מציעים להיפגש ואז נעלמים ..

חסויה2203

New member
מציעים להיפגש ואז נעלמים ..

אני בת 25 ובחמש שנים האחרונות חייתי במיאמי עם מי שהיה בעלי. אני החלטתי שאני רוצה לחזור לגור בארץ והוא רצה להישאר שם וכשלא הגענו להבנה החלטנו שעדיף לסיים את זה עכשיו לפני שזה נהיה מסובך יותר ולפני מספר חודשים התגרשנו. למרות שאני יודעת שאני עוד צעירה זה לא פשוט לחזור לשוק הפנויים פנויות אחרי גירושין. מרגישה שאני לא כלכך מבינה את חוקי המשחק. לפני כחודש יצאתי עם חברות ובחור התחיל איתי בבר. נתתי לו את המספר שלי והסתמסנו במשך כמה ימים עד שהציע להפגש במוצ״ש לא קבענו מקום או שעה, תיארתי לעצמי שהוא ידבר איתי לפני שנקבע אבל הבנאדם נעלם ובזה זה נגמר. לפני כמה ימים בחור אחר התחיל איתי ונתתי שוב את המספר שלי יום אחרי התקשר הייתה לנו שיחה זורמת ובסופה הציע שניפגש ביום למחרת. אני הסכמתי הוא אמר שהוא ידבר איתי מחר כדי שנקבע. ושוב, הבחור נעלם לא מתקשר כלום.
לא בקטע שחצני אבל אני בחורה שנראית טוב, ושני הגברים האלה מיוזמתם התחילו איתי ומיוזמתם הציעו להיפגש ואני לא כלכך מבינה מה הקטע של להציע ואז להיעלם. מילא אחרי דייט אני יכולה להבין אם לא הייתה משיכה או לא הייתה זרימה אבל עוד לפני שיצאנו בכלל? אני אודה למי שיוכל לעזור לי כי אני באמת משתדלת לצאת ולהשתחרר אבל לא כלכך ברור לי מה קורה:/

ga26

Member
בדרך כלל זה לא קשור אלייך.

זה יכול להיות מליון סיבות שבאמת לא חשוב להתעמק בהן.
עזבי ותמשיכי. לא נשברים אחרי 2 גברים (גם לא אחרי 1000)

45Light

New member
פשוט במקרה נפלת על 2 דפוקים

&nbsp
זה כמו בסל תפוחים בדיוק ,תמיד יהיו כאלה והחוכמה היא לדעת לדלג על כאלה ולהמשיך הלאה .בהצלחה לך !

NSW2

New member
פשוט אל תקחי את זה

כמשהו מייצג.
קרה לי את אותו הדבר גם עם נשים.
הכל טוב שיחות זורמות אפילו מדברים כמה פעמים על פגישה.
ואז נמרח ונמרח עד שלא יוצא לפועל למרות שהיא אומרת שהיא מעוניינת.
יכולות להיות לזה מלא סיבות שונות ומשונות.
פשוט עוברים הלאה בשאיפה למצוא אנשים שאומרים ועושים ולא רק מדברים.

puma141

New member
אופס...............

anonymous1986

New member
לפני שנפגשים יכולים להיות המון סיבות למה לא יצא

בד"כ עד שגבר לא נותן יום ושעה אז יש סיכוי מסויים שהוא לא יודיע שזה לא יקרה.
זה יכול להיות מהמון סיבות , אולי סתם החליט שלא מתאים לו כרגע זוגיות(למשל אני בזמן האחרון בשלב של חילופי עבודות אז פחות יש לי סבלנות) , או פתאום הוא הגיע לשלב עם בחורה אחרת בו הוא לא יכול לצאת עם אחרות, או סתם תפסו אותו כמה ימים לא טובים.

בכל מקרה , לא משנה מה הסיבה זה לא קשור אליך, מודה שאנחנו הגברים תמיד חושבים שכל כך קל לכן להכיר אחרים שלפעמים אנחנו בטוחים שהתנהלות כזו מצידינו לא תעליב או תעצבן.

בקשר לזה שחזרת אחרי קשר ארוך ולא יודעת איך הדברים מתנהלים, גם אני הייתי שם ולקח לי המון זמן להבין למה אף אחת לא מתחשבת בי כמו הבחורה שאהבתי , למה יש משחקים ולמה זה כל כך מסובך כשפעם זה היה כל כך קל.
אני חושב שכל אחד אחרי קשר ארוך עובר הלם תרבותי לא מהעולם הזה, פתאום את נוחתת לעולם בו את צריכה להתמודד עם כל מיני הזויים, שקרנים או סתם פסולת אנושית וצריך מתוך כל זה למצוא משהו טוב.

xvxxvx

New member
אם

הכל באמת קרה כמו שהצגת פה
אז סתם נפלת על שתי בחורים לא רציניים.

aaa123

Member
אני חושב שאת צריכה לשאול את הגברים שנעלמו

האם הם נעלמו רק במובן שהם לא התקשרו או שהם נעלמו גם במובן שלא יכולת להשיג אותם טלפונית?

aaa123

Member
זה משנה כי אם הם רק לא התקשרו

אז נראה שאפשר להתקשר אליהם,ולשאול אותם מדוע הם לא התקשרו(ומן הנימוס אפילו להתקשר אם מחליטים שלא רוצים להפגש).
&nbsp
אם הם לא רק לא התקשרו אלא גם אי אפשר היה להשיג אותם טלפונית אז זה מעורר דאגה אולי קרה להם משהו למשל אולי הם איבדו את הטלפון ,ויחד עימו את הטלפון אליו התקשרו.
&nbsp
אם אי אפשר להשיג אותם טלפונית מסיבה אחרת והם פשוט החליטו לחסום את האישה ולא לענות אז זאת התנהגות פוגענית לא מוצדקת ,ודבר כזה צריך לעשות רק אם באמת יש הטרדה מצד אותו אדם.

מילי1991

New member
שיא ההשפלה

נניח ויש את המספר ואפשר להשיג..והיא כבר לא בסטטוס של מחכה להם
האם היא תוכל לעמוד בהשפלה? למה הם באמת נעלמים ככה?

anonymous1986

New member
למי אכפת אם קרה להם משהו

ברגע שאתה מתחיל להמציא כל מיני תירוצים לבנאדם אז אתה רק מתאכזב יותר , מניסיון.

כשגבר רוצה להכיר בחורה אז הוא דואג לכך שלא יאבד דרך לתקשר איתה

alona 27

New member
אגו. גם אם הם לא מעוניינים, הם רוצים לדעת אם הצליח להם, אם

הצליחו לגרום לך שתהיי מעוניינת וכמה קל להם "להשיג דייט". והם ימשיכו רק אם באמת מצאת חן בעיניהם. מחזקים את הביטחון הפצוע שלהם על חשבונך.

אני רואה שאני בדעת מיעוט, אבל אני ממש מבינה אותם

הם התחילו איתך
יזמו את הפגישה
הציעו יום ספציפי
אני במקומם גם לא הייתי מתקשרת אלא הייתי מחכה שאת תתקשרי. זה לא עניין של אגו או משחקים, זה פשוט לא נעים להרגיש שאתה גורר מישהו בכח. את לא הבעת שום התעניינות, הם לא ידעו אם הסכמת לדייט סתם כי את יסמנית או כי באמת רצית. אני לגמרי איתם פה.
&nbsp
בפעם הבאה, אל תהיי פרינססה. מישהו מבקש את המספר שלך, מתקשר אלייך אחר כך, מציע להיפגש? המינימום שאת יכולה לעשות זה להתקשר להגיד "יללא איפה קובעים?"

האם בשיחה עדכנת לגבי הסטאטוס שלך?

כי אולי הבחור פתח את הפייסבוק וראה שאת גרושה והוא בדיעה ללכת על קשר נקי עם מישהי רווקה?
זה לא משהו שכל אחד מייחס לו חשיבות אבל בגילאים שלכם 25 + מאוד ייתכן שבחור רוצה רווקה על פני גרושה.
אפשרות אחרת היא שלבחור היו מספר הצעות, הוא הבטיח לעצמו שכל אחת תגיד לו כן ובסוף קבע עם אחת מהן.
אל תתפלאי אם ינסה ליצור איתך קשר עוד חודש אחרי שימצה את הקשר.
בכל מקרה אין מה להתבאס. זה מקרי מאוד. יהיו אחרים יותר רציניים.
תמיד תסתכלי על חצי הכוס המלאה:
מה היה עדיף, לצאת איתו לכמה פגישות, שיעלם אחרי שתיקשרי אליו רגשית?
זה גם קורה.

נהורית1

New member
היי

שאלה לי אלייך. האם הם יודעים שאת גרושה? אולי נודע להם אחר כך שאת גרושה וזה לא כל כך מתאים להם? גם יכול להיות שאמרת להם שאת גרושה, אבל אמרת את זה באיזשהו שלב לקראת סוף ההיכרות, לכן כבר היה מקובע להם בראש לא להמשיך איתך, אבל כדי לצאת ידי חובת הלא נעים הם לקחו את מספר הטלפון שלך, בידיעה שהם לא יתקשרו.
ואולי הם פשוט חומר שלא כדאי להתאמץ בשבילם ולחשוב עליהם.

puma141

New member
הכל יכול להיות.....

אולי........נגמרה להם הסוללה בדיוק כשהם רצו להתקשר אלייך?
אולי....גנבו להם את הפון?
אולי....הם שכחו את שמך, אז לא ידעו למי להתקשר?
אולי......אף בדיוק באותו יום היה להם אירוע חשוב?

אולי....סתם הם התחרטו כי לא בא להם פתאום? זה יכול לקרות לכולם, גם לבנות... בסך הכל.
מה שכן, היו צריכים לפחות לסמס לך........

STELLA8

New member
לא קשור אלייך

מנסיוני האישי, אין לקחת את האי הבנה עלייך, מה הכוונה: יכולות להיות מליון סיבות, שלא בהכרח קשורות אלייך, ואין צורך להשליך עלייך את הסיבה לחוסר תקשורת.

אם הייתם ניפגשים הייתה סיבה אולי קצת יותר מוצקה שזה אכשהו קשור אלייך, וגם אז לא בטוח, בכל אופן, המשיכי לנסות בלי להבין או להפיל את האשמה או חוסר ההבנה עלייך, באמת שמגוון הסיבות הינו רחב שלעולם לא נבין, מה גם שחשיבות הדברים שונה בין הגברים לנשים.
המון בהצלחה יש גם דגים סבבה בים, לא רק לא מתקשרים

מה שבטוח שזה לא מובן ןמתסכל, אבל תדפדפי מהר ותתקדמי קדימה, יכול להיות שנפלת על שני טיפוסים לא 100%

אצלי זה היה יותר גרוע

אני נמצאת באתרי הכרויות וכשאני מכירה שם גברים שלרוב מתחילים איתי עוברים לטלפון והכל זורם.
קובעים להפגש ביום מסויים שמתאים לנו. לא קבענו שעה מדוייקת או מיקום אבל הם נעלמים ביום הפגישה כאילו אל דיברו איתי לפני כן.
אל ייאוש מהגברים הללו שלא ענו. באמת יכולות להיות מלא סיבות שהם נעלמו ואני ככ לא מתעסקת בזה.

למעלה