכששני אנשים בוגרים מעוניינים לחיות יחד בזוגיות ולהקים משפחה, אין בזה שום בעייה או שום דבר מוזר. כשמדובר בעז - ובכן, זה לא אדם, לא מישהו שיכול להביע הסכמה, לא מישהו שיכול לתפקד בצורה שאדם מתפקד, וכו'.

לIקי

New member
סבבה, נזרום איתך(למרות ששוב דברייך מטופשים להביך)

רוצה בני אדם במקום עיזים? קבלי:
הבן שלך בן 18 ובא אלייך נרגש לספר לך על אהבתו לאחותו שגם היא מאוהבת בו רצח וחמה עליו(יש לנו הסכמה, אוגה בוגה, איזה כיף, ואפילו נכדים יהיו לך)

אז מה את קונה להם לחתונה?

טוב, זה לא יקרה כי אין לי בנים,

וכידוע לך, יהיה להם קושי להעמיד צאצאים בגלל הגנטיקה המשותפת (שלא ברור שגם המדע במצבו הנוכחי מסוגל להתמודד איתו) - אבל, תכלס, בסופו של דבר, אם באמת הייתי רואה שיש הסכמה משני הצדדים, כנראה הייתי מקבלת את זה אם זה היה קורה (מאוד נדיר שדברים כאלה קורים). נראה לך שהייתי מעדיפה, נניח, שאני אתנגד נורא והם חס וחלילה יתאבדו?

לIקי

New member
לא, את יצורה שאין דברים כאלה

עכשיו, יש עוד בעיה שלא חשבת עליה
שלפי ההלכה אי אפשר לחתן אותם ואף רב לא יעשה את זה
וגם על פי החוק האזרחי הנישואין האלה לא יוכרו

האם תהיי מוכנה להיאבק על זכותם להכרה בנישואין שלהם?

גם אנחנו לא התחתנו ברבנות...

בעקרון, אני לא רואה את עצמי נאבקת למען הזכויות של הילדים שלי בבגרותם - אלא הם ייאבקו למען הזכויות של עצמם.

לIקי

New member
אני רואה שאת באמת שייכת לאותו זן של בריות שעבורם

אין שום דבר מוזר מדי
אין שום דבר דפוק, חולה, עקום, מעוות, בלתי מוסרי
הכל הולך, הכל זורם
כל עוד יש הסכמה ואף אחד לא נפגע
ורק לא תהיה פגיעה, שכל אחד יחיה בתוך הבועה ההזויה והחיוורת של עצמו במנותק מהחיים

אבל אם אין שום דבר דפוק, חולה, עקום, מעוות, בלתי מוסרי
גם אין שום דבר יפה, בריא, מעורר השראה, נשגב וראוי
שום דבר שיש לשאוף אליו

עבורכם הכל אותו דבר, הכל ריק ותפל ולכל יש את אותו חוסר טעם ואין שום סיבה להשתנות ולעשות מאמץ להתגבר על עצמך או שום טעם לשאוף לשום דבר

אין קיום יותר עצוב מזה
המוות כבר עדיף

למעלה