מערכות יחסים דרך סמסים

מערכות יחסים דרך סמסים

רוב מערכות היחסים שהיו לי לאחרונה נקטעו- על ידי בעקבות ימים שלמים של "שתיקה".
אני לא מסוגלת לנהל מערכת דרך הודעות סמסים ווצאפ. זה מרגיש לי כל כך לא אמיתי. עוברים ימים שלמים. ובסוף אני מקבלת "מה נשמע?".
אז באמת אני אגיד לך מה נשמע: אם היית מתקשר היה נשמע. עכשיו ממש לא.

האם זו רק אני שמרגישה כך? האם צורת התקשורת הזאת חייבת להתקיים?

דביאן

New member
Miss Elbaz איבדת אותי ב"אם היית מתקשר היה נשמע.."

למה רק הוא צריך להתקשר ואת תשבי כמו פרינססה?
אולי זאת הסיבה שנסיונות ההכרות נבלו.

כי זה נגד הטבע

puma141

New member
זה לא נכון.

אם מערכת יחסים תקינה ורצונית, אין שום סיבה שזה לא יהיה הדדי.....

אפ...פה פה...

זו דעתך.
&nbsp
בד"כ דרכו של איש לחזר על אשה ואין דרכה של אשה לחזר על איש, משל לאדם שאבדה לו אבידה - מי חוזר על מי? בעל האבידה מחזר על אבידתו.

תהיו בריאים עם האנלוגיות שלכם

אז מילא mri סתם הביא השוואה לא משהו.
אבל אתה מביא אנלוגיה מדאיגה כשאתה משווה אישה לחפץ חסר תבונה, חסר רצונות, וחסר יכולת ליזום.
אשכרה מזכיר את הסרט 'משפט הקופים'. by all means.
וחושך על פני תהום.

puma141

New member
אבל הוא צודק בקטע של חיזור גברי

בעיקר בהתחלה בקטע הזה......
רק שפה אתם כמו הפמניסטיות- בדיוק באותה רמה.
והעובדה הזאת וגבריות, רחוקות כמו הודו מכאן........

צודק לדעתך.

רק שיש הבדל בין חיזור (עם כמה שאני שונא את המושג הזה) לבין זה שאם בחורה עושה צעד קל שבקלים כמו - שומו שמיים - ליזום תקשורת, אז זה נגד הטבע. אפשר לחשוב שמדובר בהומואים (טפי, לא עלינו. שלא תתעלפי יחד עם איש המתח).
אבל מה בין זה לבין פמניסטיוּת? אם כבר את כמוהן שכל רמז קל שבקלים להעדפה גברית מקפיץ אותן בצרחות של 'שובניסטים!' אז אותו דבר את רק מהצד השני. מה קרה, נבהלת מהאפשרות שפרינסס פומה - שומו שמיים 2 - תתקשר לגבר??? שאמור לחזר אחריה כדת משה וישראל??? לא יקום ולא יהיה. את הרי לא גייז. את לא הולכת נגד הטבע.
אבל סבבה. אם לך לא מפריע שמשווים אותך ומתייחסים אלייך כמו לחפץ - מי אני שאתלונן.
אחר כך רק אל תבואי בטענות כשתתקלי בגברים כאלה או שתתלונני על גברים שכל מה שמעניין אותם זה רק הם עצמם.

puma141

New member
תקשיב חותך מים יקר....

אם אתה מדבר איתי- תחסוך ממני קצת מרירות, סבבה? דבר יפה.

אתה יכול לשנוא את המילה כמה שבא לך- זה רק מראה עליך.....
אבל סבבה- אם זו הדעה שלך, ואלו התחושות שלך שיהיה לך בכייף.
*בעיני זו פחדנות*.
אם היית קורא את השיח ביני לבינו, כתבתי שאני לא רואה שום רע בלהתקשר בעצמי..:) אבל זה דבר שלא רצית לקרוא, כי זה היה נגד המחשבה המקובעת שלך.
אמרתי שבהחלט צריכה להיות הדדיות, אבל ההדדיות שאני מתכוונת אליה, לא ממש קשורה לפוסט שהיא כתבה-כמו שאני תרגמתי אותו.
תחילת קשר שונה *לא בהרבה* מהמשך של קשר.
ההתחשבנויות האלו הקטנות כשכבר קיים קשר, מטופשות להחריד בעיני!

דבר אחרון, איך זה קשור לפמניסטיות?
ההתבכינות הזו *כמו שלך* ההתקפה, העמדה של מי "חזק" יותר, מי "נכנע" יותר או כאלה....לי זה מאוד מזכיר את סוג ההתבכינות.
כל ה"החפצה" המטופשת הזו- זה תלוי בה לא רק בו!
אני לא נתקלת בכאלה גברים, ליותר מ5 שניות. :)
אז תודה על הדאגה......
ואם זה קרה לה- שתלמד מזה!

שימי עוד קצת סימני קריאה, אולי אני אבין

קראתי מה שכתבת. ולכן מפתיע שבחרת להסכים איתו 'בקטע של חיזור גברי'. כאילו אנחנו במאה ה19.
ויפה שאת קופצת למסקנות פסיכולוגיות בשקל לגבי מה זה אומר עלי וכמה אני פחדן ומריר. מוזמנת לתפוס ספה ולנוח.
אני לא סובל את המושג הזה כי כל התנהלות של חיזור דוחה בעיני. כי זה מושג שבעיני כולל בתוכו התנהגות מזוייפת ואינטרסנטית נטו. אין בה שום רגש, אלא רק מחוות חיצוניות ריקות מתוכן ברובן שנועדו למטרה אחת - להרשים את הבחורה. בגלל זה אני בכוונה מתנהג בתחילת קשר בדיוק כמו שיהיה אחר כך (ויאללה, בואי תנחיתי בדיחות קרש).
לא חסרים מחזרים רומנטים ושרמנטיים שמתגלים כגועל נפש מהלך על שתיים ברגע שהבחורה 'שלהם'.
את יודעת אגב מתי גישה כמו שלך הופכת לפאתטית? כשאת מתה להתקשר אליו או לשלוח הודעה, אבל לא עושה את זה כי זה עוד בקטע ובתקופה של החיזור הגברי.
לא קשור לפמניזם או שובניזם. קשור לפאתטיות.
לכן המשפט שכתבת לגבי התחשבנויות תקף גם לתחילת הקשר בעיני. ובכלל כל החוקים האלה - זה מראה בדיוק מי ומה את. מקוה רק שאת לא באה עם לו"ז לפגישות ראשונות.
ומי מתבכיין? ולאן לקחת את זה. מי דיבר על מי חזק ומי נכנע.
ההחפצה תלוי רק בה? אם הוא בא בגישה שהיא כולה בובת מין אנושית שהוא איבד שצריכה גם לעשות כלים ולנקות את הבית - איפה זה תלוי בה? היא יכולה להתנגד, אבל אני מדבר על עצם הגישה שלו.

puma141

New member
אז הוא מנייאק ואדיוט-

שתלמד מזה! לא אמרתי שהוא נקי או משהו.....
אבל בתוך כזה דבר, יש שניים. כל אחד בוחר את הדרך שלו, את הדרך שיתיחסו אליו...או את הדרך להתיחס לאחרים/ות *כגבר*.
כך ש"החפצה" היא מילה לכאלה שבעיני אין להם/ן מח, או שהם לא יודעים להשתמש בו. זה בגדול- כי באמת יש נסיבות מקלות, יש סיטואציות שונות....

מה קשור המאה ה19??? בחייאת ראבק.....
"חיזור"- זו לא אינטרסנטיות בלבד! יש תחושות בתוך חיזור:)
תחושות שלה, שלו. אדם מרגיש מתי זה אמיתי, או בוחר לשקר לעצמו-מהסיבות שלו.
מעבר לזה-יש הרבה שיטות חיזור! מלא מלא...כמעט כל אדם בדרך שלו מחזר או מחוזר. אז אם מישהו רוצה להשכיב מישהי, והוא מחזר אחריה בצורה זולה
בדרכו, היא אוכלת את זה- אז לבריאות לה! רק מקווה שתלמד מזה...

אנחנו כנראה רואים את המילה הזו באופנים שונים.
רוב הפוסט שלך כתוב שטויות עלי חחחח שהשתדלתי לא לקרוא.אתה מתגונן....:)
אין לי כח, יאללה מיצינו.

לזה התכוונתי

אפילו מהדוגמאות שאת נתת זה משתקף.
חיזור הוא לא חזות הכל.
אגב, לחזר אחרי מישהי כדי להשכיב אותה לא חייב להעשות בצורה זולה.
זה יכול להעשות בצורה מאוד אלגנטית ועדיין להפיל בפח כי הבחורה רואה רק מה שהיא רוצה לראות ונשבית בקסמיו המזויפים.
מצד שני ברור שבחיזור יכולים להיות רגשות ויכולות להיות תחושות.
אבל אני אומר שבזה שאת קוראת לזה 'חיזור' את כאילו מתייחת לזה כאל איזה חלק טכני ששונה מכל הקשר. כאילו הגבר צריך למלא אצל האישה איזה ליטרת תשומת לב. כאילו למה להתנהג שונה בתחילת הקשר? למה להיות בנאדם אחר? לי נראה שאלה שצריכים חיזור משני הצדדים - זה נובע מאיזה חוסר בטחון. הגבר כדי להרגיש גבר שכובש את ליבה של האישה והאישה כדי להרגיש נחשקת ו'מחוזרת'. עכשיו סבבה אם זה שטויות בעינייך ומתאר לעצמי באיזה לעג תתייחסי לזה. אבל ככה אני רואה את זה ומתאר לעצמי שאת רואה את זה אחרת. כמו שאת חושבת שהחפצה היא מילה לחסרי מוח. זכותך לחשוב ככה.

יש לי שאלה רצינית אבל.
נגיד שיצאת עם מישהו פעם אחת והיה סבבה לגמרי, ו-וואלה שניכם אוהבים זמר\ת או הרכב מסוימים. ואז איכשהו את מקבלת כרטיסים להופעה של אחת מהאופציות האלה וברור לך שגם הוא בענין ואת מרגישה איתו אחלה חיבור ובא לך לאללה שהוא יבוא איתך. תיזמי איתו שיחה כדי להזמין אותו לבוא איתך אחרי דייט אחד או שתגידי לעצמך שזה עדיין מוקדם מדי כי הוא עדיין צריך לחזר?

puma141

New member
קודם כל שים לב

שאנחנו כבר לא מדברים על זה בהכללה :)
כי כמו שאמרתי יש כל מיני סוגים ומינים של חיזור...
נכון מאוד שגבר יכול לחזר בצורה אלגנטית אחרי בחורה כדי לשכב איתה,
אבל עצם העובדה שהוא עושה את זה כדי לשכב איתה- זה מה שעושה את זה זול!
זו ה"החפצה" שלך/שלכם, או חלק ממנה.
שוב- יש אחת שתגלה במידי את "קסמיו" המזויפים, יש אחת שלא-תכלס זה שיח על משהו שלא חשוב בעיני.....זה סתם להכנס לניואנסים לא רלוונטיים.
יכול להיות שהמילה "חיזור" מקוממת אותך, כי היא נאמרת פה בקונוטציה קשוחה מידי.....כי מה זה "חיזור"? זה גם דברים הכי קטנים שיש! אל תתרגם את זה
ל"פרינססה" שיושבת בבית ומחכה שירעיפו עליה מתנות או משהו דומה.
התרגום למילה הזו, מאוד שונה אצל כל אחד.
זה בכלל בכלל בכלל לא טכני, בשום אופן! חיזור זו מילה רחבה מאוד לסוג של כימיה שיש בין אנשים, וכל "חיזור" הוא שונה ועובד על כל אדם בצורה שונה.
אני יכולה להרגיש נחשקת ומחוזרת- בלי הפסקה:) לקבל תשומת לב מכל העולם,
וזה לא יזיז לי ולא יעשה לי כלום- גם אם התרגום של "חיזור" יהיה מתנות ודברים חומריים הכי שווים.
זה לא קשור לביטחון!!
או רצון לתשומת לב, ממש לא.
זה משהו טבעי. הדבר הזה בגדול, מראה על עוד כ"כ הרבה דברים אצל גבר-אין לך שמץ, כנראה.
אבל בגלל שיש הרבה סוגים, ובגלל שאנחנו משתמשים במילה הזו הכוללת כל כך, קשה לי להסביר לך בדיוק במיוחד בבוקר, למה אני מתכוונת.
אולי יותר מאוחר אני אתן לך כמה דוגמאות.

לשאלתך-
לא חושבת שהייתי אומרת לו אחרי דייט אחד *למרות שהסיטואציה זרה לי קצת, כי יש לי תחושה שאנחנו מדברים על "דייטים" בשפות שונות קצת* לבוא איתי להופעה כשיש לי שני כרטיסים. לא חושבת שאחרי דייט אחד, הייתי רוצה ללכת איתו להופעה!
בגלל התחושות שלי, ולא בגלל שהוא עדיין באופן סכמטי "צריך" לחזר! אין דבר כזה "צריך" לחזר!
התרגומים שלנו שונים....ל"חיזור".
אולי אם אני אתן לך איזו דוגמה תבין, למרות שלא נראה לי....אתה רחוק קצת מזה בגלל ה"קידמה" שלך, בגלל האגו שלך, בגלל התרגום הלא משהו בעיני שלך.
"קידמה", אדו, הם לא אתה- הם דברים שאתה מסתתר מאחוריהם בגלל
דברים שונים שקורים אצלך. כפרוש, אלו תירוצים, או שלא התבגרת מספיק עדיין, או שנפגעת בקטע הזה, או שלא יודעת מה- אין לי שמץ.

שמעי

ניסיתי לדבר איתך ענייני, אבל כנראה שאת לא מסוגלת לענות בלי לנסות להעליב או להתייחס אלי כמו אדיוט תוך כדי. אז אסתפק בדברים האלו.

puma141

New member
דווקא הכי ניסיתי שלא....

כי אתה ניסית שלא.

לא התכוונתי להעליב הפעם...אבל בסדר:)

למעלה