היי הוו! מחפש להכיר בחורה.

puma141

New member
יופי אתה!

מקלקל לי הכל.......

אחד התחביבים שלי זה וודו.....

שלח לי תמונה שלך, כפרה........עיניים........

xvxxvx

New member
הוודו הזה

עם העכבר?
את עוד עושה את זה? (תעני בכנות!)

Big White

New member
2 שאלות שהייתי רוצה שתעני עליהן...

מה דעתך על מצב גידול החסה בשטחים?
ומה משותך בין טייץ למחשבון מדעי?

אני לא מחפשת להכיר בפורום

אני רק ניסיתי לעזור להודעה שלך להישאר קצת על גבי דף הפורום.
&nbsp
אבל מצידי תישאר רווק לנצח אם זו הגישה שלך

puma141

New member
לא יפה.

ממש לא.....
גם כאן- הוא דווקא לקח את זה בהומור...:) נקודה לזכותו.
*תחשבי על זה ועל מה את מאחלת*, לא חשוב למה.......

puma141

New member
לגבי השאלה הראשונה

מיצינו מזמן, לא? חחחחחחח

השניה דווקא מעניינת! אני אוהבת את השאלות האלה......
התשובה שלי היא: המשותף של שני הדברים האלה, זו נוחות
ביום של מבחן באוניברסיטה?

לגבי 2

שניהם לא עולים עלי- אחד כי הוא חושפני מדי ונצמד לי לתוכעס ושני כי אני לא יודעת מה לעשות עם מספרים גם ביום טוב.

ובקשר לחסה מאיזו בחינה!
יבול השנה האחרונה, רגישות למזיקים , היבטים כלכלים, סוציולוגיה של חסה בין תרבותית?

דביאן

New member
כן ולא

יש שאלות שלא עוזרות בכלום (כמו אם הוא משתמש בווינדוס 98), ויש שאלות שיכולות לתת כיוון. למשל אם הוא טבעוני, או סמולן, או בעל זיקה ליהדות.

אנחנו מחפשים משהו

שהוא לא בכמה דעות אוחזים שניתן לספור על האצבע ביחד (צריך בסיס רעיוני אבל זה רחוק מלהספיק) וברור שחשוב שיהיה דמיון מסוים - למשל אם אתה שומר כשרות לא אצפה שתשב בנחת בבית בזמן שאני לועסת דאבל בייקון עם גבינה.
מה שכן מה שמזהה ממה שאני שמתי לב היום זו תחושה...
של דמיון .
למשל הנוכחי נפגשנו ברשת והוא העלה תמונה של טיול במדבר - ואני אוהבת מדבר מאוד וישר ידעתי שהוא מעניין אותי ואחר כך גם עקבתי אחרי הכתיבה שלו ובעיקר לפי העובדה שהוא כותב בצורה מאוד "חושנית מושגית" - זאת אומרת ממשיג הרבה מחייו לתמונות מהדמיון ודימויים חיים אז הבנתי שהוא דומה לי .
זה לא היה קשור לשאלות כאלה
העניין הוא שהטפח שמסתיר דווקא יכול להחשף אם נגלה העדפה מעניינת או מתמיהה כמו בחירת מקום לטיולים, ספר אהוב ואפילו מערכת טרנטה במחשב. כל מיני - הרצון לגלות את האדם.
אני לא חושבת שיותר מזה יש בדיוק אדם שמתאים- יש אנשים שבאמת לא יסתדרו אף פעם אבל יש רצון הדדי במטרה משותפת וזה הכי חשוב. אנחנו לומדים להכשיר נפש לאהבה והיא אחת ואינסופית. אני לא שוללת שצריך לחפש את האינטואטיבי ואפילו לכוון היטב למה בדיוק ואיך - אני רק שוללת שזו ממש כמו שראוי להביט היום בעין הדמיון כ"מישהי מוגמרת" אנשים כל הזמן משתנים ומשונים מיום אתמול ובעיקר כשיחד משתנים יחדיו . העיקר הרצון - אחר כך אינטואטיבי וזה לא מחייב בכלל את הטבעוני סמולן או זיקה ליהדות (או שלושתם גם יחד - פעם פגשתי טבעוני, סמולן וגם דתי).

אני די בהלם שאני צריך להסביר לך את זה

אבל בגלל שאתה נשמע כמו מהנדס אלקטרוניקה שחושב ב1 ו-0 - נסביר לך.
לא כל שאלה ששואלים צריכה להעיד על התאמה. מעבר לשאלה עצמה - אתה יכול ללמוד על בנאדם מהצורה שהוא עונה. איך תדע אם מישהו שנון, מצחיק, בוק או עילג? תשאל אותו אם הוא כזה?
לפעמים גם השאלה שעל פניו נראית הכי מפגרת מביאה את התשובה הכי לא צפויה.
מדהים שאתה לא ידוע שלפעמים אנשים מוסיפים סתם שאלות בשביל הקטע ובהומור כמו שאני די בטוח שהבחורה עשתה פה.
זה לא מכון פילת פה.

מעבר לכל זה - שום שאלון ואף שאלה לא יעידו על התאמה. זה כולה נותן לך בסיס כלשהו, או לדעת אם יש פוטנציאל.

דביאן

New member
כנראה הייתי כורע תחת הנטל

היום כדי שיספרו אותך בשוק ההכרויות, באמת רצוי להיות מהנדס. אבל אני לא עושה את מה שאנשים רוצים, אני עושה מה בראש שלי.

בדיוק....

הרעיון מאחורי זה ששאלתי שאלות לא היה לבדוק התאמה עם 100% מהבנות שקוראות הודעות פה אלא:
- להכיר את הבן אדם יותר ממה שהוא תיאר - ואכן לפי התשובות שלו דווקא חשבתי שהבחור ממש מעניין ושנון ומצחיק...
- להשאיר את ההודעה שלו - כי יש הרבה הודעות דומות שפשוט נעלמות, אז למה לא לעשות משהו יותר מעניין לשאול שאלות ואז להכיר את הבן אדם יותר טוב ולהשאיר את ההודעה שלו
- אף פעם אי אפשר לדעת איזו שאלה תהיה השאלה ״הנכונה״ - אולי מישהי קוראת את זה וגם היא תגיד - כן! אני גם שונאת את האייפון שלי והוא מסרב למות! וזה יהיה משהו שייקשר בינהם.

לא מבינה מה מפריע לך

במקום לעשות משהו טוב - לכתוב הודעה עם שאלות ש-אתה- חושב שכן יותר מתאימות, בחרת להרוס את השירשור הזה עם הודעה אישית כלפיי? ויצרת שרשורפלצת שלא קשור לנושא ההודעה.
&nbsp
מה אכפת לך למה שאלתי אותי לגבי הווינדוז או המאק?
&nbsp
אולי אני קוראת סקרים וזה בדיוק השאלות הנכונות להתאמה? אולי זה סתם בשביל כיף ולא צריך לקחת כל דבר כזה רציני?
&nbsp
סתם הרסת פה.

puma141

New member
אה אה...הוא לא הרס שום דבר.

שרשורים מתפתחים לאן שבא להם באופן שיוצא.
לא על פי מה שמצוייר לך בראש גרפית, או עניינית.
הוא שאל שאלה- שהוא היה מעוניין לשאול אותה באופן עקרוני-מה רע בזב?
למה את לוקחת אישית ותוקפת אותו?
יכלת לבקש שישאל שאלות שהוא חושב שנכונות יותר, אבל לא לתקוף אותו
כאילו הוא עשה משהו רע, הוא לא!
הוא לא הרס שום כלום, ואת יודעת מה? אני אפילו עכשיו קצת יותר מקבלת מה שהוא אמר בכמה נקודות. צדק.

למעלה