איך להתחיל עם גבר..?

crema10

New member
איך להתחיל עם גבר..?

הייתי השבוע בקניון כלשהו והזמנתי לאכול ביחד עם חברה באיזה מזנון. הבחור שהיה שם היה ממש חמוד ומצא חן בעייני. נתן גם שירות ממש נחמד..
שמתי עליו עין וזה נדיר שמישהו מרגש אותי ככה ממבט ראשון..
מרוב שהוא מצא חן בעייני, התנהגתי לא בצורה טבעית והיה לי טיפה קשה להתרכז במה אני רוצה שיוסיף ללחמנייה.
כשהכיתי לשולחן דיברתלי עם חברה עליו שלחצה לי להתחיל איתו.
אף ביקשה שאחזור לשם שנית על מנת לבקש ממנו מזלג וקטשופ..
ניגשתי לשם קראתי לו אך הוא נעלם מהוטרינה . אחרי דקה הופיע..ביקשתי נתן ולא היה לי שום אומץ להגיד לו כלום..הרגשתי כאילו אני מפריעה לו..וגם אם אנסה להתחיל איתו. אני לא יודע איך..מפחדת מדחייה, מפחדת להיות מגושמת עוד יותר..
אמרתי לחברה שעוד נחזור לשם ואני יתפוס אומץ לעשות את הצעד..אבל לא אופייני לי להתחיל עם גברים..
עצות יתקבלו בשימחה

Som30ne

New member
נראה לי שלא צריך יותר מידי

פתק עם מספר טלפון.
אפילו בלי לאמר מילה.
באופן תיאורטי, כל זכר שחי כאן בכמה שנים האחרונות, אמור להבין מה הכוונה.

crema10

New member
טעות בהרשמה..אני נקבה בת 30 (צעירה במראה ובנפש)

crema10

New member
האמת שכבר לא ממש אלא אם אני משקיעה באיפור..

לפני שנתיים וחצי נראתי טוב כי הייתי רזה ופתאום עליתי 30 קילו. כרגע אני שוקלת 90 אז ירד לי כל הביטחון.. באותו יום שראיתי אותו הייתי נטולת איפור וכמובן הרגשתי לא יפה
והוא נראה טוב חמוד כזה..זה החשש שידחה אותי

לIקי

New member
90 זה באמת הרבה. אבל מספרים זה לא מה שקובע

יש גם שמנות שהן ממש סקסיות ויפות

שיהיה לך הרבה בהצלחה

ANZ1

New member
את הרי יודעת לבד מה את צריכה לעשות

במקום להתעסק עם איפור, או לשאול את עצמך איך להתחיל עם בחור מסוים, את צריכה לעשות דיאטה.

crema10

New member
מסכימה בגדול אבל..

נכון שמאז שעליתי במשקל אני נראית שונה לגמרי ואכן לא מושכת , אבל יש לי חברה טובה שהיא שוקלת כמוני והיא תמיד עם איפור כאילו זה הטבע השני שלה.
טוב לה עם המשקל הזה וזה לא מונע מגברים להתחיל איתה..
גם איתי מתחילים גברים רבל בגילאים הלא רצויים 38 ומעלה..ואני נראית צעירה כבת 22-26 וזה דוחה אותי
אני מחפשת בחור צעיר בין גילאים 27-30 וקצת לא מעבר
גבר בן 36 כבר יחשב לזקן בשבילי

בסדר אני יתחיל ככנל הנראה בדיאטה בגלל שלי זה מפריע ולא רק כדי למשוך זוגיות , אבל עד אז אני כן הייתי רוצה למצוא זוגיות בלי קשר לכמה עודף יש לי
אני בחורה טובה בסך הכל

Maldini Girl

New member
רוצה להגיב מהצד השני

יקירה, בתור בחורה מלאה (שהייתה כזו לאורך כל חיי) מעולם הרגשתי שלא הייתי מחוזרת. כבר מאז שהייתי נערה, וגם היום אני בזוגיות טובה כבר 3 שנים.
אני מאמינה שחלק מהעניין זה איך שאת רואה את עצמך ואיך שאת מחצינה את עצמך לעולם.
זה נשמע נדוש וקיטש, אבל אם את מרגישה יפה, את מקרינה ביטחון.
קשה לי להאמין שמאז שהשמנת את לא מושכת. אולי מאז שהשמנת *את מרגישה שאת לא מושכת* ואני חושבת שהדרך הנכונה היא לאהוב את עצמך (לא אומרת לך לא לעשות דיאטה. אבל שהדיאטה תהיה מהסיבות הנכונות. לא מתוך שנאה עצמית ובטח לא מתוך מחשבה שאף אחד לא יאהב אותך כמו שאת.)

דביאן

New member
מצד שלישי יש גבול לכל תעלול

היא גם רוצה להתחיל עם אנשים ושהם אף פעם לא יגידו לה לא, והיא גם שוקלת 100 קילו, והיא גם לא מוכנה לעשות דיאטה, ואם כן אז שזה לא יהיה כי שומן זה דוחה אלא "מהסיבות הנכונות" עלאק.
אתן עובדות רק על עצמכן.

לIקי

New member
האבסורד שבפמיניזם

רוצות לתפוס את המקל משתי קצותיו (ומזל שיש רק 2 אחרת היו רוצות עוד)

ע"ע גם רוצות חזקת הגיל הרך וגם לרוקן את הכיסים של הגרוש
ע"ע גם רוצות להיות לסביות גבריות בצבא ולשרת בקרבי כמו גבר, וגם שבית המשפט תמיד יאמין להן בתלונות על רקע מיני ושתמיד יקח את הצד שלהן(כי הן המסכנות והחלשות)

תמיד אותו שטנץ

דביאן

New member
זאת תכונה של נשים להתלונן ולקטר

ולצפות כל הזמן שיתחשבו בהן, ושיגידו שהן יפות אפילו במשקל של משאית.
הפמיניזם רק הפך את זה לאידאולוגיה ולמנגנון משומן של סחיטת כסף ומשאבים על ידי הריסת גברים.

גברת ע

New member
אז אישה במשקל משאית אף פעם לא תוכל להיות יפה

ואישה רזה תמיד יפה?
&nbsp
או לפחות זה מה שמשתמע מדבריך?
&nbsp
חייבת לציין שאתה ולוקי תמיד משעשעים אותי, חייבת להודות שעל לוקי אני קצת מרחמת, אצלך סתם נראה לי שאתה נהנה מלהיות אנטי ולעורר אינטריגות

&nbsp
אגב אתה יודע מה זה פמניזם ומה המהות של הפמניזם?
&nbsp

לIקי

New member
תזכירי לי מי את

בעצם במחשבה שניה, לא צריך
סתם מיותר(ת)

לIקי

New member
הקריקטורה הזאת עוד מחמיאה ועדינה מאוד

שכחו להוסיף "קנאת פין"
וטמטום קולוסאלי כמובן

אין ספק שמי שמתקרא פמיניסט/ית הוא הנחות שביצורים