להרים ידיים ולהיכנע ?

NSW2

New member
וזאת בדיוק הסיבה שאני אומר

שזה הרבה יותר סביר שמישהי תשב בבית עם עצמה ותמציא לעצמה סיפורים מקדימים שיגרמו לה לפסול ישר על סמך פרטים יבשים.
לעומת זאת בהיכרות שמתחילה בעולם האמיתי לפחות היא תוכל לחוות את התקשורת איתך בצורה מקסימאלית. ואולי לשים לרגע בצד את הדעה הקדומה והסרטים שבאים בעקבות זאת לגבי הפרטים היבשים.
זה כמו ההבדל שבין לספר לך על משהו לבין לתת לך לחוות את זה. הבדל ענק.

nm147

New member
זה לא יפה שאתה מזלזל בי ושופט מבלי להכיר אותי בכלל

נתתי דוגמא, לאו דווקא ספציפית אליך, אני לדוגמא גם לא אצא עם מישהו, שלא עצמאי ותלוי בבת זוגו\אימו, בלי קשר לנכות או לא, כי זה לא קל לעבוד במשרה מלאה וגם לטפל בזוג הורים
אין פה שום תירוץ, זה החיים נטו.
בעיה בעבודה, ריב עם הגרוש זה כבר דברים אחרים ושטחיים, ולא קשורים למה שרשמתי.
קשה לי עם זה שמכל ההודעה, שרק ניסיתי לעזור, זה מה שראית והפנמת.
&nbsp
אני יכולה להגיד לך שבאופן כללי לא הייתה לי בעיה לצאת עם מישהו בעל נכות כלשהי, אני מאוד מאמינה באהבה, ושאם יש אותה אז רואים מעבר לנכות ומעבר לעוד הרבה דברים, אבל מה לעשות שאני חיה את החיים האלה, ולצורך העניין גם אגיד לך שבדיוק בגלל זה אני לא ממש רוצה ילדים, הקושי גדול מידי...
בכל אופן, בהצלחה, אני לא מאמינה במה שרשמו לך שאתה צריך לוותר על אתרי הכרויות, לדעתי בסופו של דבר, בדיוק כמו כולם, תמצא את שאהבה נפשך, שתראה מעבר להכל.
&nbsp

המשפט האחרון בשתי התגובות שלך לא נכון

אנחנו אוהבים להאמין שלכולנו יש את החצי השני, אהבת אמת או you name it
זה פשוט לא נכון.
החיים הם לא תעודת ביטוח. המציאות מראה שיש כאלה שנשארים בסופו של דבר לבד, והרבה מאוד אחרים מוצאים זוגיות תוך פשרות רציניות. בנוסף יש גם את אלה שחשבו שמצאו את האהבה שלהם עד שהמציאות טופחת על פניהם לאחר זמן מה.
לכן חשוב לדעת להיות שלם ומאושר גם ללא קשר לזוגיות.

nm147

New member
מסכימה לגמרי עם המשפט האחרון

מאוד חשוב להיות שלם ולא להיות תלוי באהבתו של אחר אלינו, הדבר היחיד שהפריע לי במה שכתבת זה שכתבת לו לוותר על האתרים, וזה חבל, הוא צריך לנסות איפה שהוא רק יכול, אי אפשר לדעת מאין זה יגיע, אני לא רוצה שהוא יוותר כי יש גם הרבה בנות, מהיכרות אישית, מאוד רציניות באתרים האלה, וכמו שכבר אמרתי אני בטוחה שתהיה מישהי שתראה מעבר, מהסיבה הפשוטה שיש הרבה זוגות כאלה, שלאחד מבני הזוג יש נכות כזאת או אחרת, ואין סיבה שלו לא תהיה בע'ה.
אמנם המציאות מראה אחרת לפעמים, אבל לדעתי יש יותר אנשים שמוצאים את החצי, ללא פשרות וממקום אמיתי מאשר אנשים שנמצאים לבד...
&nbsp
&nbsp
&nbsp

NSW2

New member
ואיפה נראה לך שיש סיכוי יותר גדול להסתכל מעבר

באתר שמה שיש בו לבחורה זה התרשמות מדמות וירטואלית, כמה מילים שמישהו כתב ותמונה. ותיבת ההודעות שלה מפוצצת בעוד 50 הודעות מאנשים אחרים שהם כנראה כן הולכים.
או בסביבה של העולם האמיתי שהיא יכולה לחוות את הבנאדם באופן הרבה יותר מיידי וקרוב.
ואני מצטט אותך " אני מאוד מאמינה באהבה, ושאם יש אותה אז רואים מעבר לנכות ומעבר לעוד הרבה דברים"
זה משפט שאני עדיין מאמין בו, יחד עם זאת באיזה מקרה הסיכוי הוא הרבה יותר גבוה שזה יתקיים בראשון או בשני?
נראה לי שהתשובה ברורה.
הן מסננות אותו הרבה לפני שבכלל יש רגש או סיכוי שיהיה רגש כלשהו.

nm147

New member
חולקת עליך בעניין של הסיכוי

זה לא משנה כמה הודעות יש לה, גם אם יהיו 100 הודעות, יש מצב שדווקא הוא יעיר בה משהו או מבחינה חיצונית, או במשהו מיוחד שכתב, ולא ישנה לה נכות או לא, אנחנו כבר יודעים שבאהבה אין חוקים, ולא תמיד ניתן להסביר מה משך אותנו ספציפית לאותו אדם...
יחד עם זאת מסכימה איתך שהסיכוי הרבה יותר גדול להכיר בעולם האמיתי, שהחוויה היא אחרת ומקסימה כמו פעם, שכל החושים משתתפים בה, אבל לא לשלול אפשרויות אחרות רק על סמך תיאוריה כזאת או אחרת על אתרי הכרויות

NSW2

New member
זאת לא תיאוריה זה העניין

יצא לי לשלוח קרוב ל 1000 הודעות בתקופה שעוד הייתי נכנס לאתרי היכרות.
וראיתי בדיוק את הדינמיקה שם לעומת מה שקורה בעולם האמיתי.
ראיתי גם את החוויה של אחרים מאתרי היכרות.
אם כבר נשמע שמה שאת אומרת מבוסס על תיאוריה.
בואי נדבר תאכלס.
יצא לך אי פעם לצאת עם מישהו שיש לו נכות בסגנון של הבחור כאן?
שמעת על חברה קרובה שהכירה ככה מישהו דרך אתר היכרות?
ניסית אי פעם לפתוח פרופיל של גבר באתר היכרות. ולראות את ההבדל בין מספר ההצעות וכמות התגובות שמקבל פרופיל של גבר לעומת פרופיל של בחורה?
לפני שניסית את זה כל מה שאת אומרת הוא תיאוריה.
כן זה אפשרי אבל זה גם מייצר המון תסכול לבחור כאן וחווית דחיה לא נעימה בכלל.
את יודעת מה זה עושה לבטחון לקבל כל כך הרבה דחיות והתעלמות?
וכן אפשר לעבוד על הצורה שמקבלים את זה. אבל למה ללכת למקום הכי קשה בשבילו.

לדעתי, אחת מן השתיים

- כיוון שבאתרי היכרויות עקב הצע בלתי מוגבל (או אשליה של הצע בלתי מוגבל) , סביר שבנות זוג פוטנציאליות תסננה אותך מראש- ותר על אתרי היכרויות, ונסה דרכים אחות.
- אפשרות נוספת היא לחפש אם קיימים אתרי היכרויות לבעלי מוגבלויות. שם הרבה פחות סביר שיפסלו אותך בגלל מוגבלות.

לא התכוונתי לאתר ספציפי משום שאיני מכיר

למעשה איני מכיר אתרי הכרויות כלל (למעט המושג הכללי שיש דבר כזה).

גם בעבר שהשתמשתי במרשתת כדי להכיר זה מעולם לא היה דרך אתר הכרויות, אלא דרך פורומים או צ'טים.
אני חושב שהיום בעידן הרשתות החברתיות והאפליקציות שקיימות - הערך של אתרי הכרויות אפילו יורד עוד יותר.

למעלה