אני רוצה להכיר אישה בכיסא גלגלים

דביאן

New member
אין מתנגדים

וכמו שכתבתי פעם, גם מי שלא נכה לא מלקק דבש בשוק הזה. רוב הנשים הישראליות מאוד קשות בנושא ההכרויות וחיות בעולם הדמיון.

זוהי בדיוק הנקודה !!

אישה בכיסא כלכלים יכולה להיות מאוזנת.
לא כמו האישה הישראלית הטיפוסית הממוצעת.
&nbsp
מאוזנת פיקס.

דאלטון

New member
ואני אומר

שהחברה הישראלית הפכה את נושא ההיכרויות והזוגיות למשהו מעוות.
אין דברים מוסכמים איך מכירים בין זוג, איפה מכירים, פשוט הכל הפך למסובך.
לדעתי שידוך עדיף כי אתה יודע לאיזה מטרה אתה הולך. שני הצדדים באים לאותה מטרה בלי משחקים מטופשים.

tal902

New member
אגיד לך יותר מזה

כולן כותבות שמחפשת קשר/זוגיות/אהבה אבל חלקן הגדול ת'כלס מחפשות צומי ובוסט לאגו. לקבל מלא פניות להרגיש על הגובה ולהמשיך את היום בהיי מזה ועם מצב רוח טוב. סה טו.
&nbsp
כבר יצא לי לראות פרופיל של בחורה ששמה ארבע תמונות באתר היכרות וכותבת: "לא מחפשת להכיר, רק לקשקש קצת והלעביר את הזמן...."
&nbsp
&nbsp
לך תבין. מצד שני לפחות כנה.... :)

דביאן

New member
מי שכותבת בצורה מפורשת שהיא באה רק להעביר זמן

אי אפשר לבוא אליה בטענות.
כל אחת תצהיר שהיא מחפשת "אהבה", אבל תלוי עד כמה היא מוכנה לעשות משהו בנושא. יש מרחק בין הרצון למימוש.

tal902

New member
צודק

ולא באתי בטענות אליה. אמרתי שהיא לפחות באמת כנה. לעומת כל היעני מחפשות...

puma141

New member
תלוי בהגדרות :)

תלוי ברמת החשיבות של ה"עובדות" והפרשנות שנותנים לזה, סובייקטיבית.

קודם כל - לא ציינת רק עובדות. הוספת פרשנות.

יש לך הוכחה לטענה שלך ש'חלקן הגדול ת'כלס מחפשות צומי ובוסט לאגו'? זאת לא עובדה. זאת דיעה שלך. גם אם שמעת את זה מכמה ידידות שלך זה לא אומר שהטענה שלך נכונה. זה שלא חוזרים אליך לא אומר שהן רוצות רק בוסט לאגו. יש מצב שאתה פשוט לא מוצא חן בעיניהן.
ובכלל, בעיני עצם ההתייחסות לדברים האלה זאת התבכיינות.
בדיוק כמו אלה שמציגים עובדות על זה שהם יצאו עם מישהי ומאז לא שמעו ממנה או בחורות שלא מבינות למה מישהו קבע איתן ואז ביטל או אנשים שלא מבינים למה אחרי חודש הצד השני נפרד מהם. הכל עובדות. אבל זאת התבכיינות ברגע שכותבים על זה, כי אלה עובדות שאין טעם לציין אותן. זה העולם. ככה הוא עובד. זה כמו לדבר על למה בחורות באפליקציית סטוצים כמו טינדר מחפשות רק קשר רציני ולמה הן לא עושות לייק ולמה ולמה ולמה. זאת התבכיינות בעצם העלאת הנושא הזה. סוג של אכלו לי שתו לי.
וגם אם לא התכוונת - ככה זה נשמע.

tal902

New member
לא דיברתי על בחורות שלא חוזרות לפניות. וזאת זכותן כמובן

וזה בטח לא אומר שהן לא מעוניינת בקשר או רק מחפשות בוסט לאגו.
&nbsp
זה עלה גם משיחות שדיברתי עם חלק מהנשים וחלק לפי התנהגות שניתקלתי (וגם מקרים ששמעתי מחברים).
גם לא הייתי אומר לך את זה אם רק אחת שתיים או שלוש בלבד שדיברתי אמרו או התנהגו ככה.
&nbsp
הרבה יותר.
&nbsp
בסדר, לא כל נשות העולם או הארץ, ככה. אבל עדיין מספר מכובד של בחורות/נשים.
&nbsp
הייתי גם מצרף לך כמה תמונות מסך של בחורות שפותחות כרטיס באתר היכרות שמות תמונות וכותבות לא מחפשת קשר. רק מעבירה את הזמן. אז יש כאלו שכותבות את זה שחור על גבי לבן. יש כאלו שלא כותבות אבל ככה מתנהלות.
&nbsp
זהו.
&nbsp
ולא אכלו לי ולא שתו לי. הכל טוב. רק מציין תופעה שהיא לא משהו לא נפוץ כמו שאולי חושבים.

הכי חשוב שלא אכלו לך שתו לך

אבל א. כמו שכתבתי,גם אם לא אכלו לך שתו לך - ככה זה נשמע. ב. לא על זה היה המיני דיון, אלא איך הצגת עובדות יכולה להתפס כבכיינות. אפילו אם לא לכך התכוון המשורר.
אני התייחסתי רק לשאלה שלך 'איך הצגת עובדות יכולה להתפס כבכיינות'. לכן גם אם מה שכתבת אלה עובדות לאשורן - זה לא רלוונטי מבחינתי בהקשר של מה ששאלת. לכן גם הבאתי דוגמאות אחרות לאיך הצגת עובדות יכולה להתפס כבכיינות.

קורא את הפוסט שוב ... אומר לעצמי ... רגע ...

חברי הפורום הזה עוד לא מכירים אותי. ... גם אני בכיסא גלגלים.
אי אפשר להתגאות בזה אולם בהחלט לא מתבייש.

dory141

New member
חס וחלילה, למרות שאם הייתי במצבך

הייתי מעדיף מישהי בריאה גופנית, שתסייע לי. לגבי, אני מעדיף מישהי בריאה בגופה, ככל שאוכל לבחור. כמובן, שעדיף מישהי נכה עם שכל, מאשר בריאה גופנית ודפוקה בראש. זה ברור לחלוטין.

יש קבוצות בפייסבוק

להכרויות של אנשים עם "מוגבלויות" .

אגב הייתי מציעה לך להכיר אדם כשלעצמו אבל מכיוון שאתה בכיסא גלגלים בעצמך
ונידונת להשפט מבורות של החברה-
אז אני מציעה לך לנסות שם.

אגב- אולי זה יצחיק אותך
(מניאק) לא מהעולם הזה -

https://www.youtube.com/watch?v=pynufTIjpdI&sns=fb

למעלה