אתר הכרויות חשוד

אודי127

New member
אתר הכרויות חשוד

נכנסתי לאתר ונרשמתי. חיפשתי נשים והסתכלתי על כמה תמונות של נשים.
ואחרי כמה דקות כל אלה שצפיתי בתמונות שלהן כאילו מודעות שצפיתי בהן. איך באותו זמן כל הנשים האלה ידעו שצפיתי בפרופיל שלהן? כולן היו מחוברות לאתר באותו זמן? זה נראה חשוד שמיד אחרי שצפיתי בפרופיל של אישה אני מקבל מסר שהיא מודעת שצפיתי בפרופיל שלה. זה נראה חשוד. כנראה אתר פיקטיבי. מדובר באתר לאב מי.
בעבר היה אתר אחר בשם lovley שרימה אותי . שילמתי להם 34 שקל.

אודי127

New member
כלומר

אחרי שצפיתי בפרופיל של אישה תוך כמה דקות קיבלתי מסר שהיא צפתה בפרופיל שלי.
ככה לגבי כל הפרופילים שצפיתי בהן. מוזר.
זה אתר לא אמין. היתכן שכול אלה שצפיתי בהן ותוך דקות הן צפו בפרופיל שלי?
כאילו הן מחוברות כל הזמן לאתר ורק מחכות שמישהו יצפה בפרופיל שלהן? זה נראה חשוד.

Itamar 29

New member
הרוב הגדול של האתרי הכרויות

זה עבודה בעיניים.הם רוצים שתחשוב שיש התענינות ותשאר באתר שלהם.

אודי127

New member
הם רוצים שאני יעשה מנוי.

אבל איך הם משיגים תמונות של אנשים כדי ליצור
מנויים פיקטיביים?
האם בעלי האתר שולחים הודעות במקום הנרשמים עצמם?
או אולי אין אנשים שנרשמו לאתר בכלל.?

Itamar 29

New member
לא יודע מה להגיד לך.

יש להם את הקומבינות שלהם אל תשלם להם שקל.

anonymous1986

New member
כבר נתקלתי בדברים מלוכלכים יותר

יש אתרים שבכלל שולחים לך הודעות מפרופילים אמיתיים שאתה לא יכול לקרוא , ברגע שאתה רוכש מנוי פתאום אתה רואה שזה משהו בסגנון של "הדר חדשה באתר בוא תכיר אותה" או משהו דבילי דומה.

נתקלתי גם באתר שאפילו היה שולח מפרופיל מפוברק (עם תמונה של בחורה נורמלית ולא מישהי שנראת בר רפאלי) הודעה אותנטית ואז היית צריך להירשם כדי להגיב , הבעיה כשנרשמת היא לא הייתה מגיבה.
ואז קצת אח"כ קיבלתי עוד 2 הודעות כאלה ואז הבנתי שזו לא בחורה ששלחה הודעה והחליטה שלא מתאים לה פתאום (זה קורה הרבה) אלא באמת פברוק של אתר.

אודי127

New member
זה נושא לתחקיר כלבוטק.

אני קיבלתי 457 הודעות מנשים אבל בשביל לקרוא אותן צריך מנוי...חחח
ניסיון לפתות אותי.

anonymous1986

New member
עזוב ומה לגבי JDATE למשל

לJDATE יש את התרגיל הכי מסריח שיכול להיות ,
אתה משלם כניסה ופתאום מגלה "עבור תוספת של X שקלים" גם מי שלא חברה באתר תוכל לקרוא את ההודעות שלך ואז פתאום אתה קולט שלמעשה רוב הבחורות שם לא שמות שקל על מנוי והמודל העסקי שלהם בנוי על זה שגברים ישלמו יותר.

זה הכי עצבן אותי כי תפסתי מJDATE אתר רציני בגלל הפרסום סביבו

דביאן

New member
דבר אחד לא ברור

למה אתרי הכרויות שלא לוקחים תשלום יחסית שוממים, בזמן שהאתרים בתשלום ששולחים הודעות מפוברקות מלאים לכאורה בפעילות? בזכות הפרסום והרמאות?

אודי127

New member
אולי האתרים השוממים

מייצגים את הכמות האמיתית של אנשים שמחפשים היכרות דרך אתרי הכרויות?
אולי רוב האנשים לא נצרכים לאתרים כאלה אלא מכירים בדרכים אחרות?

ולכן האתרים שבהם משלמים מנופחים בכוונה, תוך יצירת סטטוסים פיקטיביים,
כדי לתת אשליה שיש הרבה גברים ונשים פנויים.

Annabella1

New member
מאיפה לך שנשים לא משלמות?

בשביל לשלוח ולקבל הודעות גם נשים צריכות לשלם בג'ידייט. גם נשים משלמות על זה שגם מי שלא חבר באתר יוכל לקרוא את ההודעות שלהן. מה שבטוח שמירמור , אכלו לי שתו לי, דפקו אותי, מוריד הרבה מהאטרקטיביות של בחור.

anonymous1986

New member
מה הקשר מרמור , אני מדבר פה על האתר , לא על בחורות

ברור שגם אם אני הייתי בחורה לא הייתי שם שקל כי היא לא צריכה.
בטח שאני לא אוהב את זה שגורמים לי לשלם איזה 400 שקל ואח"כ אני מגלה שיש עוד אפשרויות שלא ידעתי עליהם קודם שסביר להניח שמרחיבות את היכולת שלך להכיר מישהי שם פי כמה.

לא מבין , בנאדם לא אוהב שגונבים ממנו סתם ולא חושפים בפניו את כל האפשרויות מראש אז זה עושה אותו ממורמר ?
מה שאני מתאר פה זו השגת דבר במרמה , רוב אתרי הכרויות עושים את זה ומבחינתי במקום מתוקן היה אפשר לתבוע אותם , ואם לא לאהוב שגונבים ממך ומרמים אותך זה מרמור אז שיהיה.

Annabella1

New member
תגיד, הכל שם תקין אצלך?

הרגע הסברתי לך שבחורות צריכות לשלם בדיוק כמו בחורים בשביל אותן האופציות.
ואגב, אם היית מסתכל בתוכניות תשלום בג'ידייט, (ללחוץ על כפתור) היית רואה בדיוק מה יש בכל תוכנית ותוכנית וכמה זה עולה. זה שאתה לא טרחת לקרוא לא אומר שרימו אותך, רק אומר שאתה לא קורא מה שכותבים לך.

anonymous1986

New member
את לא הבנת

או שזה לא היה בזמן שאני נרשמתי אבל מזה משנה , מה את עובדת אצלם שאת כל כך מגוננת עליהם ?
הייתי הולך ומראה לך , יש אופציה שהם אומרים עליה רק אחרי שנרשמים, לא נכנס לזה כי אין לי כוח לזה , כמו שאין לי כוח לצעוק בחזרה לערס שצופר בכביש (מבחינתי התגובה שלך שקולה לזה).

כמו שכתבתי פה בעבר התרבות הזאת שבכל פעם שמישהו לא מסכים איתכם או אומר משהו שנראה לכם מגוכח אז אתם ישר תוקפים אישית ומנסים לנגח , מעוררת תגובה בהתאם.
אחר כך אנשים מתפלאים למה לא אוהבים ישראלים בעולם, בבקשה - כי אין לכם תרבות דיון בכלל, מישהו לא מסכים איתכם על משהו אז אתם ישר מקללים או עוקצים או כל דבר אחר.
רוצה להגיד שאני טועה, יש גם דרך תרבותית לעשות את זה

למעלה