התייעצות.. קשר חדש

קמוש1

New member
התייעצות.. קשר חדש

הייי
רציתי להתייעץ לגבי בחור חדש שהכרתי , כי יש כמה דברים שלא ברורים ליי
אני עוד מעט בת 30, הוא בן 37. בכוונה אני רושמת את הגיאלים כי אולי יש דברים שקשורים לגילאים?
בכל אופן מתכתבים כבר שבועיים וחצי ורק שבוע שעבר נפגשנו בגלל החגים וכל זה.היינו מתכתבים בפייס ואז בוואצאפ אבל גם זה לא כזה הרבה כאילו ההתכתבות לא זורמת איתו, ואז הוא רמז על פגישה אז אמרתי לו שאפשר להכיר לדבר קצת לפני ואז התקשר באותו ערב. זה יותר זרם השיחה.
בפגישה הראשונה כשנכנסתי לאוטו לא היה מבט עיניים אולי מבוכה ביישנות גם מצידו לא יודעת אני רגילה לבוא להגיד שלום חיבוק נשיקה לא היה.
הפגישה עצמה ממש זרמה טוב, חשבתתי שהיא תהייה כבדה ושנינו הרגשנו חופשיים צחקנו ספרנו דברים ראייתי עליו שהוא גם צוחק מדברים שאני מספרת וסוף סוף אני לא מרגישה עצורה או ביישנית מידיי (בדייטים האחרונים ככה הרגשתי על עצמי) בסוף הפגישה גם לא הייה שום חיבוק , ציפיתי להודעה וזה לא קרה. בבוקר למחרת שלח הודעה בצהריים של אז איך זה עובד עכשיו בנינו?! חח אני רגילה לגבר שאם הוא רוצה בחורה שלוח לה הודעה של היה כיף מחמיא לה טוב נו זרמתי שאלתי אותו אם מעוניין? אמרתי לו שאני אשמח להיפגש עוד והוא גם ענה שכן עם מלא סמיילים מסמיקים...
בפגישה השנייה גם היה ממש טוב, השיחות טלפון דיי קצרות גם ההודעות אך בפגישה היה ממש סבבה ראיתי אותו מחייך ומשתף פעולה וזה דברים שמרגשים אותם. הוא יודע שעוד מעט יש לייומולדת ושאל מספר פעמים מה אני עושה ואפילו בפגישה שאל מה אני רוצה שיקנה לי עניתי שהא לא צריך לקנות לי שום דבר כי אנחנו מכירים כלום זמן. והמשכנו לדבר..
הדבר שמפריע לי שאני לא ככ יודעת לקרוא אותו ...אולי הוא כזה בהתחלה לא מביע רגושת מחמאות גם לא חיבוק ונשיקה בסוף הדייט אני באמת לא רגילה לדייטים כאלה מצד שני כיף לי איתו בפגישות..
ומצד שני אני עדיין רואה אותו כל הזמן נכנס לאתר הכרויות רואה אותו שם..
מה עליי להסיק? שאולי לא עשיתי לו את זה עדיין והוא ממשיק להכנס ולבדוק אופציות אחרות? אני לא רוצה להישמע לחוצה ואני בעצמי לא יודעת לאם זה יוביל
סך הכל רוצה לשמוע דעות..
איך עליי להמשיך... כי הוא לא בחור ככ יוזם..

anonymous1986

New member
נשמע שהוא נורא חסר ניסיון לגבי איך להתנהל עם אישה

ולכן הוא מתנהג בצורה מאוד מכנית בחלק הראשון והאחרון של הפגישה , והודעות של "איך זה הולך בינינו עכשיו" בהחלט על גבול ההזוי , אם היה לו ניסיון הוא היה אומר "היי , נורא נהנתי ואשמח לראות אותך שוב" במקום לדבר אליך כאילו את מוכרת לו אוטו .

בקשר ליום הולדת , שוב החוסר ניסיון שלו שואג לשמיים , בחיים לא שואלים בחורה מה לקנות לה (אם מבולבלים שואלים אנשים אחרים כמו שאני עשיתי כאן בפורום
לא מזמן וחברים), היא לא ילדה קטנה .

לדעתי אם את באמת רוצה אותו ,את צריכה להראות לו סימנים ברורים שמותר לנשק , מותר לחבק , מותר להחזיק ידיים כי נראה לי שאין לו מושג איך הדברים האלה מתנהלים .

קמוש1

New member
היי

זה גם משהו ששמעתי מחברה על התגובה שלו על ההודעה..
וזה מוזר לי כי הוא כן נראה עם בטחון , יצא לפני כמה שנים מקשר של 8שנים..
אני לא בטוחה שלא היה לו קשרים בכלל.. נשמע ממש מוזר ..
וגם לי התגובות וההתנהגויות שלו היו לי קצת מוזרות...בגלל זה שאלתי
כי גם בהתחלה הוא לא לקח יוזמה והתקשר , הכל היה ברמזים עד שאמרתי לו שנדבר בטלפון.

לגבי העניין שאני אראה לו שמותר לחבק ולנשק - ואיי אני ממש בחורה ביישנית
אני ממש רגילה שהגבר הוא היוזם. לא יודעת איך לעשות זאת.. ואני כן רוצה אותו זה לא מרתיע אותי ... להפך זה אולי יפה שהןא מכבד בהתחלה ולא כמו כל הגברים שיצאתי איתם בפגישה ראשונה ישר בואי נעלה אלייך..
הבעייה שמציקה לי גם העניין שהוא ממשיך להכנס לאתרי הכרויות.. לא יודעת איך לאכול את זה... כי אם הוא לא סגור על עצמו אז איך אני יכולה לבוא וליזום ולנשק .?

anonymous1986

New member
בנוגע לאתר היכרויות

ייתכן והוא נכנס לשם כדי לוודא שאת לא שם , הרי באותה מידה הוא יכול להגיד "למה היא עדיין שם" ואולי גם קיבל הודעות ומתוך סקרנות נכנס (זה כמעט קרה לי לאחרונה אבל החלטתי שלא להיכנס כדי שהיא לא תחשוב שאני מדבר עם אחרות מהאתר) .

אולי הוא יצא מקשר רציני של 8 שנים וקצת מבולבל בכל הנוגע לעולם הדייטים , ובקשר למגע ... תראי לבקש לעלות לבית של בחורה אחרי דייט אחד זו התנפלות , לשלוח יד לישבן זו התנפלות -
אבל יש דברים בסיסיים שכל גבר יודע שהם בסדר , למשל נשיקה בלחי וחיבוק קל בתחילת הדייט הראשון , נשיקה רצינית גג עד דייט שני (במיוחד בגיל שלנו) , פה שם להחזיק את היד שלה ...

הבחורה שיוצאת איתי למשל , יזמה את הנשיקה הראשונה ומשם אני יותר יוזם , אולי הוא רק צריך דחיפה קלה

Som30ne

New member
יכול להיות שיש לו איזה שהוא קושי (*נערך)

כמו שאמרו כאן קודם - יכול להיות מדובר בחוסר ניסיון, או סוג של חרדה חברתית, או משהו על הקשת האוטיסטית.

אבל -
הוא מרשה לעצמו לשאול אותך בדיוק על מה שהוא לא יודע, ואיך את מעוניינת שינהגו איתך/כלפייך.
לדעתי, זה מראה על נכונות לתקשורת כנה, פתוחה, ואמיתית - שזה ייתרון מסויים
(במיוחד אם הכוונה היא ליצור משהו לטווח ארוך).
מצד שני - אם את לא אוהבת את זה, ומעדיפה מישהו ש"יקח יוזמה", "יפעיל אותך", "יסחף אותף" וכדומה - כרגע - זה כנראה לא הוא
(למרות שיש סיכוי שאחרי שיִלְמַד אותך, ירשה לעצמו ליזום, כי ידע מה ייתקבל בצורה חיובית, מה עושה לך טוב, וכד')

מצד שלישי -
יש שיגידו למה לי, ולמי יש כח עכשיו, להתחיל ללמד מישהו בגילו דברים שהיה צריך ללמוד בגיל 18")

שנאמר -
לשיקולך.

*ועוד משהו -
יכול להיות שהוא לא בטוח ב 100 אחוז אם הוא נמשך אליך.
אני יודע שאצלי, למשל, יכול להיות מצב שמישהי מושכת ויזואלית, אבל משהו עוד חסר כדי לגרום לרצון למגע, לתחושה שאתה מרגיש אותך "מתמגנט" (מחוסר במילה אחרת לתיאור התחושה) לכוונה.

Som30ne

New member
מצד רביעי

אם תחליטי שאת רוצה/מוכנה להתחיל ללמד מישהו בגילו דברים שהיה צריך ללמוד בגיל 18,
תוכלי לעצב אותו "בצלמך ובדמותך" - מבלי שיהיו אי אילו דברים שכבר מקובעים מראש.

ANZ1

New member
את מוכנה \ רוצה לגדל אותו ?

זה לא משנה מה הסיבה, אם זה כי אין לו ניסיון עם נשים \ הוא הומו בארון \ ביישן קיצוני \ הפרעת אישיות אחרת,
נשמע שתצטרכי לקחת את המושכות איתו ולהוביל אותו,
אם את לא ממהרת לשום מקום , ואם מענין לך איתו, ואם את חושבת שיש לו פוטנציאל, ואם את מוכנה "לגדל" אותו, תמשיכי,
ואם אחד מהם התשובה היא לא, תחתכי.

למעלה