קשר עם גבר

alona b25

New member
קשר עם גבר

אז ככה,יש איזה בחור אצלי בעבודה שאני מעוניינת בו.
יש קשר טוב בינינו,אנחנו מדברים קצת מדי פעם,צוחקים וכו'..לא יצא לי לצאת איתו לבית קפה או לדבר איתו איזו שיחת נפש עמוקה אבל יש בינינו קשר טוב בסה"כ והוא בחור שמתאים לי מאוד

אבל אני לא יודעת איך להתקדם עם זה,אני לא ממש יודעת איך להתחיל איתו, אני לא יודעת אם הוא מעוניין בי בכלל..כאילו הקשר לא מתקדם לשום מקום

דיברתי עם חברה שלי,היא ייעצה לי פשוט לנסות לפתות אותו, בלשונה "להדליק אותו" ובעצם לגרום לו להתעניין בי מבחינה פיזית.
אין לי בעיה של חולצה אחידה בעבודה או משהו כזה(כמובן שאני צריכה לבוא בהופעה ראויה),אבל היא אמרה לי לנסות פשוט לגרות אותו בזה שלבוא עם חולצה שקצת קצרה עליי שיראו לי קצת את הבטן,או לבוא עם גזרת ג'ינס יותר גבוהה או אפילו עם מחשוף קטן

היא טענה שזה מה שהיא עשתה עם מישהו שהיא רצתה וזה עבד לה.
עכשיו כן זה קצת מרגיש לי לא נעים שהוא יתחיל איתי בגלל זה אבל מצד שני אולי זה מה שאני צריכה בשביל להשיג את המטרה שלי..
מה אתם חושבים על זה?

ממליצה לך

לשאול אותו במקום לנסות לקנות אותו עם עירום מרומז.
את לא חייבת לצאת עליו בהתחלה- את יכולה לגשש ולרמוז לו בשאלה - כמו , אתה רוצה לבוא לשתות איתי קפה (בתדירות יותר גבוה), לגשש קצת על חיים פרטיים . אם הוא לא ממש אטום הוא אמור לקלוט ואם זה לא עובד- מה יש לך להפסיד?. בקיצור להפגין עניין מופגן יותר.

אם את עדינה אז לכי על האפשרות הראשונה , אני אישית די ישירה במצבים כאלה. לא מאמינה במניפולציות (שזה מה שחברה שלך הציעה) אבל כן מאמינה שאפשר להביע עניין בצורה מעודנת יותר מזו שרווחת בלינגו שלי. בהצלחה

Som30ne

New member
יש כאלו שלא מבינים רמזים (*נערך)

גם אם הם דקים כמו פיל.
יכול להיות מצב שהם לא חושבים שה"התגנדרות" הזו היא לכבודם ו/או בשבילם,
או שהם חושבים על זה לרגע, אבל פוסלים את האופציה, תוך מחשבה שיש סיכוי גבוה שזה פרי דמיונם,
ושיש מישהו אחר שהדברים מכוונים אליו.

כמו שהציעו לפני -
נראה לי שהדרך היעילה ביותר היא פניה ברורה וחד משמעית.
לשאול אותו אם הוא רוצה להצטרף אליך לקפה/תה/בירה אחרי העבודה.
אפשר גם להצטרף אליו בהפסקת הצהריים.

מה גם שאם/כש תחליטי להגיע בלבוש יותר "פרובוקטיבי" (נקרא לזה),
יכול להיות שיהיהו אחרים שיקפצו על המציאה, ובעצם יגרמו למצב ההפוך,
שיהיה לו פחות נוח להתקרב אליך.

puma141

New member
לא ייאמן איך זה הפוך אצלי!

מצידי שיראה לי רק את העיניים ואפילו עם משקפיים- שירצה אותי בגלל מי ומה שאני.....:)
שלא יעז! לרצות אותי בגלל החיצוניות שלי.
שם הוא מאבד אותי, לא מוצא אותי.
מפליא איך עובד כל עולם אינדיבידואלי...

זה כמובן בהקצנה, כי גם מה שאת כותבת פה עבורי הוא הקצנה לא מובנת בעליל...

*ואיזה כיף שיש לי פה שקיפות*

איך אומרים - כל מין מוצא את מינו

בעיני, בחורה כמו חברה שלך כנראה יודעת שאין לה הרבה מה להציע מעבר לגוף שלה או שהיא כזאת חסרת בטחון ונואשת שזה מה שהיא שמה בחלון הראווה שלה. גוף פגז אפשר לראות גם בלי מחשופים ואיתותים של פקחית טיסה איפה להנחית את העיניים.
את צריכה לשאול את עצמך אם זה הגבר שאת רוצה. זה שישים לב אלייך וירצה אותך רק כשתקריני לו 'בקרוב' של הגוף שלך. מה אם היא היתה אומרת לך שהיא מצצה לו בשירותים וזה עבד לה?
אבל תכלס, אם את מתייחסת לקשר עם בחור כאל 'השגת מטרה', אולי העצות של חברה שלך תופסות גם לגבייך.

puma141

New member
איך שאת

אוהבת אותי אתתתתץ
איך שאת נוגעת בי
אווווו כמה שיותר גבוה
כמההה שיותר..............

עכשיו אני!

"כשאת עצובה
גם לי פתאום
אין חשק
להיות יותר שמח
אם בליבך יש אבן
שאת שלוותך חדרה..."

אני אגיד לך...להיות מאוהב זה...

מעין עולם הבא.

puma141

New member
אחלה הגדרה

לאהבה :)
מעין העולם הבא... את זה עוד לא שמעתי.

"כשאדם יודע..."

"כשאדם יודע שכל מאורעותיו הם לטובתו - זאת הבחינה היא מעין עולם הבא."
&nbsp
- רבי נחמן מברסלב
&nbsp

puma141

New member
כן

זה ברור. :)
האמת שזה גם מוכיח את עצמו.
המון דברים שנראים הכי רע ברגע מסוים, מתבררים כנכונים מאוד בדיעבד.....

dory141

New member
"תתחפשי לידידה"

תתחילי לפרטט איתו על תחומי עניין משותפים (אם את יודעת שיש, או שתבררי עם מישהו או מישהי אחרים, או דרך פרופיל פייסבוק אם יש לו). תנהלי כמה שיחות רקע (2-3) ותביני אם הוא מעוניין בך או שלא. אם תרצי, תוודאי שאין לו משיכה לגברים (אני התאהבתי במפקדת שלי בצה"ל ואחרי שיצאנו פעמיים, היא גילתה לי שהיא לסבית "מתלבטת". בתחילת שנות האלפיים, זה היה זמן יותר תמים מהיום, לטובה ולרעה ).
לא הייתי הולך "לכיוון הזנותי". הכי קל זה לחשוף את כל מה שיש - ולקוות שזה מה שיעבוד. לא מומלץ, בטח לא אם את טיפוס מופנם. הוא יחשוב שאת קלה להשגה. מניסיון, בחורות כאלה אף פעם לא עשו לי את זה. חשבתי שהן זונות או מטומטמות.
בהצלחה...

ברור שהוא ידלק אם תעוררי אותו מינית

השאלה היא במה את מעוניינת
כי אם הוא יהיה דלוק מינית ומשם יפעל, אז הוא ירצה לספק את המקום הזה (המיני)
וזה יסופק ע"י מין, שזה בעצם מה שהוא יחפש בך
&nbsp
אבל אם את רוצה אותו בקטע זוגי, אז את צריכה לעורר אותו בקטע זוגי
שיראה שאת אישה טובה, מפנקת, עדינה חייכנית, שמחה, ענוגה
ואז הוא ידלק בקטע זוגי
ואז יש לך עם מה לעבוד

alona b25

New member
תודה על הייעוץ

לא ציפיתי לכל כך הרבה תגובות,קראתי ואני אנסה להגיב לכולם

קודם כל לא אהבתי את ההערות על חברה שלי,היא ממש לא כזאת
אנחנו כן מדברים,קצת קשה לי לקחת צעד קדימה,אני גם מאוד ביישנית,הקטע הוא שאני לא יודעת אם הוא מעוניין בי בתור חברה,גם בחיבור באופי וגם אם הוא נמשך אליי,שזה גם דבר חשוב בסה"כ

כמובן שאני לא מתכוונת להגזים,אני לא בחורה כזאת אבל אני פשוט קשה לי להיות ישירה בקטעים כאלה
גם כשהיא אמרה לי וייעצה לי אני הייתי נגד וחשבתי שזה מטומטם,אבל היא אמרה לי שאם אני לא מתכוונת לקחת צעד קדימה,זאת הדרך היחידה לנסות ולדעת אם הוא מעוניין בך או לא.
את האמת שבסביבת עבודה שלי בכללי אין הרבה מאוד גברים,אני לא חוששת מזה,וגם אם כן פתאום יצמדו אליי גברים אני אדאג להעיף אותם

אני חושבת שקצת לקחתם את זה רחוק מדי,זה לא שאני מחפשת גבר ואני נואשת , אולי הוא גם בעצמו ביישן, אולי הוא גם רוצה אותי , אולי אם אני אדליק אותו והוא ימשך אליי הוא יאזור אומץ ואתחיל איתי , אם זה לא עובד אז כנראה שלא. וזה לא שמדובר בבחור שהוא מאוד ביישן,בסה"כ יש בינינו קשר טוב,אני לא ממש יודעת איך להראות לו שאני מעוניינת בו

אני רואה שיש כאן הרבה תגובות ולצערי אני לא אספיק לענות לכולם, אשמח לעזרה פרטנית בה"פ מי שרוצה

תודה רבה

מבחן התוצאה

אם תאמרי לו והוא לא מעוניין לא יקרה דבר - אם תאמרי לו והוא כן מעוניין יקרה דבר. אין חשיבות לפחד למעשה- גם חרף ביישנותך.

כשכתבתי על ערום מרומז- כוונתי היא שאת לא שלמה עם העצה ואין סיבה לנהוג לפי כזו וזו אכן מניפולציה אבל אין כאן לומר שחברה שלך לא בסדר.

אין לך מה לפחד - אם תרמזי ואם תהי ישירה- בסופו של דבר, גם אם רמזת האם זה משנה את התוצאה של העניין אם לא קיים? לא.

להראות עניין - להרבות בשיח , להיות אקטיבית וליזום יותר מפגשים בקפה, לדבר על נושאים אישיים יותר שקשורים לחיים , אם מתחשק גם לצחוק הרבה- כל אלה אינדיקטורים ברורים שהעניין שלך בו. רק שזו בעיה כי אולי הוא ביישן ואולי לא מבין או מפרש אחרת ממך סימנים כאלה. לכן אני ממליצה לך על הגישה הישירה למרות המבוכה - לפחד אין סיבה. כך או כך אם נוצר עניין כבר יבוא על מקומו בשלום ואם לא לפחות את יודעת את התשובה, נכון?

alona b25

New member
בסופו של דבר כן יש לי מה להפסיד

אני מפחדת מההרגשה הזאת של לקבל את ה"לא".
אני מאמינה שעדיף לנסות מאשר לא לנסות ולהצטער על זה,אבל עדיין קשה לי ליזום,אני לא בטוחה בעצמי וזה גם יכול לגרום לתחושת אי נעימות גדולה אחרי זה

יש קשר טוב בסה"כ,כמובן שאני רוצה להכיר אותו עוד אבל אני לא מצליחה להגיע איתו לעומק.לא מצליחה להיפתח אליו,לא מצליחה להתקרב אליו גם פיזית(אין בינינו מגע,אפילו חיבוק בקושי), כאילו הוא בעצמו גם לא יוזם כלום , יכול להיות כי לא אכפת לו,יכול להיות שהוא מתבייש

אני גם לא יודעת איך להיות ישירה,אני כן יכולה לבוא אליו בספונטניות ולקבוע איתו פגישה בבית קפה,אני גם יכולה ליזום בעצמי חיבוק כל בוקר שאני רואה אותו, אבל מה הלאה?אני לא אחת ש"יוזמת",זה קשה לי,גם הקשרים שהיו לי זה מגברים שהתחילו איתי

זה הרבה מעבר אליו

אין לי עצה בשבילך , גם לי יש אנשים שמשתקים אותי...

אם תקבלי את הכן , תוכלי להפתח אליו? אם תנסי בהדרגה האם תוכלי להפתח?
יש אנשים שלא משנה מה אעשה אני לא מצליחה לחדור את המעטה.

אין לך מה לפחד מתחושת "הלא" , אם היא קיימת היא תמיד תהיה קיימת . אם לא כל מה שתוכלי הוא להשאר באפס המוחלט - בלי ידיעה אבל בחלום והחלום הולך ומעמיק ואם פעם הוא מתעמת עם המציאות הזו של הלא וכל הדרך סובל וצובר עוד ועוד נפח למה יהיה אם רק היה כן...

את יכולה להפגין את גופך- אבל חשת שזה לא משהו שנכון לך , ובכנות -
את טובה מזה. הרבה יותר. את יודעת מה הטעם שגרם לך לחוש שיש פה משהו שהוא זר לרוח שלך ולמי שאת.

יש חלומות טובים ויש חלומות רעים , זה יכול להתהפך לסיוט - אל תתני לו כוח.
תני לעצמך את הזכות לקבל ולהיות אמיצה גם אל מול ה"לא" שלו . תיזמי - תני לעצמך להשתנות מאלונה שאת מכירה לאחת חדשה - שפחות מפחדת , שיותר אחראית לגורלה, שיותר מנסה להפתח . אם לא תצליחי האמיני לי שבלי הבחור ואיתו זה היה שווה את השינוי שעברת, זה היה שווה את האדם החדש שגילית ואת הכוחות שבך.

בהצלחה! : )

שיר בשביל החלומות הטובים:

https://www.youtube.com/watch?v=hT_nvWreIhg

למעלה