התיעצות

אני חושבת שהשאלה מסתכמת

בהאם היא חושבת שבן הזוג שלה הוא מסוג האנשים ש"הפיתוי" הוא תירוץ בשבילו לבגידה. במקרה כזה כל שאר השאלות מתבטלות מעצמן.

אדם לא אמור לדאוג לרגל ולבדוק אם לבטוח או לא באחר לגבי מעשיו ואמור להיות אמון מובן מאליו - ואמירת אמת בנושא כזה. אחרת אדם כזה לא ראוי שיהיה בן זוג-
ואשה כזו לא ראוי שתהיה חברה.

הבעיה היא שזאת לא האופציה היחידה

חוצמזה שאם הוא היה מהסוג הזה שמחפש תירוץ לבגידה - לא חושב שהוא היה משתף אותה בזה שהחברה שלה עושה לו עיניים. הוא היה שומר את זה לעצמו.
כמובן שאני מסכים לגבי זה שאדם לא צריך לרגל ולבדוק אחרי בן הזוג. אבל לא חושב שזה הענין פה. לא כולם שמים לב לדברים. לא אמרתי לרגל. אלא רק לשים קצת יותר לב לניואנסים או מניעים נסתרים שהיא מפספסת. אנחנו גם לא יודעים כמה זמן הם יחד כדי לדעת אם היא כבר היתה צריכה להכיר אותו (וגם אותה אגב). למרות שיש אנשים שיכולים לחיות עם מישהו 20 שנה ולא לדעת באמת מי הוא.

אבל למה צריך לבדוק ניואנסים ומניעים

ולא פשוט לדבר עם האדם על זה?

בכלל מישהו פעם אמר לי משהו מאוד נכון :"אני לא מתעניין בהגדרות של זוגיות - מבחינתי ביום שאגלה שמישהי קמה ושכבה עם אחר זה אומר שהיא לא מעוניינת בי יותר".

סוף פסוק.

יכול להיות שהיא תפגע- אבל היא יותר הייתה נפגעת אם היא הייתה יודעת שמישהו עוקב ובוחן את המניעים שלה- עצם הרעיון הוא שלהעלות משקעים הוא חלק מלהיות אנושי וחבר:
להכיר בזה שהם קיימים ולעבד אותם יחד עם אדם שאתה מחשיב או בן זוג ולא לנהוג במסתוריות ופקיחת עין ערה.

מצד שני אני לא דוגמא טובה- אני אומרת תמיד הכל.
הייתי מניחה שאדם שתרצה בקרבתך הוא אדם שכנה במה שנוגע אליך ואליו ואל היחסים בינכם - חבר או בן זוג.

כי אולי לא שמת לב

כל הפוסט הזה הוא על איזה תחושה שלו.
לא בטוח בכלל שיש שם משהו, אז על זה עכשיו להדליק שריפות?
אז כן, בודקים, מרחרחים קצת. אולי יש משהו שהיא פספסה. ואז - אם וכאשר, אז סבבה. אבל בפוסט שלה לא עלו שום בעיות של חוסר אמון וחשד.

ושוב, אני מסכים עם המשפט שהמישהו הזה אמר לך, אבל הוא לא קשור לפה.
את מדברת על משהו שלא קרה וספק אם בכלל נמצא באויר.
ונראה לי שפספסת קצת. אם הוא שיתף אותה בתחושה הזאת - בין אם היא פרי דמיונו הקודח ובין אם אמיתית - מה זה אם לא כנות.

נופ

לא ביקרתי אותו , לא אותה ולא את פותחת השרשור.

הרעיון הוא שאדם שאוהב אותך *תמיד* מעדיף שתהיה כנה איתו ולהפך .
אני למשל הייתי מוצאת שחברה מדברת איתי על זה הרבה יותר אישי ונעים מאשר
אם יום אחד הייתי מגלה שהיא "שמה עין" בקטנה או שלא במקום לשתף אותי.

אני בעד כנות וזה דורש הרבה פעמים אי נוחות אבל בסופו של דבר מנסיוני זה משתלם.

ואם אדם רוצה לעזוב בגלל שריפה כזו - קטונתי מלהבין אותו , אבל יתכן והוא לא האדם הנכון .

אז יכול להיות שזה קיצוני בעיני אנשים- בעיני כל מושג של שקר הוא קיצוני למדי ואפילו אני זוכרת שבמחקרים מפורסמים שנעשו לגבי הסיכוי לחזות אם זוג נשאר או נפרד לאורך שנים חלק מהמדדים היו מידת הכנות - שזה מפתיע כי אלה היו זוגות שהרבו להתווכח ולהתלונן- אבל העניין הוא שברגע שצף משהו על פני השטח הם פשוט דיברו עליו בחופשיות והיו כנים ככל שניתן וזה הוביל אותם לכך שדברים לא הצטברו ונבנו בהם במשך שנים .

ברור שזה מאוד חד מימדי- כך נדמה ולא מכסה על הכל
(אתה זוכר את הסרט שבו אמו של בחור מזרח גרמני נכנסת לקומה וחולה במחלה נדירה בה כל סיכוי שתגלה את האמת - שאהבת חייה המפעל הקומניסטי המזרח גרמני קרס עלולה להוביל אותה לשבץ מוחי? נדמה לי שזו עלילתו)
אבל אנשים נוטים להתייחס לפחד הראשוני כסיבה שמצדיקה זאת.

לדעתי הייתי מעריכה יותר "שריפה מקומית" מאשר שתיקה תהומית .
זו חברות לטוב ולרע ובעיקר לטוב בהמשך החיים.

לכן אני לא מייעצת לאיש- אבל לתחושתי , כנות היא מפתח חשוב. אם מלכתחילה החשש הוא שלשתף יכול לגרום לתבערה- זה משהו שמעיד שגם בתחומים אחרים של חברות או קשר זה נפרש כמניפה ויוצר אותם דפוסים .

זאת תחושתי.

אין לך מה לדאוג. ככה זה בדרך כלל עם גברים

הם כל הזמן "מחפשים" מי מתחילה איתם. ובדרך כלל מדמיינים שזאת וזאת וההיא מסתכלת עליהם. אין לך מה לדאוג ולא הייתי שואלת את החברה כי סביר שהוא סתם מדמיין דברים.
&nbsp

זה מה שהנשים בדרך כלל עושות. מחפשות מי מסתכל עליהן אפילו

שאף אחד אפילו לא שם לקיומן, מדמיינות כל מיני מחוות שכביכול הופנו כלפיהן, מנתחות את כל מה שהן דמיינו ומאמינות בכל הלב שהוא מעוניין בהן. מנפחות פיל אפילו לא מזבוב

נוסעת27

New member
פשוט תניחי לזה

מנסיון גברים לפעמים יכולים לפרש נחמדות כפלרטוט. נשים לרוב יותר אינטואיטיביות ושמות לב לדברים כאלה כמו רמזים ושפת גוף , ואם עד עכשיו לא היה נראה לך ככה בכלל (עד שהוא הכניס את זה לראש שלך) אז כנראה שאין דברים בגו. יש מצב שהיא פשוט ממש אוהבת אותו- כבן זוגך וכידיד.
וגם אם ונניח לרגע והיא מעוניינת בו. אם לא הרגשת בזה עד עכשיו, זה אומר שזה לא משהו שהיא חותרת לעברו, או עושה בבוטות. ומה זה משנה? הוא לא מעוניין בה והיא לא עושה שום דבר בנידון.
בקיצור. עזבי את זה. למה סתם להעכיר יחסים? סביר להניח שבן זוגך והאגו שלו הם האחראים היחידים למצב זה.

למעלה