הבחור רומז לי לשלם..?

crema61

New member
הבחור רומז לי לשלם..?

ביום שישי האחרון יצאתי לדייט עם בחור שצעיר ממני ב-7 שנים
(אני בת 30)
כשהיינו ליד הקופות הבחור שאל אותי איזה בנק אני.
עניתי שאני בבנק לאומי.
הוא שאל אם כרטיס האשראי עליי כי יש 50 אחוז הנחה ושהוא בפועלים. אמר שחבר שלו אמר לו..
הרגשתי כזה אי נעימות כאילו הוא רומז עליי אולי לשלם על עצמי או עלינו?
אמרתי לו שהכרטיס לא עליי
אמרו לנו בקופה שאין מקומות לסרט הזה בשעה הספציפית כי הכל מפוצץ. החלטנו שאנחנו מחכים עוד שעתיים לאותו הסרט.

יצא לנו לדבר. הוא סיפר לי שהוא עובד באבטחה ושהוא רגיל לקבל מעל 6 אלף. שאל גם כמה אני מרוויחה.
בקרוב ב25 לחודש הוא מתחיל קורס באילת של אבטחה ושם יתחיל לעבוד וללמוד טבחות.
מההתחלה התלבטתי אם לצאת איתו לדייט כי גם ככה בקרוב יגור רחוק.
כשהתכתבנו הוא דיבר איתי על האופציה שאם אני הייתי רוצה לגור שם ולא התייחסתי ברצינות .

הסרט שראינו היה ממש כייף וזה מה שעשה לי את הערב.
מאז הוא מציע לי וחופר לי בלי סוף כל יום להיפגש . כבר מיום שישי הציע שנילך בשבת בבוקר לים או לברכה. עניתי לו שאני עובדת וזה יהיה לי לחוץ.
כל יום הוא במקום לתקשר איתי בשלומי , כל מה שמעניין אותו זה מתי ניפגש לדייט..

כל פעם אני דוחה את זה, והוא כל פעם אומר שבקרוב הוא נוסע לאילת והוא רוצה לראות אותי לפני..
אני הצעתי לו ששוב נראה סרט כי הוא הציע לי גם ללכת לאכול-לא בא לי כי אני בדיאטה, ללכת לסנוקר-מה לי ולזה.. או לראות בי נטוש מפחיד ולבלות בחברתו-לא יודעת לא כזה זורם לי

בדייט עצמו לפני הדייט לא הרגשתי שיש לנו על מה לדבר בכלל, ולא הרגשתי שום משיכה.

עכשיו שניסיתי לקבוע איתו לסרט מחר אחרי שלוחץ עליי כל היום.
הוא אמר לי לא לשכוח להביא מחר את הכרטיס-ושוב אותה ההרגשה שמה הוא רומז לי משהו..
אמרתי לו שהכרטיס אשראי שלי חסום ובחלק מהמקומות הוא לא עובר.
הוא שאל למה עניתי לו בגלל שהייתי במינוס. לא שיקרתי לו , האשראי שלי באמת חסום.
הוא אמר ננסה..

האם אני סתם מרגישה מועקה לגבי הכרטיס אשראי או שמה באמת יש מצב ל50 אחוז הנחה ואני סתם מאכילה את עצמי בסרט?

Som30ne

New member
לפעמים המרק הוא רק תירוץ

אם כל העניין מרגיש יותר כמו מועקה, ופחות כמו משהו שמושך אותך לעשות ו/או מרגש אותך לעשות - כנראה שזה לא זה, ועניין הכן/לא הנחה כן/לא להשתתף בהוצאה זה רק הביטוי שמייצר החלק הרציונאלי/מילולי במח שלך, למסרים שהוא מקבל מהחלק האינטואיטיבי/אמוציונאלי.
ולעניינינו:
הוא שילם עבור שניכם בסרט הקודם ?
הוא ביקש ממך להשתתף ? (ובעצם - למה לא להשתתף ?)
יכול להיות שהוא באמת רק מעוניין לחסוך קצת ע"י שימוש בהנחה הזו.
מצד שני - ההנחה הזו, עד כמה שידוע לי, מותנית במינימום שימוש חודשי בכרטיס (אחרת - בסיכום החיוב הסופי - מחוייבים בסכום המלא), אז אם הכרטיס שלך חסום - כנראה שההנחה הסו לא באמת בתוקף.

את לא צריכה לדעתי להסתבך

עם נושא החשבונות- יש נשים שרוצות לשלם חצי חצי ויש נשים שמרגישות שזה פוגע בחיזור של אדם. אני לא יודעת למי את משתייכת אבל מה שעלה לי חזק ודי סוגר לי את השאלה שלך-

"בדייט עצמו לפני הדייט לא הרגשתי שיש לנו על מה לדבר בכלל, ולא הרגשתי שום משיכה. "

תקני אותי אם אני טועה- אבל אם אין לך על מה לדבר איתו ואת לא נמשכת מה יש לך לחפש עוד לגביו? נראה שהוא לא לטעמך וזה בסדר גמור לדחות אדם שלא מוצא חן בעיניך מבחינה זוגית . את גם מתחמקת מהדייטים . אז למה לא להמשיך הלאה?

אין לך מה להרגיש רע עם עצמך אי אפשר לכפות "כימיה" או משיכה

שרי 55510

New member
יקירה על פניו בכלל את לא צריכה להסתבך,וגם לא את הקשר הזה...

בתיאור שלך ,את כבר משיבה בעצמך: את כתבת ש -
הוא לא מושך אותך ,
שאין לך על מה לדבר איתו,
שבקרוב יעבור לאיזור מרוחק לעבוד, ושאת לא מרגישה טעם להמשיך.
כשהוא מתקשר - את מחפשת תירוצים בכדי להתחמק מהדייט,
אז ,,איזה טעם יש בכלל לקשר כזה?
יקירה,
אם כול זה כפי שאת מתארת ,אז הכי טוב שברגע שהוא יתקשר,תגידי לו באופן ישיר ,
את כול האמת:
תגידי לו שאת לא הולכת איתו סחור סחור ,
אלא באופן ישיר,מודיעה שאת לא מעוניינת בהמשך הקשר,ואם ירצה הסבר לכך,
תגידי שאת מרגישה שמיצית את תקופת ההיכרות ,(בפרט שהוא עובר לעבוד במקום מרוחק.)ויחד עם זאת ,שהיה לך נעים להכירו,אך לא מרגישה שיש "קליק" -
ולכן אין לך סיבה להמשיך ולהפגש.
תאחלי לו בהצלחה בעבודתו החדשה,ותצאי לחיים ,ולמציאת קשר שיותר יתאים עבורך.
יקירה,
קחי בחשבון שככול שהשיחה תהיה מוקדמת ,כך הוא פחות יתקשר אלייך,
וכך תהיי חופשייה לבנות לעצמך קשר חדש .
לכן,אל תהססי, תפרדי ממנו בשיחה הבאה, ותוכלי להמשיך את חייך,והוא את חייו.
&nbsp
&nbsp

La Milagrosa

New member
מאיפה אתן מקריצות את כל גללי הצואה האלה מאיפה?

אההההההההה
איזה מזל שאני כבר בת 45 ובדור שלי, אם "גבר" היה מתנהג ככה, לא היתה בחורה אחת שהיתה נשארת לידו באותו רגע.
מה זה ה"גברים" האלה תגידי לי? עושים גבות, מורידים שער מהגוף ורוצים שהבחורה תשלם. אללה יסתור.
אבל אתן אשמות. בגללכן הם רואים שהם יכולים.

את לא יכולה לקרוא לאחרים "גללים"

רק בגלל שיש לך טעם מסוים בגברים-
יש נשים שלא אוהבות גברים שעירים ויש גברים שמחבבים טיפוח אישי וחלק מהרעיון הוא שמגדר הוא דבר גמיש ושהרבה אנשים שיש להם נטיות שונות נכלאו בהגדרות לא מתאימות להם.

אני לא חובבת טיפוח מהסוג שהזכרת אבל אני כן חושבת שנכון שאדם ישקיע בלבושו ולא רואה רע אם מישהו דואג לדברים אסתטיים בכלל - ולא רואה בזה סממן לנשיות (למשל שימוש בפילינג או בבושם- למרות שבשמים לא חביבים עלי גם אבל זו *העדפה שלי*)

מה שהכי הפריע לי זה שאת לוקחת כמובן מאליו שגבר אמור לשלם עליך ובעולם בו אישה עובדת ומרוויחה וגם גבר ויש הוצאות לשני הצדדים לגמרי נראה לי שאם שניהם לא מהסוג הישן יש מקום לגמרי לבקש שישלמו חצי חצי .

גבר הוא לא בן אדם? הוא לא משלם שכ"ד וארנונה? הוא לא צריך לקנות מזון?
זה אינטרס של שני הצדדים לצאת לדייט אז למה לא לחשוב על זה וישר לתייג אדם כקמצן ולא ריאלי?

זה גם שם אישה בפינה של מקבלת טובות הנאה.

זאת נקודה מרכזית שהפריעה לי - אין לי בכלל בעיה עם הטעם שלך אבל שום גבר לא אמור לדעתי לממן אישה - זה בשיתוף ובטח אם שואפים לקשר רציני וילדים בהמשך.

מה שחשוב לי שתביני שזה *הטעם שלך* , מה זה אומר וזה שאי אפשר לכנות אדם אחר כ"גללים" אם הוא שונה ממך.

La Milagrosa

New member
מגדר זה דבר גמיש רק בדור שלכם

מה גם שאת צריכה לשפר את הבנת הנקרא שלך, מותק.
קראתי ל"גבר" שהיא יצאה איתו גלל צואה בגלל ההתנהלות שלו בעניין התשלום. מאיפה אני יודעת אם הוא מתאפר ועושה גבות? היא לא כתבה על הנושא הזה. למרות שאני בטוחה שהוא כן.
רק בדור הדפוק שלכם אנשים חושבים שזה לגיטימי לבקש מאישה לשלם בדייט ראשון. איכסוש

הבנתי אותך מצוין

ולכן התייחסתי לטענות שלך מעבר לבחור הנלווה שאין חשיבות לגבי דעתי עליו.

מגדר הוא לא גמיש "בדור שלנו" - ראשית כל את לא יודעת בת כמה אני , מבחינתך יתכן שאני בת 60. שנית ראיתי הרבה אנשים גם בדור "שלך" כולל האקס שלי שממש לא חושבים כמוך אז להטיל את המחשבה המחודשת על גבולות המגדר ומה בכלל מגדר אומר- שזה דבר מבורך , על הגיל של אדם או הדור שבו נולד הרי זה מגוחך.

למחשבה אין גיל.

הטיעון שהבאת הוא לא טיעון כלל - מה זה איכסוש?
אותי מגעיל שאת מניחה שאדם שלא רואה עין בעין איתך פסול - שאת חושבת שגבר אחר הוא כספומט מהלך , אותי מגעיל שזה שם אישה בעמדה של "טובות הנאה" כאילו אדם שמתמודד בדיוק כמוך עם הוצאות כספיות וחיים לא פשוטים במציאות הכלכלית הוא לא אדם רק מעצם זה שהוא מפקפק בזה.

הסגירות שלך היא "איכסוש" בעולם .

לא יצאתי חוצץ נגד התפיסה שלך - *לגבי עצמך* זה נראה לי לגמרי לגיטימי שאת רוצה בזה לחייך וזו זכותך אבל המהירות והגועל שאת מפגינה מהשונה לך מראה לי בדיוק על עומק המחשבה שהשקעת במילים שלך.

ואם היית מתייחסת רק אל הגבר בתגובה היית רושם ביחיד ולא ברבים רשמת "גללי צואה".

מבחינתי את פוסלת וסגורה את האחר וכנראה שזה לא מתבטא רק בדייטים .

La Milagrosa

New member
וואי איזה סימפוזיון פתחת פה, כפרה עלייך

את חושבת שיש לי כוח לקרוא את כל המילים הקשות שלך מהפקולטה?
תמשיכי לחשוב מה שאת רוצה ואני אמשיך לחשוב מה שאני רוצה. שאי ברכה

ראשית כל

את זו שהחלה לבוא בטיעונים כלפי אחר - כאילו העברית שלו כן או לא היא שמשנה לגבי טיעוניו.

שנית אם יש להאשים אדם בנפיחות עצמית זו רק את- באת בטענה שהעברית שלך תקינה יותר וטעית. התנשאת על אחר ונכשלת אז עכשיו אני לא אשא בנטיות האופי שלך את האשמה.

את הסתירות העצמיות שלך את אמורה לפתור לבד.

La Milagrosa

New member
התנשאתי בצדק רב. לראייה, כתבת שטויות גם פה למטה

רק מה, חשבת שבגלל שאת עוטפת אותן בהמון מלל חסר פשר שנראה כזה אינטלקטואלי כזה כאילו, אף אחד לא ישים לב.

אף אחד לא יכול לאיים על העליונות האינטלקטואלית שלך

מכיוון שהיא חתומה וסגורה ברצון לאגו.

אם פעם תרצי לעמוד על טיעוני בחני אותן ואם מצאת בהן פגם בבקשה ידעי אותי - כרגע את לא מבחינה כלל בכמה דברים בסיסיים מאוד שהסברתי אותם ומתקבל ממך רק פרץ של קללות והתנשאות שמבייש בעיקר אותך.

לא רואה טעם להמשיך . יום נעים

puma141

New member
בגיל 45 זה הדיבור שלך?

יש לי הרגשה שלא השקעת את השנים בחישוב הרבה

puma141

New member
זכותך להגיד שזכותה,

וזכותי לזכות הזו

אבל בחייאת ראבק מה הקשר ל״זכות״ ולמה שכתבתי?

La Milagrosa

New member
ברור, בגיל 45 אנשים יודעים מי לא ראוי לכבוד

אם הייתי בת 30 אולי הייתי מנסה לתת לגברת פה עצות. אבל נשים בנות דורי יודעות מה זה טוטל לוס, ומבינות שאין טעם. לזבל יש רק שם אחד.
אגב מה זה "חישוב הרבה"? זה עברית חדשה של הדור המפגר שלכם?.

זו עברית תקינה.

למען האמת זה נוסח מיושן , אם את לא מאמינה רצוי שתשמעי כמה הרצאות של ליבוביץ' ותראי מתי והיכן הוא מצרף את המילה "הרבה" .

זו אפילו עברית ספרותית ,
מסתבר שגם להכרת הלשון אין גיל

"וַיֹּאמֶר שָׁאוּל חָטָאתִי שׁוּב בְּנִי-דָוִד כִּי לֹא-אָרַע לְךָ עוֹד תַּחַת אֲשֶׁר יָקְרָה נַפְשִׁי בְּעֵינֶיךָ הַיּוֹם הַזֶּה הִנֵּה הִסְכַּלְתִּי וָאֶשְׁגֶּה הַרְבֵּה מְאֹד"

למעלה