מחבבת אותי או שחצנית?

dory141

New member
מחבבת אותי או שחצנית?

אני מתאמן תקופה ארוכה בחוגי פילאטיס. לאחרונה יש מישהי שמתקנת לי את התרגילים, חניכה (מתעמלת) שעברה ממקום אחר. היא אומרת לי לעיתים קרובות: "לא ככה, ככה" ומדגימה. זה בגלל שהיא מנסה למשוך תשומת לב או להראות שהיא יודעת יותר ממני?

puma141

New member
השאלות שלך

מצחיקות אותי
*אייס קפה
אולי היא בתם נחמדה שרואה שאתה רוקד סינית אז היא מתקנת אותך?

dory141

New member
כבר למדתי שהכל אפשרי בחיים

ולגבי אייס קפה, אתמול שתיתי בפעם האחרונה עד סוף החורף. זה פשוט לא מזג אוויר מתאים. אולי ביום חם מהרגיל.

anonymous1986

New member
לא זה ולא זה, אלא סתם בא לה לעזור

איפה שאני מתאמן יש לא מעט מנויים שאם הם רואים אותך עושה תרגיל לא טוב, הם יגשו ויגידו לך בנימוס וזה בסדר סה"כ , חלק מהבחורות אצלנו מתאמנות 4-5 פעמים בשבוע ואמנם הן לא עושות יותר מדי משקולות אבל כן תרגילי בטן שאני גם עושה, והיו פעמיים שמישהי העירה לי מה הדרך הנכונה כי זה חלק מהתרבות של המכון ולא עניין של שחצנות וגם לא ניסיון להתחיל עם מישהו.

dory141

New member
איפה שאני מתאמן רק המדריכים מעירים

ולכן הופתעתי, כי זה פחות מקובל. אני שם כבר 4 שנים, מינוס 5 חודשי פציעה שהייתה לי פעם בכתף הימנית.

anonymous1986

New member
זה אומר שיש לך מכון טוב, אני מאוד לא מרוצה משלי באספקט הזה

יש אצלנו מדריך אחד שרק עסוק כל הזמן במלמזמז את הפקידת קבלה ועוד הם עושים לך פרצופים על זה שאתה נמצא במכון מאוחר, כמעט עברתי למכון אחר בגללם כי דבר אחד זה להתמזמז מול לקוחות אבל בנוסף גם לתקוע בהם מבטי נאצה על זה שהם נמצאים שם, זה כבר חוצה כל גבול מבחינתי.

המדריכים שלנו בסה"כ לא יגידו כלום אלא אם כן פונים אליהם, כבר יצא לי שראיתי ילד "שובר" לעצמו את הגב ואני מניח שאף מדריך לא טרח להשגיח עליו בכמה מהאימונים שלו עד שהילד ידע איך עושים נכון.
בגלל זה הותיקים במכון, או אלה שמתאמנים לעיתים מאוד קרובות וחיים ספורט נוטים כן לזרוק הערה פה ושם לאנשים כמוני שמתקשים למצוא את הזמן ומסתבכים כשהם מנסים משהו חדש , אני אף פעם לא נעלב כי כולם עושים את זה בצורה מכובדת, אפילו אם זה נראה קצת מתנשא.

dory141

New member
לא נעלב, חלילה

םשוט לא הייתי מרוכז בעת הפעולות (נראה לי שהיא הסיחה את דעתי). זה באמת מקום מעולה, מכון הכושר של בריכת גורדון בת"א. מומלץ.

anonymous1986

New member
נשמע טוב , הבעיה

שזה רחוק לי מדי , אני גר בגבעתיים וצריך משהו קרוב לבית אחרת אני פשוט אחפף את זה.

מעניין רק מתי יקומו מכונים עם מחיר שלא כולל חוגים ואז אני בטוח שמנוי יכול לעלות אפילו רק 150 שקל, כשהייתי בחו"ל ראיתי כמה מכונים כאלה , מחירים פצצה ורק פה הם אוהבים לגבות ממך כשאתה משתמש רק בחצי ממה שהם מציעים ואפילו פחות.

אתה לא יכול לדעת

אל תנסה לנחש מה הולך בראש של אדם-
לפעמים זה בדיוק ההפך ממה שציפית.

אתה רוצה לשאול אותה - שאל
או תגשש בעדינות. אף אחד פה לא יכול לתת לך תשובה.

תשאל אותה, זאת דרך טובה לפגוע בשתי הציפורים במכה.

תגידי את מעירה לי כי את מחבבת אותי? בחיוך. זה גם הרמה להנחתה וזה גם ינחית אותה חזרה לאדמה.

xvxxvx

New member
נו באמת

תעשה מהלך ותברר.
זה לא כזה קשה.
ואני חשבתי שגברים הולכים לפילאטיס רק כדי לתפוס בחורות

NSW2

New member
מה אתה

בעסקי ההשערות?
רוצה אותה תזמין אותה לקפה, בירה, שוקו..

alona 27

New member
או שאולי אכפת לה מאחרים, והיא רוצה לעזור

אחרי הכל לא בריא לעשות ספורט בצורה לא נכונה

dory141

New member
כן ולא, כמו שפרס ז"ל היה נוהג להגיד

כן, כי אני רוצה לעשות נכון ופתוח לעצות. לא, כי זה התפקיד של המדריכים והיא חורגת מסמכותה. היא גם אומרת את זה בקשיחות של מ"כית, לא ברכות נשית. כשהיא מדברת עם מישהו, זה כמו שהיא בעטה לו בראש. כמו שירי בסדרה "מטומטמת", בערך.

נוסעת27

New member
מה הקטע הזה

שגברים חושבים שכל דבר או מחווה שאישה עושה אומר שהיא מעוניינת..? (ולמה תמיד כשאנחנו כן מעוניינות אתם מסרבים להבין?
)
היא מחייכת אליך? מסתכלת הרבה לכיוון שלך? משוחחת איתך על דברים אחרים?
&nbsp

dory141

New member
מחייכת? הצחקת אותי.

אשת לוט ליצנית בקרקס לעומתה. אני פשוט רוצה לדעת מה מניע אותה, לא רק בקשר אליי אלא "כתרגיל מחשבתי". פשוט ההתנהלות נראית לי תמוהה ולא מקובלת.

נוסעת27

New member
מה זה משנה?

אתה מעוניין?
אם אתה מעוניין תפסיק לתהות ולחשוב ותשאל אותה אם בא לה פעם לשבת לקפה.
אם אתה לא בעניין, מה זה משנה מה מניע אותה? אולי היא קונטרול פריק וקשה לה לראות שמישהו עושה תרגילים לא נכון. אולי היא מעוניינת אבל לא יודעת איך לגשת אז הולכת מסביב. אולי ואולי ואולי ואולי. מה זה משנה? אם בא לך תנסה, אם היא תסרב תחליק את זה כאילו לא קרה כלום. מקסימום במקרה הכי גרוע היא תפסיק להעיר לך איך לעשות תרגילים.

tal902

New member
ואני שואל ותוהה: גבר, מה אתה עושה בחוג פילאטיס בכלל???

עבור להרמת משקולות..... :)
&nbsp
אולי הבחורה חופשיה איתך כי היא חושבת שאתה "עברת צד" בכלל ואז אתה כמו החברה הכי טובה שלה....

dory141

New member
בשיעורים הספציפיים הנ"ל זה חצי-חצי

וכמובן שאני סטרייט.

למעלה