מפגש עם בחורה

avico2591

New member
מפגש עם בחורה

יוצא לי מדי פעם שהכרתי בחורה באיזה אתר מסוים, נפגשנו היה מאוד כיף והכל טוב ויפה, אחת נפגשתי איתה 4 פעמים, אני מרגיש שהיא לא מכבדת אותי כמו שאני וגם אם היא לא ועבדת וגם אם לא אני, אין סיבה כל פעם להזכיר ולרדת עליי ולהשפיל אותי על זה, קל וחומר שהיא לא מודעת לעצמה.

היתה עוד אחת שהכרתי בדצמבר, נפגשנו היינו ביחד, אבל מבחינתה זה לא יכול להמשיך לא התחברה אליי לטענתה מספיק.

במציאות אני לא רואה שדברים כאלה קורים מצד שני, אתרי הכרויות רשום ומדי פעם גם מכיר פה ושם,
רק מתסכל אותי שחלק מהבחורות לא מצליחות לרגש אותן ורוצות להיות איתי יותר מדייט 2, או שעושות רושם אדיש מדי - ולא ממש מחבב את זה.

אני לא מתבייש לפנות אם אני רוצה לבחורה גם אם מלצרית במסעדה, אבל זה לא מתאים להתחיל עם בחורה בעבודה ברוב המקרים שיש לה גם עוד אנשים לתת להם שירות, ב', רוב הסיכויים שהיא תגיד גם לא.

מה דעתכם?

גברת ע

New member
מה זה אומר 'רושם אדיש מדי'?

לא כולם מתחברים מיד, כל אחד ואחת עם האופי שלו, יש כאלו שלוקח להם זמן להתחבר או להביע רגש מול מי שמולם במיוחד שבהתחלה כשנפגשים זה סוג של שני אנשים זרים

avico2591

New member
לכאורה - שאני לא מעניין אותן בכלל, אלא

רק "כלואות" בתוך שיחה איתי ולא באמת רוצות את זה, אלא כי משעמם להן בחיים או לא יודעות מה הן מחפשות ומה הצרכים שלהן.

avico2591

New member
אני חושב שחלק סתם לא היה להן נעים להגיד

עשיתי לך סלקציה וסתם "סיבנו לי את הגב", אבל כאלה אני משתדל להתרחק.

למעלה