אחת נכנסת בי על כל מילה שלא נראת לה , השניה מסכימה לכל דבר

rzil86

New member
אחת נכנסת בי על כל מילה שלא נראת לה , השניה מסכימה לכל דבר

אני הכרתי שתי בחורות וקצת מבולבל

הראשונה בחורה באמת חמודה ונראה שמסתדרים טוב אבל מצד שני היא פשוט מתייחסת אלי כאילו כל מילה שלי היא קודש, אין ביקורת, אין הבעת עמדה אחרת.
היא מסוג הנשים שאם משהו מפריע להן, אתה מגלה את זה כבר כשאין לך שום יכולת להציל את זה.

השניה לעומת זאת מאוד מעניינת, היא חזקה, יציבה, מאוד מצחיקה גם ופתוחה(ריגשית לא מדבר על מינית) אבל מצד אני לפעמים אני מרגיש שאני ממש צריך ללכת על ביצים איתה, הכל אצלה מאוד טוטלי - שחור ולבן, אם משהו לא נאה לה במה שאמרתי היא פשוט תיכנס לי באמצע משפט ולא תיתן לי לסיים.

מניח שבקרוב אצטרך להחליט ביניהן , גם ככה לא נעימה לי הסיטואציה של להכיר שתיים במקביל (כן כן יודע שהרבה יגידו לי שזה בסדר אבל עדיין אני מרגיש מאוד לא בנוח עם זה).
חבל לי רק שהן שתיהן הולכות על גישות מאוד קיצוניות, אני רוצה להכיר מישהי שמכבדת אותי אבל גם שמכבדת את עצמה והדיעות שלה אבל שגם יודעת לברור בין הקרבות בינינו ולא לחפש איפה אפשר להתווכח.

אם שתיהן הולכות על גישות מאוד קיצוניות לטעמך,

למה אתה צריך לבחור דווקא בין השתיים האלה?
אתה יכול להחליט גם שאף אחת מהן לא מתאימה לך.
אתה גם יכול לדבר איתן על זה, ואם יהיה רצון מצידן, אולי גם יהיה שינוי (אם כי אני סקפטית. שינוי אופי, או לפחות שינוי התנהגותי, דורש הרבה מודעות והרבה הרבה רצון).

rzil86

New member
כי אני חושב שבכל זאת דברים יכולים להשתנות עם זמן

אבל אני לא יכול לגרור עם שתיהן תקופה ארוכה זה ברור.

כרגע הנטיה שלי ללכת על הבחורה שיותר נוחה, קצת קשה לי שעושים לי דמוניזציה על כל דבר שאני אומר ואני בחור עם חוש הומור שאוהב מאוד לצחוק ובין היתר אני אומר הרבה דברים שאם לא מבינים אותם נכון, לוקחים אותי קשה - וזה מה שקורה עם זו שביקורתית.
היא יותר מושכת איתי ויותר מעניינת ואם לא הייתה את הבעיה הזו, אז הייתי אומר לראשונה שלום.
לפעמים כשאני יושב איתה לדבר, אני תוהה למה לעזאזל היא רוצה להמשיך אם התפיסות שלה לגבי הן כל כך שליליות?

לא ענית על השאלה

למה אתה צריך לבחור מישהי מבין השתיים האלה.
יש גם בחורות אחרות.

וחוץ מזה, דיברת עם מי שאתה בוחר בה? היא יודעת שזה מפריע לך?
אם לא, שום דבר לא ישתנה מעצמו.

כלומר, אתה אומר דברים פוגעניים,

אבל רוצה שיעברו עליהם בשתיקה, כי זה ״הומור״? אז לדעתי, אם אתה מעוניין באחת מהשתיים, או שתתחיל לעבור להומור לא פוגעני, כמו שרוב האנשים עושים כשהם מתבגרים ומבינים שלא שווה לפגוע באחרים בשביל בדיחה, ואז אין בעייה עם השנייה, או שתדבק בפגיעות ותלך על הראשונה, שתקבל אותן בחיוך, עד שאולי באמת יום אחד גם היא תתעשת.

מה איתך,

צדיק?

rzil86

New member
לא אני לא , אני בנאדם נוראי סבבה?

מה קשור מחט לטוכס למה שדיברתי עליו? בנאדם צריך מושלם בשביל לבקר ולשקול אם להיות עם טיפוס כזו אחר?

אי אפשר...

בלי לשמוע את הצד השני.
וכי אתה מוסמך לאבחן אנשים ולקבוע אם הן - קיצוניים, טוטאליים, חזקים, יציבים...?
&nbsp
גש למישהו מקצועי, יחד עם שתי בנות זוגך - וביחד בדקו התאמה.
&nbsp
&nbsp
מי אמר שאתה 'רשע מרושע'?

puma141

New member
תשובה סבירה, אבל

סתם...
למה הוא צריך ללכת להתאמה, כבר אין הורוסקופ בעולם?!

*

אישה שקשה לה לבטא את עצמה- זה משהו שיכול להשתנות ע"י לימוד
והיא יותר נכונה ויכולה אם כי זה תהליך קשה לגלות גם מה היא רוצה,
ומה נכון לה לבטא על עצמה ולמה היא נמנעת.
אני לא יודעת מה הסיבה אבל הרבה פעמים זה פחד מאוד גדול מביקורתו של אחר ופגיעה אז יש נטיה לרצות בכל דבר ועניין . זה מצריך לימוד רב.

אישה שקל לה מדי לבטא את רצונותיה בלי התחשבות ושכל מחשבתה הוא
על עצמה- ועל כך שבסיס של כל דעה שונה - או מחשבה שונה זהה לרשעות שלך -
זה משהו שיכול להשתנות וזה תהליך קשה לגלות למה היא מקטלגת והופכת אחר לרשע כי שונה ממנה ומה נכון לה לבטא ולהתחשב באחר מתוך מחשבה שהוא אדם טוב ומגיע לו את זה (כמו לכל אדם).
אז בכל דבר ועניין היא תחלק לשחור ולבן.
אני לא יודעת מה הסיבה לכך אבל הרבה פעמים זה פחד גדול ופגיעה מהעבר כששירתה רצונות של אחר ולא של עצמה ונפגעה.זה מצריך לימוד רב.

דעתנות כמו חוסר שלה הם בדיוק אותו עניין למעשה.
ברוב המקרים.
הם מצריכים שניהם עבודה ושניהם נוגעים באמת אחת יחידה
לכל אדם יש השגות, מחשבות ודעות גם אינו מבטא אותם וגם אם מבטא יתר על המידה בלי מחשבה על האחר.

וכל דבר כזה מצריך עבודה- אל תשפוט על פי מה שנגלה-
אבל אם יש איזו הטיה לאחרת בגלל אי אלו סיבות קח בחשבון
ששתיהן דורשות באותה מידה עבודה
ושתיהן סביר להניח נעות בצורה הפוכה מאותן סיבות או קרובות לפחות.

אז השאלה היא בסופו של דבר מה יחודי לאחת שלא לאחרת-
וכמה אתה מוכן להשקיע כדי שתקשורת תהיה אפשרית.

אם לא , אז גם אין צורך לבחור מבין השתיים.

xvxxvx

New member
אם

זה לא זה, אז זה לא זה.
לא מבין על מה ולמה כל הניתוחים המיותרים האלה?
&nbsp
אתה הרי אומר:
"אני רוצה להכיר מישהי שמכבדת אותי אבל גם שמכבדת את עצמה והדיעות שלה אבל שגם יודעת לברור בין הקרבות בינינו ולא לחפש איפה אפשר להתווכח."
&nbsp
אז למה אתה מחפש את זה בנשים שהן לא כאלה?

Som30ne

New member
זה תלוי בעיקר באופי שלך

אני יכול להעיד על עצמי שמצב של צעקות והצגות גורם לי להתרחק מהר מאוד.

לדעתי, יותר קל להגיע לדיון סביר עם מישהו/י שקטים יותר.
גם אם הם לא יוזמים מעצמם הערות ו/או הארות ו/או דיעות אחרות -
אפשר לנסות לדובב אותם, לברר מה הרצון ו/או ההעדפות שלהם,
בניגוד לאלו שפוסלים את דעתך ועמדתך מיד, ולא מראים רצון ו/או יכולת להגיע להבנות.

dory141

New member
הגישה המדעית אומרת שאתה צריך להכליא בין שתיהן

וברצינות, לך על דרך האמצע. בין אחת שלא מסכימה על כלום לאחת שמסכימה על הכל, יש גם אופציה שלישית.

אמרלדה

Active member
רק על עצמי לדבר ידעתי...

אני הייתי מתה משעמום עם הראשונה. לא הייתי שוקלת בכלל להיות עם יס-מן או יס-וומן.

מצד שני, מסכימה אתך שלא רוצים לחיות בקרבות חלילה. עם השניה הייתיי מנסה לדבר באופן ישיר. מספר לה מה מפריע, שואל אותה את השאלה ששאלת פה: למה בעצם את רוצה להיות אתי אם אני ככ שלילי בעינייך? את מוצאת חן בעיני. את מעניינת, מצחיקה, אפשר לדבר אתך, אבל את כל כך שלילית. שליליות לא מביאה לזוגיות טובה. אז מה העניין? מה את רוצה בעצם?

יכול מאוד להיות שזה בא ממקום של הגנת יתר אחרי זמן פציעות. ויכול להיות שהיא מנסה להוכיח לך שיש בה משהו מעניין. מידי. אני בעד לפתוח את הכל.

גם הראשונה - יכול להיות שבאה מתוך רצון לתפוס אותך והיא תשתחרר קצת. אבל בכלל לא הייתי שוקלת את זה. רצון לרצות (פתח מתחת ל-ר) זה משהו נורא בזוגיות. זה לא בגובה עיניים.

ואחורי כל זה, הייתי מחליטה אם ללכת עם הביקורתית או לחפש מישהי אחרת.
ולא דיברנו עוד על אהבה...

נהורית1

New member
היי

לא הסברת אם הכוונות שלך לגבי הבחורות, אם היא רצינית, או סתם לשם הכף. כי אם אתה רוצה סתם לכייף, צא עם הבחורה ה'רעה', אבל תביא בחשבון שזה האופי שלה, והיא לא תשתנה. רק תהיה בעיה אם תתאהב בה ותחליטו על חתונה, כי אז יהיה לכם שישו ושמחו כל הזמן...
בקשר לבחורה ה'טובה'. נראה לי שהיא הכי מתאימה להקים איתה בית. אבל תביא בחשבון שיש המון אנשים שברגע שהם בטוחים עם הבן זוג הם משתנים והופכים את עורם עד בלי הכר. כך שגם כאן צריך לבדוק היטב מי הבחורה ה'טובה' הזו.

למעלה