למה לא פשוט להגיד לא?

mashumashu2

New member
למה לא פשוט להגיד לא?

צריך להוציא קצת תסכול

מה הבעיה להגיד פשוט לא?
התחלתי לדבר עם חברה משותפת בפייסבוק, דיברנו כמה ימים מאוד זרם (כמה ששיחה בפייסבוק יכולה לזרום) ואז הגענו למסקנה שזה לא כיף לדבר ככה ונפגשנו לבירה.
גם שם יחסית זרם (אולי זה רק אני, כן?), דיברנו על דברים גנריים ולא מעניינים אבל עדיין היה מצחיק עישנו התמסטלנו צחקנו שתינו, בלי שתיקות מביכות בלי דברים מוזרים, מתמרמרמים על החיים כמו שני אנשים בוגרים.
נפרדנו לשלום בצורה קצת קרה של "היה נחמד מאוד נדבר".
מפה לשם, שלחתי הודעה שהיה כיף בלה בלה בלה צריך שוב (כן בסדר אני יודע יכולתי להתקשר, אבל לא לקחתי טלפון, יאללה פאק שלי לוקח עלי).
לא ענתה להודעה וכך גם אחרי כמה ימים לעוד איזה הודעה.
עד לפני הפגישה היא היתה מתנצלת כשלא היתה מספיקה לענות להודעה פתאום שקט.

עכשיו לפואנטה. אני מבין שיכול להיות שלא זרם ולצערי אני יודע להתמודד כבר ממש טוב עם פשוט להגיד לא.

אבל למה לעזאזל למה, לא להגיד כלום?? כמה קשה לכתוב "לא מתאים לי בתקופה הזו"/"א חושבת שבא לי לצאת" הייתי מעדיף אפילו "אתה בן חרא וזה לא אלך בחיים לך תמות"
אבל השתיקה, ההתעלמות, פשוט מתסכל

מקווה שאתן/אתם עונים לאנשים אחרי שהשקיעו בכם זמן והזמינו אתכם/ן לשתות ולפחות תעשו את המינימום ותתנו פידבק אפילו אם הוא לא נעים.

אחלה סופש
תודה על ההקשבה

NSW2

New member
זה כי

לנשים בד"כ קשה לתקשר ישיר.
הן מקוות שאתה תראה את ההתנהגות ותשחרר.
לפעמים גם לא רוצות לפגוע, ונראה להן שלהגיד באופן ברור שזה לא מתאים יכול להיות יותר פוגע מהתעלמות.
ומבחינת גברים זה לרוב בולשיט מוחלט כי עדיף תשובה ברורה.
לגבי הקטע של הירידת מתח זה יכול להיות המון דברים.
אולי הייתה פגישה שהיא יותר ידידותית בלי משיכה וירדה ההתלהבות.
אם שלחת כבר כמה הודעות שחרר לא יעזור לך בכלום להמשיך לנסות.

Som30ne

New member
יש כמה סיבות

(למי שקרא תגובה דומה שלי בעבר למישהו אחר - אז - היא היתה למישהו אחר)
יכול להיות שהיא לא רוצה להתחיל לענות על שאלות של "למה" ו"מה לא בסדר בי".
יכול להיות שהיא לא רוצה לקבל כל מיני משפטי שכנוע של "תני לי עוד הזדמנות" וכדומה.
יכול להיות שהיא הוטרדה בעבר על ידי כל מיני כאלו שחושבים שאם רק ייתעקשו, הם יצליחו לגרום לה לראות את האור, ולהתאהב בהם מעל הראש (מי אמר הוליווד ?).

mashumashu2

New member
תיארתי לעצמי שאלה הסיבות

כל מטרתי היתה להביע מחאה ותו לא.

שחררתי כבר לפני זמן מה (לא במוחי הקודח אבל זה כבר סיפור אחר)

אני מבין שאנשים מעדיפים להתחמק משאלות אבל יודעים מה? תגידו משהו, אם ימשיכו לחפור עליכם זה כבר הרבה יותר סבבה להתעלם מהשלב הזה.

כל שאני אומר זה. מישהו/י השקיע/ה בך זמן, תנו פידבק גם אם הוא הכי קר שיש, לפחות פידבק אחד.
אולי תחסכו למישהו שערות לבנות

rzil86

New member
זה לא משנה מה הסיבות באמת , כולנו אכלנו מרור מאנשים אחרים

מה שעצוב שיש כאלה שחושבים שזה נותן להם זכות להאכיל אחרים , אותי אישית מעניין את ה*** מה גבר כזה או אחר אמר לבחורה , יש היום כלים פשוטים מאוד להתמודד עם אנשים כאלה שכן אפשר פשוט לחסום מהרגע שהבנאדם מעצבן.

לבחורות אין שביב של הבנה כמה קשה להיות גבר בעולם של זוגיות , עולם ששייך נטו להן , אתה זה שאוזר אומץ ופונה אליהן , אתה פונה לכמה כי הרוב ידחו , אתה זה שמסיע ולרוב משלם , אתה צריך להיות גמיש איתן , נוח , הן יכולות לענות לך אחרי מאה שנה אבל חס וחלילה תענה להן אחרי חצי יום אז זהו נשרפת.
אז מה הפלא שהמינמום שאנחנו מבקשים שאם לבחורה לא מתאים שפשוט תשלח סמס מזורגג ותגיד ?

מסכים איתך בכל מילה שאמרת כאן , לי באופן אישי נמאס לקבל את ההתנהגות הזו ולכן אם לא עונים לי תוך 12 שעות , זה נגמר בחסימה ולפעמים אני מוסיף מה אני חושב על זה לפני החסימה כדי שלא תהיה אצלי אפילו טיפה תקווה שיש אפילו סיכוי .

rzil86

New member
לא יכול להסכים איתך יותר

תראה אני בשנה האחרונה יצאתי עם איזה 8 בחורות , אתה יודע כמה מהן אמרו לי "מצטערת ,לא מתאים לי ושיהיה המון בהצלחה"? בלי שאני אגיד להן "אם לא מתאים לך תגידי"?
בדיוק אחת , היום - באותו רגע , הייתי כל כך מבסוט מזה ש"אוווו מישהי נפרדת ממני כמו בנאדם ולא חלאה" ששכחתי לרגע שאני לא אראה אותה יותר לעולם, עד כדי כך הקודמות יצרו אצלי זעזוע.

זו שלפניה יצאה איתי חודש , כל הזמן התקשרה אלי , היא גרה חצי שעה ממני אז תוסיף לזה השקעה של נסיעות , ביום הולדת שלה קניתי לה מתנה (לא מוגזמת אלא סתם ספר אבל עדיין) - בקיצור נתתי מעצמי ופתאום לא מתאים לה , אז מה היא עושה?
מסננת אותי ואז משום מה כמה ימים אח"כ מחליטה כן לנסות ומשקרת לי שהייתה חולה , אחרי שבוע עוד פעם סינונים והפעם לתמיד.

ואני מסכים איתך , מצידי שבחורה תקלל אותי , תגיד לי תמות אמן מאשר שפתאום תהפוך לקיר , רק כדי שאני אדע איפה אני עומד!

בחיים לא אבין אנשים כאלה , אתה נותן את זמנך , אולי בשלב מסויים גם פיתחת רגש ובתמורה יורקים לך בפרצוף .

למעלה