שאלה לדיון

דווקא לדייט ראשון חשוב שזה יהיה באמצע הדרך

מראה על רצינות שני הצדדים (ראי תגובה של סוקרטס).

בדייט שני אפשר שאחד הצדדים יאסוף את השני (זה לא חייב להיות דווקא הגבר, היו לי מקרים כאלה והיו גם הפוכים).

amitof2

New member
תנסה לחשוב איך זה יראה מהצד שלה

אותה פחות יעניין זה שאתה עייף ותתפוס אותך כלא רציני במקרה הטוב, אז הדייט מרוב נועד לכישלון, ועדיף שתוותר אליו ותלך לישון
או שתעשה מאמץ דייט ראשון תגיע אליה, ואם זה ימשיך אז אפשר לדבר על לחלק את המפגשים חצי פה חצי שם
בהצלחה!
קצת טיפים לזוגיות

גברת ע

New member
מנקודת מבט אישית

זה לא היה גורם לי לפסול מישהו אבל כן היה גורם לי לחשוב, וואלה אין לו כח לעשות קצת מאמץ ולהפגש באמצע?
זה שלצד השני לוקח פחות זמן להגיע הביתה זה לא אומר שרק הוא צריך לעשות את המאמץ להגיע למקום מסויים או שהוא פחות עייף/עבד קשה
תמיד אפשר להפגש ישר אחרי העבודה, אני גם עושה את זה לפעמים, אני מגיעה לעבודה בתחבורה ציבורית (עם פקקים ודלק יותר משתלם) מה שאומר נסיעה של לפחות שעה וחצי לכיוון , אני יודעת שאם אני אגיע הביתה אחרי נסיעה כזאת להתארגן, לקחת אוטו ולנסוע אני סתם אהיה עייפה ועצבנית אז אני קובעת ישר אחרי עבודה בסביבות 6-7 בערב, יושבים מדברים אוכלים שותים וואטאבר ואז גם אתה חוזר הביתה בשעה נורמלית.
יצא לי לקבוע גם לשישי לבראנץ, יש בזה משהו נחמד ושונה.
&nbsp
אני לא חושבת שרק גבר צריך להגיע לאזור וכשאני קובעת דייטים אין לי בעיה גם לנסוע למקום מסויים באמצע שיהיה נוח לשני הצדדים, אבל כן אם היה נאמר לי משהו כזה, אז הייתה עוברת מחשבה של 'הוא לא רוצה להשקיע את המאמץ'

בהמשך להסכמה לדבריו של סוקרטס

ללא קשר לעייפות, תמיד עדיף להפגש באמצע ולא לאסוף אותה מהבית או להפגש במקום שהוא לידה.
ברגע שזה כרוך במאמץ (גם אם הוא קל) זה גם מראה על רצינות, וגם יגביר את המוטיבציה שלה להצלחת הפגישה.

naty42

New member
משהו אחר שאפשר לנסות

יש שיטה שנקראת "ניהול אנרגיה" (תגגל גל אמיתי שמי) ובשיטה הזאת אחרי 50 דקות עבודה אתה נח 10 דקות. תבדוק אם זה יכול להתאים לסוג העבודה שלך.
&nbsp
עוד משהו, פעם הכרתי מישהו שבמשך שבועיים נפגשתי איתו רק פעמיים. רוב הזמן אמר שהוא עייף אחרי העבודה. זה מובן בהתחלה אבל בהמשך זה כבר עולה על העצבים אז העפתי אותו מהחיים שלי, כי ראיתי שזה לא הולך לשום מקום וקשה להיות בקשר כזה.

aשרון

New member
הצעה...

במקום לצאת לדייטים באמצע השבוע, שמור אותם לסוף השבוע.
ככה גם הבחורה יותר פנויה, ואם היה דייט ממש טוב אתם יכולים לצאת גם ביום שלמחרת (אם יצאתם בשישי כמובן).

למעלה