האם הנחמדות יתר שלי משלה בחורות שאני לא רוצה ?

anonymous1986

New member
האם הנחמדות יתר שלי משלה בחורות שאני לא רוצה ?

לפעמים אני לא יודע ממש איך להתנהג בסיטואציה הזו, אני יושב מול הבחורה ומרגיש הכי לא נעים שבעולם ותוך 10 דקות יודע שזה לא זה ולא יעזור כלום.
בשלב הזה אני מחליט שיאללה אני אזרום ואהיה עצמי על כל מגרעותיי כי גם ככה אני לא רוצה אותה , והופ דווקא אז מרפי דופק אותי והבחורה מחבבת אותי .

וכמובן אני משלם בסוף הדייט בשביל להיות ג'נטלמן ומסיע אותה הביתה ולצערי בגלל כל הדברים האלה יש בחורות שחושבות שאני סופר בעניין למרות כשאני בעניין אני מראה הרבה יותר סימנים לזה מנחמדות .

אתמול קרה לי בדיוק אותו דבר והיא נפגעה ממני כי בגלל ששילמתי אחרי הדייט אז כאילו זה אומר שאני רוצה אותה.

גברת ע

New member
תראה

לפעמים אנשים מפרשים להיות נחמד כמשהו אחר, והיו לי מקרים שגם לי זה קרה, עם זאת אני לא חושבת שבגלל זה צריך להפסיק להיות נחמדים.
אני חושבת שהדבר הנכון יהיה למחרת לשלוח הודעה שהיה נחמד אבל לצערך אתה לא חושב שזה מה שאתה מחפש או וואטאבר (כל אחד והניסוח שלו), ככה אתה נחמד וכנה.

אני חושבת שהמסקנה הברורה

למדי מזה- אלא אם יצאת עם נשים שבאמת נראות כמו רובינזון קרוזו-
שזה לא שאה נחמד מדי לאלה שאתה מחבב ולכן הן לא רוצות
ושזה לא שאתה מושך "לא מושכות"

אלא פשוט שכשאתה עצמך , בלי ציפיה, בלי הצגות ובלי מצג שווא של חביבות -
משהו שתקן אותי ואולי זו אני אבל אף אחד לא אוהב שמחניפים לו לחינם כי תמיד
"מרגישים" באוויר זיוף-
זה שכשאתה עצמך , לא לחוץ, לא לוחץ , חביב כמה שחביב, עצמך כמו שאתה תמיד ומשדר נינוחות וחוסר באינטרסנטיות - אז אוהבים אותך כי אתה פשוט עצמך וטוב לך עם זה.

אז כנראה שבמצב כזה גם נשים שאתה כן "מחבב" היו מחבבות אותך ואם לא היית יודע שזה לא בגלל משהו בך -זה פשוט כי משהו לא מסתדר להן בגלל סיבות כאלה ואחרות.

יאללה - תהיה עצמך.

11abcdefg

New member
נראה..

כאילו אתה לחוץ או מרגיש לא בנוח.
וברגע שאתה זורם ונרגע כי לא מספיק איכפת לך מה חושבים עליך, בדיוק אז מחבבים אותך.
אז נראה כאילו אתה פשוט צריך לזרום ולהרגע ואז יחבבו אותך:)
למרות שהרבה יותר קל להגיד מאשר לעשות..

זה שאתה משלם ואתה ג'נטלמן אז כל הכבוד לך!!! (לא מובן מאליו).
להסיע הבייתה לא בטוחה שאתה "חייב", אבל זה לשיקולך.
אתה לא אחראי על רגשות ומחשבות של אחרים, זה שאתה נחמד עדיין לא אומר כלום.
אתה לא אמור להיות מגעיל אם אתה מבין שזה לא זה...
אתה יכול להגיד בסוף שהיה מאוד נחמדה אבל לא נראה לך שזה ילך (למרות שמאוד לא נעים), או לשלוח אחרי זה הודעה בנוסח הזה.

אל תציע הצעות לדייטים הבאים או תגיד נדבר וכאלו אם אין לך תוכניות כאלו לעתיד..

בקיצור, אתה בסדר, תרגע והכל יסתדר:)

YARDEN022

New member
מה שאתה משדר

אל תפסיק להיות נחמד בגלל שבחורות שאתה לא רוצה מעוניינות בך, זה צריך להחמיא לך.
יכול להיות שאתה משדר ענייניות בבחורה אבל בכל מקרה עדיף לך להמשיך פשוט לחתוך בסוף הערב מאשר שתחמיר את המצב.

למעלה