איך אתם מתמודדים עם תופעת ההיעלמות

anonymous1986

New member
איך אתם מתמודדים עם תופעת ההיעלמות

מהניסיון שלי וממה שאני שומע , יש אנשים שאין להם את הבי*צים אפילו לשלוח סמס קטן כשלא מתאים להם ואני לא מדבר על אחרי דייט אחד , רק לאחרונה קרה לי שאחרי חודש שלם של דייטים וטלפונים כל יום(לרוב מהצד שלה אגב), במקום לעשות את הדבר ההגון ולהתקשר אלי ולהגיד "שמע אני ממש מצטערת אבל לא נראה לי שזה ילך" , היא פשוט סיננה לי 2 שיחות ו3 סמסים ורק יום אחרי שכתבתי לה "הבנתי , זו לא דרך לעשות את זה" היא הגיבה.

אני באמת לא מבין למה אנשים חייבים להתנהג כמו נמושות, אתה משקיע בבנאדם מזמנך וזה מה שאתה מקבל בחזרה?

T a l 26

New member
למה המשכת אחרי שתי השיחות שלא נענו?

יכולת לחכות לראות אם היא חוזרת אליך. זה לא יפה לגמור ככה אחרי
חודש.

anonymous1986

New member
כי 2 הטלפונים היו בפער של כמה שעות זה מזה

ככה שאין פה ספק שהבחורה למעשה החליטה לסיים את זה בצורה מגעילה ולכן זה הוביל גם לכמה הודעות שהאחרונה הייתה בנוסח של "הבנתי מה הקטע"

דביאן

New member
תגדל עור של פיל

זה כמו לשחות בתוך ביוב. אנשים חושבים קודם כל על עצמם ועל האינטרס שלהם. היא לא צריכה אותך יותר, סביר להניח שאתה מזמן לא מעניין אותה וההחלטה התבשלה קודם. אתה צריך לשמוח על כך שניצלת מחלאת אדם. דפדף הלאה ואל תתן לטינופות כאלה לקלקל לך את היום.

Som30ne

New member
אני יכול לחשוב על כמה סיטואציות

יכול להיות שהיא/הוא רוצה להמנע ממצב שינסו לשכנע אותו/ה "לתת עוד צ'אנס".
יכול להיות שהיא/הוא רוצה להמנע ממצב שיתחילו לשאול "למה ?" או "מה עשיתי לא בסדר ?"
ועוד סיטואציות שכאלו.

יכול גם להיות שהיא/הוא כבר עשתה משהו עם מישהו/י אחר/ת, ואין לה/לו חשק להתחיל להתפתל בכל מיני תירוצים מומצאים.

puma141

New member
אתה

ממציא עבורה תירוצים?
זו בדיוק הטענה שלו.....למה היא פשוט לא באה ואומרת?
למרות שאני מכירה אנשים שגם כשאומרים להם "לא"- הם חושבים שאת משקרת להם......ומוצאים עבורך תירוצים למה אמרת "לא", כי הם פחות מוכנים לקבל את ה"לא".

Som30ne

New member
הוא שאל "למה"

הצעתי אפשרויות.

לא מתאים לך -
את מוזמנת להתעלם.

DogsPCI

New member

גברת ע

New member
אם רוצים להמנע מסיטואציה

אפשר פשוט לשלוח אסאמאס מנומס של "אני לא חושב/ת שזה יסתדר, את/ה בחור/ה נחמד/ה, בהצלחה"
&nbsp
(כמובן שלדעתי אחרי תקופה ביחד צריך לעשות את זה בטלפון בשיחה , אבל יכולה להבין למה זה יותר קל)
&nbsp
אישית אני חושבת שגם אחרי דייט אחד צריך לעשות את זה בצורה מנומסת ולהגיד לא מתאים בהצלחה ולא להתעלם / להעלם, זה לא מנומס, לא מכובד (בעיקר לצד המתעלם) וסתם גורם לכעסים מיותרים.

puma141

New member
אולי בכלל

היא מתאמנת על להיות קוסמת......

תכלס? פחדנית.

dory141

New member
שים פס ועבור הלאה

אחרי 2 נסיונות מצידך ללא מענה, אפשר להבין שאין לה עניין בך. הנסיבות יכולות להיות קשורות אליה, אליך או גם וגם. אבל, שוב, העיקר הוא הגישה. אם היא ממשיכה כך, סגור את הערוץ ופתח אחד חדש במקומו.

11abcdefg

New member
למה?

כי הם פחדנים עלובים, זה מה שהם.
אדם עם טיפת אנושיות, היה עושה אחרת לגמרי.
המינימום של המינימום זה לשלוח איזה הודעה, ברור שלהתקשר זה הדבר ההגון לעשות.
יודע מה?
עדיף לך בלעדיה, כי תחשוב איך היא הייתה מתנהגת במקרים אחרים.
רק כשמישהו יעשה לה את זה בחזרה, היא תבין.
בקיצור, תתעצבן, תחשוב על החסרונות שלה ותמשיך הלאה

anonymous1986

New member
האמת שזה מה שאיחלתי לה לפני שחסמתי אותה

היא "הועילה בטובה הרב" לשלוח לי הודעה למעלה מחצי יום אחרי שכתבתי לה "הבנתי , זו לא דרך לעשות את זה" .
בשלב הזה לא הייתי במצב רוח פייסן כמו שאני בד"כ כשבחורה מחליטה שלא מתאים לה ופשוט כתבתי "אני בנאדם בדיוק כמוך ולא מגיע לי יחס כזה , המינמום של המינמום לשלוח סמס שלא מתאים לך ואמן שמישהו יעשה לך אותו דבר שתדעי בדיוק אך זה מרגיש" ומיד אח"כ חסמתי .

יודע שזה היה מגעיל מצידי ואסור להתעצבן כדי לא לנפח לה את האגו אבל לא יכולתי להתאפק .

אופק167

New member
תגיד תודה שזה קרה אחרי חודש

הבנת מי הבחורה. דלג עליה עשית טוב שחסמת.

ExLibris499

New member
זה ממש נמוך

להיעלם בצורה כזאת. וזה לא משנה אם זה קורה אחרי דייט אחד בלבד או אחרי חודש. מניסיון אישי, זה לא נעים. זה מאכזב וזה מזלזל.
מצד שני צריך להבין שכל הקודים של יצירת קשר וזוגיות שונים היום ממה שהיה נהוג למשל בזמן ההורים שלנו.....התקשורת היום מבוססת סמסים ופחות ופחות קשר בינאישי של פנים-אל-פנים. בסופו של יום - זה גם גורם לאנשים פחות היקשרות לאדם שממול וגם זילות בו.
אישית, אני מאמינה גדולה ב - "מה ששנוא עלייך אל תעשה לחברייך" - אבל דברים לא תמיד בשליטתנו.

Maldini Girl

New member
רק רוצה להגיד שלאחרונה

החברה הכי טובה שלי ובן זוגה נפרדו. או ליתר דיוק הוא נפרד ממנה לאחר חצי שנה של זוגיות שעשתה רושם של מאד מוצלחת.
איך? הם נפגשו ערב אחד ואז היא חזרה לביתה. כשהתעוררה בבוקר ראתה ממנו אסמס שהוא נפרד ממנה.
כששמעתי את זה די נכנסתי לקריז כי חשבתי שהשיטה הזאת של לסנן ולהיפרד מאנשים באסמס חלפה מהעולם.
מסתבר שלא.
&nbsp
אין לי מה להגיד לך מעבר לזה. אני חושבת שאנשים שמתנהגים לבן אדם אחר בצורה כזאת פשוט לא שווים את הרגשות שלנו. לא שזה הופך את הסיפור ללא פוגע. רק לדעת שאתה טוב יותר מזה ושמגיע לך טוב יותר מזה.
וזה בכלל לא משנה מה התירוץ שלה.
וכן, הייתי במקום של לחתוך ואז להתחיל להסביר "למה לא", זו סיטואציה נוראית. היא לא חייבת תירוצים על "למה לא". אבל יחס אנושי בסיסי זה להגיד "החלטתי שלא", גם אם היא לא מעוניינת לתת הסבר מעבר לכך.

anonymous1986

New member
האמת בזמנים של היום אין תירוץ לסנן כי במידה והצד השני

מתחיל להיות קארציה ולנסות לשכנע אחרת או לחילופין מתנהג ברברי , אפשר פשוט לחסום אותו.

כיום עם האמצעים שעומדים לרשותינו אין שום תירוץ להתנהגות הזו.

במקרה של חברה שלך לזה בכלל אין מה להגיד חוץ משהוא בנאדם נוראי ומזעזע , סוג האנשים שבהחלט מגיע להם להיות לבד כל החיים , מה שבטוח הוא לא גבר.

Maldini Girl

New member
אגב, בעייני זה לא קשור ל"לא גבר"

אלא ל"לא בן אדם".
אני גם לא חושבת שאי פעם הייתה הצדקה לסינון ולהיפרד ממישהו באסמס. זה לא עניין של "היום". אתה צודק בזה שהיום יש את האופציה של לחסום שהיא טובה במקרה של הטרדה. אבל אני חושבת שאם אתה יוצא עם מישהו ראוי להגיד לו למה אתה מנתק איתו קשר ולא להיעלם סתם ככה. ברמה האנושית. גם בחורה שמסננת או נפרדת ככה זה לא לעניין.

למעלה