עזרה בכתיבת מכתב 2 דילמת פרק השומרוני הטוב

עזרה בכתיבת מכתב 2 דילמת פרק השומרוני הטוב

סיינפלד היתה סדרה ככה ככה, ופרק הסיום היה מאכזב לדעת הרוב.
מטפורה לחיים. בכל מקרה...הם נכנסו לכלא כי לא עזרו. אבל בימינו
גם לעזור למישהו די רחוק יכול לצאת רע.

העולם קטן ומסריח והמדינה יותר. זאת לא הפעם הראשונה שאני נחשף ברשת למישהי שאני מכיר (שלום, מה נשמע כזה) בתמונות שהיא חשבה שזה נורא סקסי, אבל לא שכל העולם יוכל לראות.

בפעם שעברה זה היה ברשת חברתית, מניח זיוף, למרות שישנן בנות ישנן בנות. במקרה אז הכינותי מראש מכר משותף וגם אקס שלה, והוא שטח שזה בטוח היא.

ועכשיו, אני לתומי נתקלתי ברשת חברתית אחרת, ומישהו שם תמונות שאפשר די לתבוע לו את התחת בתביעה קבוצתית ייצוגית
אם היו תופסות אותו מה...ארנק. הוא די גנב תמונות שחלקן בלי עירום אפילו. ומישהי שאני מכיר שם. היא צעירה נשואה כיום.
אני לא בטוח אם זה מישהו שהיה איתה או פרץ לה, ואם בכלל זה אינטימי. יש תמונה שלה שהוא קיבל או גנב שהיא בסיטואציה חברתית כלשהיא, יש תמונה מהים בבגד ים, ויש תמונה שהיא
די מלמטה או רוכנת עם הראש כלפי מטה ומציצה מתוך תחפושת/מעיל...
או קיצר... יוצאת למישהו מהמכנס בלי שרואים את הפה אבל יש לה חיוך ושרשרת פנינים על הראש, אבל אני באמת די תמים ואני לא בטוח שזה לא ערב בנות שבישלו איזה קינוח או עשו לה איזה זובור
עם הבנות של ימינו. בקיצור אני לא בטוח שיש לי מה להתערב
ולהגיד לה שמעי, יש מצב שמישהו עשה לך עוול רציני.
ומצד שני אם כן אז הייתי רוצה שלמישהו יהיה אכפת מזוגתי כדי לכתוב לה משהו כדי שתסיר זאת.

לא מצטער על החפירה אם אתם עדיין כאן בימינו זה כי משעמם לכם כרונית ואתם צריכים לטפל בזה. תנו לקושיה בפטרונים ותזהרו מסוטים.

puma141

New member
הלו..:)

שבוע מצויין.
לא מסכימה עם כל האמירות שלך על העולם ושות', זה קודם כל.
גם על האמירות "הבנות של היום". כללי ושטחי מידי בעיני.....
בטח שאתה צריך להגיד לה. אפילו רק להפנות את תשומת ליבה במשפט אחד...
רק מעצם הספק. לא רואה בזה קשר ל"זוגתך" כן או לא, אלא כאדם לאדם.
מה זה יכול להזיק לא הבנתי, רק להועיל זה יכול.
זה גם מה שנכון לעשות בעיני...

חחח ולא חפרת בכלל!

למעלה