ויכוח שהיה לי עם בחורה שדיברתי איתה למטרות היכרות - מה דעתכם

rzil86

New member
ויכוח שהיה לי עם בחורה שדיברתי איתה למטרות היכרות - מה דעתכם

לפני כחצי שנה דיברתי עם בחורה שנראתה לי שעשויה להתאים ועמדנו לקבוע לדייט , כשהתקשרתי למחרת לקבוע מתי , היא לא ענתה לי ולא החזירה לי טלפון , אז המשכתי הלאה.

לא מזמן , סתם סיקרן אותי לדעת מה קורה איתה אז פניתי ושאלתי , היא אמרה לי "מה שמעניין שאתה פשוט נעלמת" , אמרתי לה "אבל סיננת אותי , מה הייתי אמור לעשות?"

אפשר להגיד שמאז אני החלטתי שאני מוריד טיפה מכבודי ומצלצל פעמיים לפני שאני מוחק מספר , אבל תוהה באמת מה הקטע ? בנאדם שמתקשרים אליו אמור לחזור , בין אם בהודעה ובין אם בטלפון.
מה אתם עושים במקרה כזה? מנסים כמה פעמים , או שישר מדלגים?

Som30ne

New member
3 ניסיונות

לא נהגתי להשאיר הודעות במענה קולי,
אבל - אחרי 3 ניסיונות שבהם לא היה מענה - הרמז הובן.

למען הסר ספק -
לא 3 ניסיונות רצופים, אלא בהפרש של כמה שעות ביום אחד,
ועוד אחד ביום שלמחרת.
(תמיד יכול להיות מצב שמנע מהצד השני את הפשרות לענות)

מה יש לך לחזור למישהי אחרי חצי שנה?

אבל בכל זאת ביקורת בונה - במקום להתקשר פעמיים, אולי אחרי שלא ענו לך תנסה בצורה שבה היא כן ענתה לך? אם זה בסמס, וואטסאפ, פייסבוק. לא להפציץ בכל החזיתות אלא לבחור אמצעי תקשורת כתוב אחד. אם אחרי זה אין תשובה תמשיך הלאה. אלא אם אתה רוצה מישהי שאוהבת שרודפים אחריה.

ובכל מקרה, חזרת אחרי חצי שנה? במקום להכנס למי אשם, תהיה פרודוקטיבי. אתה רוצה להפגש איתה? אז אחרי שהיא אמרה לך שנעלמת תחליק את זה באלגנטיות ותמשיך לאן שמעניין אותך. תגיד משהו כמו שאתה זוכר את זה אחרת אבל חפיף (או שאולי היתה אי הבנה) ותשאל אם היא עדיין בענין. כלומר אם היא היתה רוצה להפגש עכשיו.
המלצת הגשה - בחיוך.

rzil86

New member
אממ לא שאלתי אותה בצורה לא מנומסת

סצן נתקלתי בה במדיה אחרת וסיקרן אותי לדעת מה קרה , תהיתי אם זה בגלל גבר אחר ואם כן אז אמרתי לה ששווה לנסות עוד פעם ואז היא אמרה לי שאני נעלמתי לה

my dark side1

New member
ויתרת מהר מדי

אני לא יודעת אם טרחת לתת לה את מספר הטלפון שלך (מנחשת שלא), אבל אני יכולה לספר לך שאני לא מחזירה טלפון למספר לא מוכר. מבחינתי מספר לא מוכר זה או סוכן מכירות/ספאם או טעות במספר.

דבר שני, בגדי נשים בדר"כ לא תומכים בהסתובבות עם טלפון. לרוב אין כיסים, ואם יש אז אלו דוגמיות לנוי. התוצאה היא ששוכחים הרבה את הטלפון בשירותים, במטבח, בתיק, על השולחן ובאופן כללי בכל מקום שאחנו נזקקות בו לשתי ידיים.

דבר שלישי, אם הבנתי נכון אז צלצלת אליה אך ורק פעם אחת. לצלצל למישהו - לאו דווקא דייט פוטנצאלי - פעם אחת ולסמן וי זה לא יעיל. נסה לצלצל עוד פעמיים לפחות בשעות וימים אחרים. אם היא מעניינת אותך אז תשלח איזה מסרון קצר.

ולסיום, כמו שחותך בבשר החי אמר, אם כבר תפסת אותה לשיחה אחרי חצי שנה, תנצל את זה לישר הדורים ולבדוק אם היא עדיין מעוניינת. לפי תאור השיחה ממש לא ברור לי מה רצית להשיג בפניה החוזרת אליה. כנראה שגם לה לא היה ברור.

rzil86

New member
העניין שכבר דיברנו ואמרנו שנקבע דייט למחרת

אז כמובן היה לה את המספר שלי.
ברור שלא כולנו עונים ישר, לפעמים לוקח לי שעות עד שאני חוזר לבנאדם אבל בסופו של דבר אני חוזר , בין אם בסמס או חיוג חוזר.

הבחורה האחרונה שיצאתי איתה למשל , אף פעם לא ענתה לי על השניה אבל נהגה לסמס שהיא לא יכולה לדבר כרגע והיא תחזור אלי בקרוב (לא משהו שאני דורש מאף אחת אבל בכל זאת נחמד).

רציתי בזמנו בשיחה החוזרת לבחון אם הסיבה הייתה גבר אחר שהיא הייתה בשלבים קצת יותר מתקדמים איתו ובמידה וזו הסיבה כן שאנחנו ננסה שוב , אגב זה גם מה שקרה ופשוט לא הסתדר בגלל שמישהי מהעבר שלי חזרה .

my dark side1

New member
אם קבעתם להיפגש

ועוד היה לה את המספר שלך, אז זה באמת לא בסדר שהיא לא חזרה אליך.
בין שמדובר בחוסר הבנה או ציפיות שונות לגבי התנהגות בתחילת קשר נראה לי שאתם לא משדרים על אותו גל.
בכל מקרה, אני עדיין חושבת שלהבא כדאי להתקשר יותר מפעם אחת ויחידה.

rzil86

New member
אני טיפוס שמאוד לא אוהב שמשחקים בו

אחרי שמישהי שיחקה בי במשך שנה בעבר , מבחינתי כל דבר שנשמע לי "אולי" הוא בפירוש לא ולכן אני ישר לוקח את הרגליים והולך.

לכן ייתכן ואני לוקח את זה רחוק מדי , מסכים איתך שלהבא אני צריך להוריד קצת מכבודי וכן לנסות יותר מפעם אחת

tal902

New member
עכשיו פירטת משהו מעניין

תן פרטים על ההיא ששיחקה בך שנה. מתי זה היה. ובעיקר איך יצאת מזה למרות הקראש שהיה לך עליה....
&nbsp
בתור אחים לצרה. אני עכשיו סובל מזה. :) תן טיפ

rzil86

New member
היה לי קשה לצאת מתחושת ההשפלה , אבל לא ממנה

ברגע שגיליתי איזה בנאדם היא שמסתיר אמיתות ואח"כ כמו ילד קטן אומר לי "אבל לא שיקרתי לך , אלא פשוט לא סיפרתי לך דברים מסויימים" (דברים שמשפיעים ישירות עלי) אז די ירד לי ממנה וכל תחושה חיובית כלפיה התחלפה בשלילית.
באותה תקופה ביקשתי ממני בצורה מפורשת , "אם אין לך משהו אלי , תעזבי אותי בשקט" והיא לא עשתה את זה ועל זה היה לי קשה מאוד לסלוח לה.

מה שהיה לי קשה להתגבר עליו הייתה תחושת ההשפלה ובזבוז הזמן הנוראי שהיה, פספסתי 2 בחורות אחרות(אחת הייתה בלונדינית, קנדית יפה עם עיניים כחולות , בגיל 24 כבר בלימודי תואר שני, והיא זו שדחפה לכך שניפגש) באותה שנה וממש אכלתי את הלב על זה, מיותר לציין שאותן בחורות כיום תפוסות.

כיום , חצי שנה ממה שקרה, הסכמתי לקבל את ההתנצלות שלה אחרי שהיא הקשיבה לכל הבאסה שיש לי בקשר לדברים אחרים וניסתה לעודד אותי, אבל זה אף פעם לא יהיה יותר מזה,
פעם ב.. היא מתקשרת לשאול מה קורה, אז אני מנצל את זה כשיש לי משהו לשפוך או להתייעץ על נשים.
אבל לשאול לשלומה... זה קרה רק פעם אחת בחצי שנה האחרונה,
ייאמר לטובתה רק שאחרי ששטפתי אותה כמה וכמה פעמים , היא עדיין נשארה וגילתה אכפתיות , אם כי אני בטוח שלא באמת אכפת לה ממני וזה סתם יושב לה על המצפון.

puma141

New member
בכל הקטע הזה-

מתי היא אזקה אותך ולא נתנה לך ללכת-מרצונך?
חמודי.....תלמד לקחת אחריות על עצמך, אם אלו המסקנות שלך ולא להאשים
אף אחד/ת.
ככה גם יהיה לך קל יותר להתמודד עם דברים, וככה גם תתבגר קצת ואולי תתחיל לקחת אחריות-במקום להאשים אחרים/ת.

*לא מבינה את זה, באמת. בטח שלא בצורה ובדרך הזו......*

rzil86

New member
שאלה קטנה , אני דיברתי אליך בצורה לא מכובדת?

לא אמרתי שאני לא מאשים גם את עצמי , נתתי שישחקו בי , אוקיי..... SO? זה עושה את הצד השני בסדר?

אני אתן לך מצב היפותטי, נגיד אני יוצא מהדירה שלי ומשאיר את הדירה שלי פתוחה , מזה עושה ממני ? מפגר נכון? זה אומר שמותר לך להיכנס לדירה שלי ולהרים לי את הטלויזיה והמחשב ,
מי אשם בזה?
גם אני וגם את , אוקיי?

אגב אם בא לך לענות לי תעני לי בצורה מכבדת בדיוק כמו שאני עונה לכל אחד כאן, אם זה בעייתי חבל על הזמן שלך להגיב לי כי אני פשוט לא אקרא שום תגובה.
אני לא טיפוס שיש לו סבלנות למריבות ורטואליות, מי שלא יכול לדבר איתי בלי להשתמש בכל מיני עקיצות ציניות בלי לדעת דבר וחצי עלי או על המקרה שאני מדבר עליו , שלא יפנה אלי כי אני פשוט מאוד לא הולך לזרום עם זה.

puma141

New member
זה נקרא "לא מכובדת" סוד?

טוב, זוז......אני רואה שזה טבע...

בפעם הבאה אני כותבת מה שאני רוצה- אל תענה....סבבה?
הבכיינות, האי ספיגה של כלום הזאת, לא בשבילי.
אני פחות מנומסת אז כדי שלא תפגע- פשוט אל תענה. טוב?
*קבל ליטוף חמודי*

tal902

New member
מבין אותך.

יש לי תחושה שאהבת אותה מאוד. אבל לצערנו באהבה נפגעים לעיתים....
&nbsp
מאחל לך רק טוב ושתיפול על בחורות טובות יותר. אבל שלא בגלל זה תהפוך לרע/מאנייק כלפיהן.

rzil86

New member
לא חושב שאהבתי , פשוט רציתי מאוד

היה בה משהו באופי שנורא הזכיר לי אקסית שאותה אני עדיין אוהב.

הפגיעה אצלי יותר נבעה מהתחושה שבזבזתי המון זמן לחינם, שהשקעתי במשהו כל כך הרבה משאבים ואנרגיה בשביל כלום ושום דבר.

מה שכן זה לימד אותי לקח מאוד חשוב על החיים ואני פועל לפיו גם בימים אלו, למשל לא מזמן מישהי אמרה לי "קשה לי קצת העניין של האקס שלי אבל בגלל שאתה בחור מדהים , אנסה אולי בכל זאת"
ואני על השניה אמרתי לה
"תודה על המחמאה אבל מניסיון עבר שלי אני לא מסוגל לקחת את הסיכון, מאחל לך המון בהצלחה ותשמרי את המספר שלי, היה ותחליטי שאת יותר שלמה להכיר מישהו חדש ותרצי להכיר אותי אז תרימי אלי טלפון" .

מה שאתה צריך לעשות זה עם כל הכאב שלך ולא משנה כמה היא נראת לך בחורה טובה, ברגע שאתה מריח יותר מדי היסוסים, לקחת את הרגליים וללכת.

דביאן

New member
על מה להתווכח?

מי שמצפה שיתקשרו אליו, דואג לחזור. מי שפחות אכפת לו, לא חוזר.
יש כאלה שמצפות שאתה תמשיך לנסות להתקשר עד שתתפוס אותן. אני בכלל לא אוהב את הסוג הזה. חשד לפרינססה.

לההה, איזה מגזימן אתה...

אחרי שיחה אחת שלא נענתה למחוק את הטלפון...?
&nbsp
אני הייתי מנסה 2 שיחות והודעה אחת לוודא הריגה
זה כבר נשמע לי יותר הגיוני
&nbsp

rzil86

New member
לא רואה את עצמי שולח הודעה אחרי 2 טלפונים

אחרי טלפון אחד אפשר עוד איכשהו להגיד "לא שמתי לב" אבל אחרי 2 בפער של 24 שעות , נראה לי זה די והותר.

אבל מסכים איתך שכן טלפון אחד לא סיבה לוותר , ואני קצת מתחרט

YARDEN022

New member
עבור את זה

אני חושבת שכדאי שתמשיך הלאה, גם ככה הקשר דחק ולא ניראה לי היה יוצא מזה משהו בכל מקרה

למעלה