כבר בהודעה הראשונה שלה היא מרגיזה אותי. לענות לה?

תומאס

New member
כבר בהודעה הראשונה שלה היא מרגיזה אותי. לענות לה?

ראיתי בחורה באתר הכרויות, נראית חמודה וחייכנית.
בכרטיס שלה לא היה כתוב כמעט כלום, רק כמה מילים.
בכל זאת החלטתי לכתוב לה.
היא כתבה לי בחזרה, שני משפטים:
מה הסטטוס שלך
במה אתה עובד
זה מאוד הרגיז אותי, כל משפט והסיבה שלו.
"מה הסטטוס שלך" - כתוב בכרטיס שלי. לא טרחת לקרוא?
"במה אתה עובד" - למה זה כל כך רלוונטי כבר מעכשיו?
זה לא יכול לחכות לשיחת טלפון? לפגישה הראשונה?
(בעיני זה לא רלוונטי בכלל, אף פעם. כי לי לא משנה במה הבחורה עובדת או אם יש לה תואר. משנה לי האישיות שלה. אבל זה אני. )
כאילו, מכל האפשרויות בעולם שיכלת לכתוב לי, או לשאול אותי, בזה את בוחרת? זה מה שמעניין אותך? במה אני עובד?
בקיצור ביאסה אותי לגמרי, ואני מתלבט אם לענות לה בכלל, ואם כן, האם להגיב לה בציניות או לא.
כל כך חבל שהאישיות שמשתקפת בהודעה שלה, שונה כל כך ממה שהיא הצטיירה בתמונות שלה.....

דביאן

New member
לענות או לא

במקרה הטוב היא רוצה לדעת מה הרמה שלך. אבל לא נראה שזה המקרה, כי עכשיו שמתי לב שהיא בכלל לא קראה את הכרטיס שלך כי היא שאלה על הסטטוס. אז מעניין אותה כושר ההשתכרות המדויק שלך וכמה היא תוכל לבזבז.
אני במקומך הייתי עונה שהסטטוס כתוב בכרטיס, ונותן תשובה כללית על השאלה השנייה שממנה היא לא תוכל להסיק שום דבר.
אם היא תמשיך לשאול ולחפור על העיסוק, תמשיך לתת לה תשובות עמומות עד שהיא תתייאש ותיעלם. לא הפסדת הרבה.

ai21

New member
אם אין לך מה להציע - זה לא בשבילך

בחורות בלי תמונות מקבלות הרבה פניות וצריכות לסנן.
בחורות עם תמונות מקבלות המון פניות וחייבות לסנן.
וזה בגלל רבים שפשוט "מציפים", ופונים לכל בחורה.
&nbsp
אז זאת הדרך שלה לסנן.
אם אתה סובל מרגשות נחיתות - כנראה שאתה לא מתאים. לא לה ולא לצורת ההיכרות הזו.
אם אתה יודע שאתה שווה משהו - אין סיבה שאפילו תעלב.

תומאס

New member
זכותה לסנן לפי מקום עבודה וזכותי לסנן לפי השאלה הזאת שנשאלת

ai21

New member
תכיר במציאות

כשאתה תהיה מוצף בפניות - תסנן איך שבא לך.
&nbsp
בפועל,
אתה פנית אליה אך ורק בגלל התמונות שהיא שמה,
ומכיוון שהתמונות יפות ואין מלל - אז אתה חלק מעדר שראה בחורה יפה ושועט לעברה.
היא יכולה לבזבז שעות בשיחות עומק,
או לסנן ישר את כל מי שמתבייש לספר במה הוא עובד.

תומאס

New member
בשום מקום לא כתבתי שהיא הייתה בחורה יפה.

היא נראתה בתמונות חמודה עם חיוך יפה.
נכון - בנות מקבלות המון פניות. פי כמה מאשר בנים.
ועדיין - זכותי לשמור על העקרונות שלי.
וזה לא הקטע של לספר במה אני עובד. זה השילוב של שני הדברים ביחד:
שהיא גם לא טרחה לקרוא את הכרטיס שלי, וגם שאלה על העיסוק שלי (שאלה שלדעתי לא צריכה להישאל בהודעה הראשונה).
וזה שאני "מסתיר" משהו לא אומר שאני מתבייש בו.
לשיטתך - כל שאלה היא רלוונטית. נכון?
אז מותר לה שלאול בהודעה הראשונה הכל, נכון?
כמה אני מרוויח
איזה אוטו יש לי
עם כמה בחורות שכבתי
כמה אקסיות היו לי
כי אם אני לא רוצה לענות על זה - אז אני מסתיר משהו, נכון?
לדעתי - יש עניין של נימוס בסיסי.
מעבר לזה, שכמו שציינתי, מוריד לי מאוד שמה שמעניין אותה בי זה העבודה שלי, מתוך רשימה ארוכה של תכונות ותחומי עניין שכתבתי בכרטיס שלי.

dory141

New member
אני חושב שהיא לא ראויה להשקעה

תעבור עמוד ותחפש מישהי ששווה את זה. לחילופין, תרשום את התחום (או משהו קרוב לו). כל עבודה מכבדת את בעליה, ואם לא מדובר בחייל של כנופיית פשע, הכל בסדר. מי שיש לה בעייה עם זה, שתחפש את הבן של תשובה או אקירוב.

tzachy

New member
אכן יכול להרגיז, אבל -

לפני שבוע יצא לי לשוחח עם זוג נשוי (אגב, שניהם דתיים, אם זה משנה) ודיברנו על זה שאני רווק ומחפש. האישה אמרה: "גבר מחפש אישה יפה. אישה מחפשת ביטחון כלכלי". לא משהו חדש... אבל הזכרתי את זה כי דווקא אישה אמרה את זה. מובן שזו הכללה גסה. בפועל יש זוגות שהאישה יפה והגבר הוא ההיפך מעשיר וכד', אבל אפשר לטעון שכמו מה שגרם לך לפנות אליה (התמונה והחיוך, כי ציינת שלא היה הרבה מלל בנוסף), כך אולי היא מנסה לבדוק את הצד של הביטחון הכלכלי (ראה הניסויים בסירטון הזה לצורך הצגת הרעיון). אל תשכח שהיא אולי 'מוצפת' בפניות, לכן נוטה לסנן ופחות להתייחס.
אם היא מצאה חן בעיניך - אני מציע לך לא לוותר. קשה להכיר אדם ברצינות ע"ס תכתובת קצרה. ענה לה כפי שאתה מציין, כלומר שאתה מעדיף להרחיב בשיחה אישית, רצוי פנים אל פנים. בהצלחה וספר איך הלך.

מיכל203

New member
תשמע, יש גם *דרך* לבדוק דברים
עונה לפניה שלו בחורה שהוא לא מכיר, עוד לפני שהייתה ביניהם ולו גם אינטראקציה מינימלית ביותר, ובום! במה אתה עוסק (כשהכוונה שלה היא שקופה ביותר...). מה השלב הבא? "שלח לי דפי חשבון בנק"?

על סמך מה בעצם אתה מציע לו לא לוותר? ההתנהלות שלה אמורה לתת לו אינדיקציה ל-מה ומי היא, ואם על ההתחלה הרושם הוא גרוע אז מה כאן אמור לתת לו את הדרייב להמשיך?

אני כן מצטרפת להצעה שלך שהוא ייפגש איתה וידווח לנו איך זה הלך :)
מעניין לראות איך יהיה ההמשך אחרי ההתחלה הזאת.

tzachy

New member
שקר הטקסט והבל הווטסאפ.. וכן: "שמע" ולא "תשמע"

כמצויין גם בחלק מהתגובות כאן, להתרשם ממש, לדעתי, אפשר רק ב4 עיניים, פנים-אל-פנים, בלייב (מחקי את המיותר...
), אבל כמובן הוא זה שצריך להחליט עד כמה זה מתאים לו.

"תשמע" - עתיד, גוף שני, יחיד ("מחר בבוקר תשמע את ציוץ הציפורים")
"שמע" - צווי, יחיד ("שמע את אשר אומר לך")
שבת שלום.

מיכל203

New member
פגישה היא אכן הדרך הטובה ביותר לדעת יותר
אבל בהנחה שאין לאנשים את כל הזמן והאנרגיות שבעולם לבדוק כל מקרה לגופו, צריך להיות סינון ראשוני כל שהוא, לא? (או שזה כבר לא עובד ככה ואני לא קיבלתי את הממו :))

"תשמע" נשמע לי קצת פחות מכופתר ורשמי מ"שמע".
אבל העיקר שבסוף שמעת :)

ענבר113

New member
הזדמנות שניה כדאי לתת בד"כ..

לגבי "האישה אמרה: "גבר מחפש אישה יפה. אישה מחפשת ביטחון כלכלי". נראה לי פשטני ושטחי (גם אם נכון לחלק מהאנשים). הרי מצב כלכלי יכול להשתנות וגם היופי. זה נחמד שיש אותם אבל זה בטח לא בסיס לקשר משמעותי. מי שבאמת מעוניין בקשר בריא יחפש בן/בת זוג שאיתם יוכל להתמודד עם אתגרי החיים (ויש הרבה כאלה), בשותפות ותמיכה הדדית. אז מי שאלה המסננים הראשונים שלו/ה (יופי ומצב כלכלי - מראה חיצוני זה חשוב אבל יש מקום לגמישות.. ואחרי שמכירים עוד היבטים של האדם אז מקבלים פרופורציות), שיהיה לו/לה בהצלחה, רק דעו לכם שאתם מצמצמים את הסיכויים שלכם למצוא זוגיות טובה.

T a l 26

New member
זה נכון, אבל גם שאלה כמו זאת שהיא שאלה

לא צריכה לבטל אותה ולשים אותה כמו חשודה שמתענינת במשכורת שלו
ורק זה מענין אותה.

את טועה וגם הגברים.

בנים נמשכים קודם למראה חיצוני ואחר כך לשאר. וזה מטריף אתכן שזה שטחי ככה בהתחלה. ואין מה לעשות.
&nbsp
ובנות נמשכות לקניין, ליציבות כלכלית, לבן אדם בעל כח, מעמד, וגם כסף.
וזה מטריף אותנו שאתן כאלו שטחיות. וזה מעצבן בצדק את כל הצדדים שזה מגיע בהודעה הראשונה. זה כמו שבן אדם יהיה כנה ויגיד עוד לפני הדייט אני מצפה שנשכב בסופו.
&nbsp
כולם מחויבים לשחק את המשחק כדי להצליח. שקיפות לא תקנה הצלחה ברוב הנסיונות.
אלא תגעיל ותדחה. כמו שאת לא תעני ותצאי עם אדם כזה, וכמו שאני ופותח הדיון נגעל
ממישהי כזאת. וצריך לבטל אותה רק כי היא דוחפת את זה בשלב מוקדם כ"כ. אין מה לעשות...ככה זה. עדיף שתלמדו.

למעלה