לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הכרויות

ברוכים הבאים לפורום הכרויות במערכת הפורומים של תפוז! הפורום (למרבה התדהמה) עוסק בכל הנושאים הקשורים לנושא ההיכרויות ויחסים בינו לבינה (או בינו לבינו או בינה לבינה...). זה המקום בשבילכם להתייעץ, לייעץ, לקרוא ולכתוב כל מה שמתחשק לכם (טוב נו כמעט הכל...). אין כמעט אנשים שנושא ההיכרויות לא עניין/מעניין/יעניין אותם בשלב כלשהו בחיים, ולכן הפורום יכול (וצריך!) להיות מקום מהנה ומשגשג, אבל זה תלוי בכולנו, ובעיקר בכם הגולשים. כדי שכולם יהנו, ישנם מספר מצומצם של חוקים שחשוב להקפיד עליהם. מי שמעוניין יכול להציץ במאמר כללי הפורום שנמצא בחלק המאמרים של הפורום, ולמי שלא - השורה התחתונה היא שמותר כאן הכל - חוץ מלפגוע בגולשים אחרים, בכל צורה שהיא (והעבריין יחסם ללא אזהרות). שתהיה לכולם גלישה מהנה ! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הכרויות

ברוכים הבאים לפורום הכרויות במערכת הפורומים של תפוז! הפורום (למרבה התדהמה) עוסק בכל הנושאים הקשורים לנושא ההיכרויות ויחסים בינו לבינה (או בינו לבינו או בינה לבינה...). זה המקום בשבילכם להתייעץ, לייעץ, לקרוא ולכתוב כל מה שמתחשק לכם (טוב נו כמעט הכל...). אין כמעט אנשים שנושא ההיכרויות לא עניין/מעניין/יעניין אותם בשלב כלשהו בחיים, ולכן הפורום יכול (וצריך!) להיות מקום מהנה ומשגשג, אבל זה תלוי בכולנו, ובעיקר בכם הגולשים. כדי שכולם יהנו, ישנם מספר מצומצם של חוקים שחשוב להקפיד עליהם. מי שמעוניין יכול להציץ במאמר כללי הפורום שנמצא בחלק המאמרים של הפורום, ולמי שלא - השורה התחתונה היא שמותר כאן הכל - חוץ מלפגוע בגולשים אחרים, בכל צורה שהיא (והעבריין יחסם ללא אזהרות). שתהיה לכולם גלישה מהנה ! 

לצפיה ב-'איך להתחיל עם גבר..?'
איך להתחיל עם גבר..?
07/01/2017 | 13:54
35
478
הייתי השבוע בקניון כלשהו והזמנתי לאכול ביחד עם חברה באיזה מזנון. הבחור שהיה שם היה ממש חמוד ומצא חן בעייני. נתן גם שירות ממש נחמד..
שמתי עליו עין וזה נדיר שמישהו מרגש אותי ככה ממבט ראשון..
מרוב שהוא מצא חן בעייני, התנהגתי לא בצורה טבעית והיה  לי טיפה קשה להתרכז במה אני רוצה שיוסיף ללחמנייה.
כשהכיתי לשולחן דיברתלי עם חברה עליו שלחצה לי להתחיל איתו.
אף ביקשה שאחזור לשם שנית על מנת לבקש ממנו מזלג וקטשופ..
ניגשתי לשם קראתי לו אך הוא נעלם מהוטרינה . אחרי דקה הופיע..ביקשתי נתן ולא היה לי שום אומץ להגיד לו כלום..הרגשתי כאילו אני מפריעה לו..וגם אם אנסה להתחיל איתו. אני לא יודע איך..מפחדת מדחייה, מפחדת להיות מגושמת עוד יותר..
אמרתי לחברה שעוד נחזור לשם ואני יתפוס אומץ לעשות את הצעד..אבל לא אופייני לי להתחיל עם גברים..
עצות יתקבלו בשימחה
הכרויות >>
לצפיה ב-'נראה לי שלא צריך יותר מידי'
נראה לי שלא צריך יותר מידי
07/01/2017 | 20:50
209
פתק עם מספר טלפון.
אפילו בלי לאמר מילה.
באופן תיאורטי, כל זכר שחי כאן בכמה שנים האחרונות, אמור להבין מה הכוונה.
הכרויות >>
לצפיה ב-'למה כתוב לך "זכר" בפרופיל?'
למה כתוב לך "זכר" בפרופיל?
07/01/2017 | 21:42
32
178
לצפיה ב-'טעות בהרשמה..אני נקבה בת 30 (צעירה במראה ובנפש)'
טעות בהרשמה..אני נקבה בת 30 (צעירה במראה ובנפש)
07/01/2017 | 23:07
31
94
לצפיה ב-'או קי. את נראית טוב?'
או קי. את נראית טוב?
07/01/2017 | 23:09
30
194
לצפיה ב-'האמת שכבר לא ממש אלא אם אני משקיעה באיפור..'
האמת שכבר לא ממש אלא אם אני משקיעה באיפור..
07/01/2017 | 23:12
29
247
לפני שנתיים וחצי נראתי טוב כי הייתי רזה ופתאום עליתי 30  קילו. כרגע אני שוקלת 90 אז ירד לי כל הביטחון.. באותו יום שראיתי אותו הייתי נטולת איפור וכמובן הרגשתי לא יפה
והוא נראה טוב חמוד כזה..זה החשש שידחה אותי
הכרויות >>
לצפיה ב-'90 זה באמת הרבה. אבל מספרים זה לא מה שקובע'
90 זה באמת הרבה. אבל מספרים זה לא מה שקובע
07/01/2017 | 23:15
1
196
יש גם שמנות שהן ממש סקסיות ויפות

שיהיה לך הרבה בהצלחה
הכרויות >>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
07/01/2017 | 23:24
47
לצפיה ב-'את הרי יודעת לבד מה את צריכה לעשות'
את הרי יודעת לבד מה את צריכה לעשות
07/01/2017 | 23:24
26
197
במקום להתעסק עם איפור, או לשאול את עצמך איך להתחיל עם בחור מסוים, את צריכה לעשות דיאטה.

הכרויות >>
לצפיה ב-'מסכימה בגדול אבל..'
מסכימה בגדול אבל..
08/01/2017 | 13:10
25
177
נכון שמאז שעליתי במשקל אני נראית שונה לגמרי ואכן לא מושכת , אבל יש לי חברה טובה שהיא שוקלת כמוני והיא תמיד עם איפור כאילו זה הטבע השני שלה.
טוב לה עם המשקל הזה וזה לא מונע מגברים להתחיל איתה..
גם איתי מתחילים גברים רבל בגילאים הלא רצויים 38 ומעלה..ואני נראית צעירה כבת 22-26 וזה דוחה אותי
אני מחפשת בחור צעיר בין גילאים 27-30 וקצת לא מעבר 
גבר בן 36 כבר יחשב לזקן בשבילי

בסדר אני יתחיל ככנל הנראה בדיאטה בגלל שלי זה מפריע ולא רק כדי למשוך זוגיות , אבל עד אז אני כן הייתי רוצה למצוא זוגיות בלי קשר לכמה עודף יש לי 
אני בחורה טובה בסך הכל
הכרויות >>
לצפיה ב-'רוצה להגיב מהצד השני'
רוצה להגיב מהצד השני
09/01/2017 | 14:38
24
144
יקירה, בתור בחורה מלאה (שהייתה כזו לאורך כל חיי) מעולם הרגשתי שלא הייתי מחוזרת. כבר מאז שהייתי נערה, וגם היום אני בזוגיות טובה כבר 3 שנים.
אני מאמינה שחלק מהעניין זה איך שאת רואה את עצמך ואיך שאת מחצינה את עצמך לעולם.
זה נשמע נדוש וקיטש, אבל אם את מרגישה יפה, את מקרינה ביטחון.
קשה לי להאמין שמאז שהשמנת את לא מושכת. אולי מאז שהשמנת *את מרגישה שאת לא מושכת* ואני חושבת שהדרך הנכונה היא לאהוב את עצמך (לא אומרת לך לא לעשות דיאטה. אבל שהדיאטה תהיה מהסיבות הנכונות. לא מתוך שנאה עצמית ובטח לא מתוך מחשבה שאף אחד לא יאהב אותך כמו שאת.)
הכרויות >>
לצפיה ב-'מצד שלישי יש גבול לכל תעלול'
מצד שלישי יש גבול לכל תעלול
09/01/2017 | 16:08
23
141
היא גם רוצה להתחיל עם אנשים ושהם אף פעם לא יגידו לה לא, והיא גם שוקלת 100 קילו, והיא גם לא מוכנה לעשות דיאטה, ואם כן אז שזה לא יהיה כי שומן זה דוחה אלא "מהסיבות הנכונות" עלאק.
אתן עובדות רק על עצמכן.
הכרויות >>
לצפיה ב-'האבסורד שבפמיניזם'
האבסורד שבפמיניזם
09/01/2017 | 16:26
14
116
רוצות לתפוס את המקל משתי קצותיו (ומזל שיש רק 2 אחרת היו רוצות עוד)

ע"ע גם רוצות חזקת הגיל הרך וגם לרוקן את הכיסים של הגרוש
ע"ע גם רוצות להיות לסביות גבריות בצבא ולשרת בקרבי כמו גבר, וגם שבית המשפט תמיד יאמין להן בתלונות על רקע מיני ושתמיד יקח את הצד שלהן(כי הן המסכנות והחלשות)

תמיד אותו שטנץ
הכרויות >>
לצפיה ב-'זאת תכונה של נשים להתלונן ולקטר'
זאת תכונה של נשים להתלונן ולקטר
09/01/2017 | 17:10
13
99
ולצפות כל הזמן שיתחשבו בהן, ושיגידו שהן יפות אפילו במשקל של משאית.
הפמיניזם רק הפך את זה לאידאולוגיה ולמנגנון משומן של סחיטת כסף ומשאבים על ידי הריסת גברים.
הכרויות >>
לצפיה ב-'אז אישה במשקל משאית אף פעם לא תוכל להיות יפה'
אז אישה במשקל משאית אף פעם לא תוכל להיות יפה
10/01/2017 | 08:48
8
97
ואישה רזה תמיד יפה?

או לפחות זה מה שמשתמע מדבריך?

חייבת לציין שאתה ולוקי תמיד משעשעים אותי, חייבת להודות שעל לוקי אני קצת מרחמת, אצלך סתם נראה לי שאתה נהנה מלהיות אנטי ולעורר אינטריגות

אגב אתה יודע מה זה פמניזם ומה המהות של הפמניזם?

הכרויות >>
לצפיה ב-'תזכירי לי מי את'
תזכירי לי מי את
10/01/2017 | 13:45
1
87
בעצם במחשבה שניה, לא צריך
סתם מיותר(ת)
הכרויות >>
לצפיה ב-'לגמרי מיותרת '
לגמרי מיותרת
11/01/2017 | 08:55
24
לצפיה ב-'בבקשה'
בבקשה
10/01/2017 | 20:06
5
89
לצפיה ב-'הקריקטורה הזאת עוד מחמיאה ועדינה מאוד'
הקריקטורה הזאת עוד מחמיאה ועדינה מאוד
<< ההודעה הנוכחית
10/01/2017 | 22:13
1
62
שכחו להוסיף "קנאת פין"
וטמטום קולוסאלי כמובן

אין ספק שמי שמתקרא פמיניסט/ית הוא הנחות שביצורים
ממש בזבוז כואב של אוויר

הכרויות >>
לצפיה ב-''
11/01/2017 | 08:48
7
לצפיה ב-'ואם השער שלי לא צבוע באדום או היה'
ואם השער שלי לא צבוע באדום או היה
11/01/2017 | 08:47
2
55
אני לא סובלת חתולים, אני סבבה עם אבא שלי ורולר דרבי לא מעניין אותי?
הכרויות >>
לצפיה ב-'אז את בסדר.'
אז את בסדר.
12/01/2017 | 14:08
1
10
לצפיה ב-'*אנחת רווחה*'
*אנחת רווחה*
13/01/2017 | 21:01
33
עכשיו אני רגועה....
הכרויות >>
לצפיה ב-'ממש מעליב בתור אישה לקרוא תגובות כאלה'
ממש מעליב בתור אישה לקרוא תגובות כאלה
22/01/2017 | 01:27
3
28
ולא חייבים להגיד שאנחנו יפות, אבל לפחות לא להתעסק כל הזמן במה אנחנו צריכות לשנות במראה . וכן, להתחשב, אם לא מתחשבים בצד השני אז ההתנהגות היא בהכרח פוגענית. זה שאני רוצה שלא יתייחסו אליי לא יפה לא אומר שאני רוצה להרוס אחרים. ומאוד קל כל פעם שיש משהו שאתם מאוד שונאים בנשים להגיד זה פמיניסטי, אבל מי שעושה את זה לא יודע מה זה פמיניזם.
פמיניזם זה אומר לאפשר גם לנשים לנהל קריירה, לא להתייחס אליהן כאל רכוש, לא להכות אותן ולא לסכן את חייהן, וגם לא להשאיר נשים שהיו עקרות בית בזמן הנישואין ללא אוכל כי את הפת לחם שלהן הן נתנו לילד שהאבא לא משתתף בתשלום מזונותיו. אז זה הרס של גברים?

ונכון, יש גם נשים רעות, יש אפילו בין הרוצחים נשים, ואפילו בין ההורים שרצחו את ילדיהם יש רוצחים. אז גם כל מקרה כזה אומרים הנה אישה פמיניסטית. מה הקשר בין זה ובין פמיניזם זה רק בדמיון שלכם, כנראה שיש כאלה שבשבילם לא לזרוק ילד בלי אוכל או לא לאנוס (בעד נשים וילדים) ולרצוח זה דברים דומים.

אני ממליצה לך לחשוב ברצינות ולקרוא קצת איפה היינו היום בלי הפמיניזם לפני שאתה תוקף שהמטרה היא להרוס את כל הגברים ואת החברה.
הכרויות >>
לצפיה ב-'גם אם הפמיניזם מצביע על כשלים מסוימים בחברה'
גם אם הפמיניזם מצביע על כשלים מסוימים בחברה
22/01/2017 | 02:12
2
23
עדיין, ככלל, מדובר בתופעה מתועבת שהביאה בעיקר נזק

ואגב, אם כבר מדברים, אז המאפיין המובהק של פמיניסטיות הוא שגם כשהן עולות על נקודה מסוימת שבה הן צודקות - הן פשוט לא סותמות את הפה על זה, ולא בדיבורים אלא בצעקנות מעצבנת
היצורות האלה מזמן כבר המאיסו את עצמן
כולם היום יודעים שזה זבל אז חבל לך בכלל להתחיל בנושא
הכרויות >>
לצפיה ב-'גרם בעיקר נזק? אם הפמיניזם מעולם לא היה מתקיים...'
גרם בעיקר נזק? אם הפמיניזם מעולם לא היה מתקיים...
22/01/2017 | 08:30
1
23
הנשים היו ממשיכות להיחשב כרכושם של הגברים, הגברים היו יכולים להכות אותן, לאנוס אותן בלי הפסקה בלי להיענש או אפילו להינזף על זה, הגברים יכלו אפילו לרצוח את הנשים בלי עונש. לנשים היה אסור לעבוד, אסור להחזיק באיזשהי דעה, אלא היו צריכות רק לחזור על הדעה של הגבר, לנשים היה אסור להחזיק ברכוש, וגם אם הן היו עובדות כל הכסף שעבדו היה נמסר לגבר והיה אסור לנשים להשתמש באחוז אחד קטן.
מתארת לעצמי שלא ככה היית רוצה שהעולם יראה. בטח לא היית רוצה שהעולם המערבי יתנהל כמו בקיצוניות שבמדינות ערב.
הכרויות >>
לצפיה ב-''
22/01/2017 | 08:54
19
לצפיה ב-'ואו, רמה גבוהה'
ואו, רמה גבוהה
09/01/2017 | 17:32
4
124
שים לב שהתייחסתי למשהו מאד ספציפי בדבריה. אני חושבת שביטחון זה דבר שצריך לבנות. בטח לא צריך לצפות שתתחיל עם מישהו ולא תקבל דחייה. ונחש מה, גם אנשים רזים דוחים לפעמים. אני גם לא בטוחה שהיא לא מוכנה לעשות דיאטה, לדעתי היא דווקא כתבה שהיא כן בעניין.

תקראו לי פמיניסטית, זו לא קללה. תחשבו מה שאתם רוצים. אני חושבת שבן אדם צריך לאהוב את עצמו, להיות בטוח בעצמו. לראות את היופי שבו. ולא, אני לא חושבת שזו פריבילגיה ששמורה אך ורק לאנשים רזים. צר לי שככה אתם חושבים.

הכרויות >>
לצפיה ב-'תעשי לי טובה רק ואל תכללי אותי יחד איתו'
תעשי לי טובה רק ואל תכללי אותי יחד איתו
09/01/2017 | 17:38
2
81
מהרושם(השטחי אולי אבל עדיין) שאת משרה בהודעותייך, את דוקא חמודה מאוד
אני מבין את המסר הכללי שלך ואין לי טענה נגדו

נ.ב.
אפשר להתווכח אם "פמיניסטית" זה קללה או רק עלבון
אבל מחמאה זה בטוח לא
הכרויות >>
לצפיה ב-'אתה רוצה שלא אכלול אותך יחד איתו'
אתה רוצה שלא אכלול אותך יחד איתו
09/01/2017 | 17:45
1
95
(אגב, הגבתי לו ולא לך) אבל האמת שאתה כותב "האבסורד של הפמיניסטיות".
אני פמיניסטית. לגמרי. שמחה שאתה גם חושב שאני חמודה. מה זה אומר שאני פמיניסטית?
אני נגד זה שגבר ישלם על אישה בדייט ראשון. אני גם חושבת שאם אישה עובדת עד 14:00 וגבר עובד עד 18:00, אין שום היגיון בכך שהם ירוויחו את אותה משכורת (ששש, שלא ישמעו אותי, נכון?)

פשוט יש משהו שמאד מפריע לי.
הבחורה הזאת כתבה פה הודעה ומישהו הרשמה לעצמו להמליץ לה על דיאטה. מעבר לזה שתאמינו לי, שכל בחורה שמנה/ מלאה/ משאית או איך שתקראו לזה, ממש לא צריכה אתכם כדי לדעת שהיא צריכה דיאטה (ופעמים רבות- לא מהסיבות הנכונות! כן, כן כן יש אנשים מלאים שהבדיקות שלהם תקינות והם בריאים. מה שאומר שבעצם זה פשוט בגלל שהם לא באים בטוב בעין), לצורך העניין, אפילו לא הצעתי לה לא לעשות דיאטה.
ובכ"ז אני מקבלת מן תגובה (לא ממך אמנם, אתה היית התגובה לתגובה) כל כך ארסית, למה בעצם?
מה אמרתי שם שכל כך סנסציוני? כל כך מרתיח? מה? שאני חושבת שבן אדם צריך לאהוב את עצמו, לבנות את הביטחון העצמי שלו? להאמין בעצמו? גם אם רחמא לצלן הוא שמן?
איך התגובה שלי יותר גרועה מזו של אדם שאומר לאדם זר "טוב נו, הפתרון הוא לעשות דיאטה"? ואגב, אני בהחלט חושבת שהתגובה שלי (אליה) הייתה מכובדת, ראויה, לא מדרדרת לשום דרך אבדון של "תשמיני כאוות נפשך" ובטח לא משתלחת במשתמשים אחרים בפורום.

יש משפט שאומר
"התגובות לכל דיון/ כתבה על פמיניזם מצדיקות את קיומו של הפמיניזם".
אלו בדיוק התגובות שממחישות את זה.
אתה יכול להגיד שזו לא מחמאה. אני לא מחפשת שזו תהיה מחמאה. אני יכולה להחמיא לעצמי מספיק על זה שאני מעריכה את עצמי כאדם חכם, רגיש, אכפתי, מוכשר, וכן, גם יפה לדעת עצמי. זה פשוט נתון. כמו שימני זו לא קללה ושמאלני זו לא קללה. אני גם לא חושבת שלאהוב את עצמך זה פמיניסטי. אני חושבת שלאהוב את עצמך זה אנושי.
הכרויות >>
לצפיה ב-'תת רמה זה אנדרסטייטמנט'
תת רמה זה אנדרסטייטמנט
09/01/2017 | 17:48
72
פאק, לא היה לי מושג מול מי אני נמצא

בה ביי
הכרויות >>
לצפיה ב-'יש פתגם באידיש שאומר'
יש פתגם באידיש שאומר
09/01/2017 | 17:58
91
"כשהכלב נובח, זה אומר שהאבן פגעה".
אף אחד לא ביקש ממך לא לאהוב את עצמך במשקל חורג, אבל אי אפשר לצפות מהציבור להעריך אדם שלא שולט בתאוותיו.
מעבר לצד האסתטי שעליו אפשר להתווכח, עודף משקל נחשב לדוחה בראש ובראשונה כי מדובר בחוסר שליטה על תאוות האכילה, מהתאוות היותר נמוכות. וזאת הסיבה האמיתית שאנשים מייחסים לשמנים תכונות שליליות נוספות.
מקריאת התגובה שלך למטה אני יכול לקבוע שאת לא פמיניסטית, וספק אם יש לך מושג מה זה פמיניסטית. כי אם היה לך מושג ובהנחה שאת בריאה נפשית, לא היית רוצה להיות פמיניסטית.
הכרויות >>
לצפיה ב-'לא הבנתי כלום '
לא הבנתי כלום
10/01/2017 | 08:57
2
91
בשנה וחצי האחרונות עליתי קצת במשקל, לא למשקל של משאית או של 100 ק"ג אבל עדין עליתי קצת, בעיקרון אין לי בעיה עם זה, אני אוהבת לאכול ונהנית מאוכל טוב ואני לא רוצה להיות בדיאטות או לאכול אוכל של ארנבים בשביל להיות רזה או לרצות מישהו, כמו כל בחורה (ומאמינה שגם בחורים) יש לי לפעמים את החוסר ביטחון שלי לגבי זה אבל בדרך כלל זה עובר די מהר.
הפואנטה של החפירה היא שלא הייתי פחות או יותר מחוזרת במשקלים שונים, ושהייתי במשקל נמוך יותר וניסיתי להתחיל עם מישהו הוא דחה אותי, אז נכון אולי לא הייתי רזה מידי בשבילו ואולי זה מסיבה אחרת, אבל בסופו של דבר כל אחד אוהב ונמשך למשהו אחר ולפעמים דווקא האנשים שבסוף אנחנו נשארים איתם, שונים לגמרי ממה שחשבנו והחלטנו שאנחנו אוהבים
הכרויות >>
לצפיה ב-' נפל האסימון'
נפל האסימון
10/01/2017 | 23:25
1
62
ההודעה הפאתטית הזאת הזכירה לי מי את
לא, אין. אחת הבדיחות היותר מביכות
הכרויות >>
לצפיה ב-''
11/01/2017 | 08:56
8
לצפיה ב-'קשה יותר עם זה אדם זר'
קשה יותר עם זה אדם זר
13/01/2017 | 19:05
47
תתחילי לשוחח על הלבוש שלו, על מזג אוויר, על ספורט אם את מתעניינת, על סרטים ובשום אופן לא על פוליטיקה. ממני משום מה נשים מבקשות , למרות שאני בכלל לא מעשן... 
הכרויות >>

הודעות אחרונות

15:26 | 26.02.17 Mor2810
15:06 | 26.02.17 ExLibris499
20:18 | 25.02.17 גולש בגלים 25
00:07 | 24.02.17 Som30ne
15:55 | 19.02.17 דן המשוטט
20:12 | 18.02.17 מילי1991
14:07 | 18.02.17 crema30
21:45 | 17.02.17 Sunshine120
19:32 | 16.02.17 KבתאלK
13:55 | 14.02.17 mashumashu2
13:17 | 14.02.17 לlקי
09:47 | 13.02.17 חותך בבשר החי

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ