שאלות לנשות הקבוצה

avico2591

New member
שאלות לנשות הקבוצה

2 עד כמה אתן הנשים המלאות לכאורה חשות ומרגישות שגברים נמשכים אליכן יותר אבל לא יודעים להגיד שהן אוהבים אתכן ככה,

2, האם הנשים פה בעלות החזה המאוד גדולות מרגישות וחשות שהן יותר מהוות מוקד משיכה ותמיד מקבלות קיצורי דרך והערכה גברית יותר מאשר לא, ולכן זה בא לידי ביטוי בעבודה, בקניות ובחיי היום יום?

3 עד כמה נשים שנראות טוב וסקסיות , מבחינתכן, מתקבלת יותר טוב בעולם הגברי מאשר מישהי עם אותן יכולות ומראה אחר? עד כמה חשוב לכן להראות שאתן נשיות וסקסיות גם כשיש להן חבר על מנת לקבל יחס יותר טוב בכל מקום לא משנה האם הלבוש הוא צנוע או חשוף.

האם יש הבדל ביניכן בין להמשך לבחורה ולאהוב מראה מסוים לבין בסוף לצאת עם ההפך הגמור ולהיות נשוי לאותה בחורה נניח מישהו אוהב גבוהה מאוד והוא גבוה יצא עם בחורה מאוד נמוכה... האם מאמינות בזה במשיכה לגבר?

avico2591

New member
בחורות שהן לא שמנות ולא מלאות

יש להן גוף רחב וגדול גנטית לא שהן שוקלות 300 קילו
חוץ מזה, חא תרצי לענות על שאלותיי?

puma141

New member
עונה.

2.עוד לא הבנתי.
2.בא לידי ביטוי בסופר.

3.תמיד הן מתקבלות טוב יותר בעולם הגברי *בעולם הנשי פחות*.

ANZ1

New member
אחרי שתענה איך זה להיות עם זין קטן, בחורות עם ציצי גדול יענו

avico2591

New member
אף אחד לא רואה מה יש לי במכנסיים זה א',

אי אפשר להתפשט ברחוב, לחשוף את החזה בניגוד לזה מותר
אתה סתם לא קשור - אם אין לך משו להגיד אז עדיף שלא תגיד , מאד פשוט

ANZ1

New member
אם זה ימשיך כך, גם אף אחת לא תראה

לפי כל השאלות שלך בפורום
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/93/181148069/אהבה_ויחסים/הכרויות
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/93/181017760/אהבה_ויחסים/הכרויות

http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/93/181017210/אהבה_ויחסים/הכרויות

יש לך ענינים לא סגורים עם עצמך , על העולם ועל מראה חיצוני, שאלות טיפשיות בפורום לא יפתרו אותם, לך ליעוץ, פסיכולוג, זונה, יעוץ מיני.
השאלות האלו לא עוזרות לך ובטח לא לפסיכולוגים שנשארים בלי קליינטים.

יאי! שאלות ביזאריות וטורדות מנוחה - I LIKE

1. אני תמיד מלאה בהגדרה ולא אכפת לי כמה אני שוקלת . יש לי לדעתי בעיה עם התפיסה, אבל לא אכפת לי כי אני אוהבת את זה.

טוב , עכשיו שהבהרנו ובגלל שאני במשקל לגמרי בסדר בהגדרות המקובלות - נענה-
אז בגלל התפיסה שלי פחות אכפת לי מבחינתי כמה שיותר רזה- יותר טוב.
בעיקרון אני חושבת שהרוב נמשכים לתווים נשיים - זה מה שיצא לי לחוות
וכשאני רזה מדי 2 אקסים שלי התלוננו שאני יותר מדי רזה ומצד שני לתחושתי תווי הפנים מתחדדים ויש יותר משיכה בצד הזה - והכל תירוצים. אבל אין ספק שיש איזו העדפה לחמוקיים , שדיים וישבן נגלה.

2. אין לי חזה מאוד גדול , אבל כשהולכים עם מחשוף יותר אנשים מביטים בך - ויותר אנשים ניגשים לתת יחס - יחס לא נעים באמות המידה שלי. בגלל זה אולי כשאני שמה אני משתדלת להמנע מסוג היחס הזה ובכלל אני לא מוצאת ביחס דבר מהנה . נוח לי להיות שקופה.

אני חושבת שנשים אחרות ממה שראיתי נהנות מזה- כשזה לא קריפי ואולי מרגישות מוחמאות - אבל אני לא מבינה שום דבר בנשים.

3. מתקבלות יותר טוב וזה פותח דלתות חד משמעית אבל זה תלוי בהגדרה שלך למה זה נשי ומה זה טוב. לשים הרבה איפור ונעליים גבוהות ולצחקק הרבה לא נחשב אצלי לנשיות - וזה יכול להיות שאצל אנשים מסוימים זה מסייע. זה תלוי במה אתה משדר לסביבה- אם אתה שלם וטוב לך עם עצמך גם עם גברים זה מסייע אבל מראה לנשים גם הופך למצרך מבוקש יותר.

לגבי חבר כן או לא - זה אף פעם לא עניין אותי יותר מאשר בגדי מעצבים . שניהם נראים לי אותה גברת בשינוי אדרת ואני חושבת שלא הבגדים או הנשיות "שסוחרים בה" עושה את האדם. אם זה ניסיון לשדר נשיות זה פשוט לא נשי בעיני. זה צריך לבוא מבפנים.

4. אני לא כל כך מבינה את השאלה- משיכה זה דבר שמתגוון . היו אנשים שהכרתי שטענו שהם אוהבים רק בהירות ומצאו את עצמם מתאהבים בשחומה, היו שטענו שרק גבוהות ונמוכה וככה גם לגבי נשים . משערת שוב - שזה עניין שמתגוון ככל שמתבגרים ומבשילים . אין אבטיפוס באמת - זה תלוי באדם.

avico2591

New member
4:

עד כמה משיכה מסוימת לפי סגנון משתנה לדעתכן אצל גבר או אישה, למשל אם את יודעת שגבר מת על חזה גדול ופתאום הוא יצא איתך עד כמה תרגישי שהוא מתחבר איתך כי אין לו מישהי אחרת בסגנון הזה וכן הלאה שגם נשים עושות את זה אם אין להן ברירת מחדל.

אני לא ארגיש ככה- לדעתי עניתי תשובה מלאה אם כך .

מכיוון שאני לא מאמינה שלאדם בשל מחשבתית יש אבטיפוס מסוים לנשים שהוא מעדיף- הוא אוהב אדם קודם כל בשל הנפש שלו ולזה מתחבר המראה.

ברור שהוא לא אמור לסלוד ממני- ואני לא ממנו- אבל זה פחות קריטי.
כמו שציינתי טעמים מתגוונים ככל שאדם מתבגר ומבין שזה לא מה שמשנה.
בעיקרון נתקלתי רק באדם אחד כזה והוא היה ילדותי להחריד, כך שאני תמימת דעים בנושא.

avico2591

New member
מעניין לראות תמונה שלך,

אחרי שאמרת שאת מלאה ולא מעניין המשקל שלך ומצטנעת בלבוש

למעלה