איך מכירים היום?

Blin26

New member
איך מכירים היום?

חוץ מאפליקציות ואתרי הכרויות, שמבחינתי הם לא אופציה בכלל...
בשלב מסוים (או יותר נכון בתקופה מסוימת/ גיל מסוים) כשכבר אין מסגרות חברתיות שונות (צבא/ביה"ס/אונ'), קשה יותר להכיר וליצור מעגלים חברתיים חדשים.
אני בת 26, כל חיי במסגרות עם נשים (לא אולפנה, אבל תארים בתחום החינוך) והיום הגעתי לשלב שאין לי פשוט איך להכיר חוץ מדרך אתרים (שמבחינתי לא באים בחשבון, זה דוחה ומרגיש כמו שוק בשר ובאמת שניסיתי כמה פעמים וסגרתי אותם אחרי מספר ימים). אני באמת תוהה איך אנשים היום, שעברו כבר את המסגרות של הצבא והתואר הראשון מצליחים להכיר בחוץ? איך אנשים לא מתייאשים מכל הדייטים הכושלים שהם עוברים וממשיכים לקוות שבאחד מהם זה יצליח? יואו זה פשוט מתסכל לתת כל כך הרבה צ'אנסים וכל פעם להתאכזב מחדש.
אשמח לשמוע דרכים שבהן אתם הכרתם (שלא כוללות את העולם הוירטואלי). שנה טובה ומתוקה לכולם וחג שמח :)

הייתי מציעה לך

לחשוב איפה את יכולה למצוא את הבחור שאת רוצה. ז"א, מה יכולים להיות תחומי עניין המשיקים שלכם? (ספורט, הרצאות, אירועים, קורסים, טיולים, הופעות וכו')

להגדיל את חוג החברים שלך. לצאת יותר. לשאול ידידים אם יש להם מישהו שהם יכולים להכיר לך.

להשקיע בהתפתחות שלך - אם תזרזי את ההתפתחות שלך אז תהיי מוכנה מהר יותר לבן-הזוג.

לעשות דברים שאת אוהבת, להגשים את עצמך. כשתשדרי שאת שמחה ומאושרת יתחילו איתך יותר בכל מקום שתהיי, סופרמרקט אוטובוס וכו. זה מושך.

neta134

New member
בכל מקום את יכולה להכיר.

אל תשללי גם את הדייטים באתרי הכרויות אבל תבדקי טוב טוב לפני שאת יוצאת לדייט, תהיי בטוחה שאת מעוניינת להכיר את הבן אדם יותר טוב.
אני הכרתי את האקס האחרון שלי במכון כושר כשרק נרשמתי אליו :)

Blin26

New member
תודה על התגובה

אני פחות מתחברת לאתרי הכרויות
אבל דווקא נרשמתי לחד"כ לאחרונה, אולי זה גם מקום אפשרי

neta134

New member
הלכתי 3 פעמים בסך הכל

ואחר כך התייאשתי. אני מעדיפה להתאמן בבית כשיוצא לי חח
בכל אופן בהצלחה.

Blin26

New member
תודה!

ונראה לי שזה עניין של מוטיבציה (זה פחות משנה אם מתאמנים בבית או בחד"כ)

NEO83

New member
את האקסית שלי הכרתי

בטיול אופנועים, סוג של...

NEO83

New member
אני מכיר עוד זוג

שהכיר ככה :)
הם מתחתנים בקרוב

Blin26

New member

T a l 26

New member
את האחרון שלי הכרתי

במסיבת יום הולדת של חברה.(מצטערת על שהכרתי אותו בכלל)
את זה שלפניו הכרתי בים.

בכל מקום אפשר להכיר את אף פעם לא יודעת איפה תכירי את זה שיהיה חבר שלך.

באירועים, מסיבות וגם פה

פשוט תשמרי על ראש פתוח ותנצלי הזדמנויות כשהן מופיעות.
ואם את מעוניינת, את אפילו מוזמנת לשלוח הודעה

למעלה