שאלה רצינית

הגעתי מהראשי

נראה לי זה תלוי מאוד בבחורה, אני הייתי מעדיפה שלא תתן לו כסף כי גם אני חושבת שמדובר בנוכלות. מצד שני זה לא נורא שכן, אבל אפשר היה להגיד לתת לו את הכסף ולהשאיר לו את הצעצוע, ככה זה גם נראה יותר כמו תרומה, כי ת'כלס אתה לא באמת צריך את הקישקוש הזה.
&nbsp

nice1975guy

New member
יש כאן כמה היבטים

אני לא אתייחס לשאר ההבטים הנכונים לדעתי שהתייחסו אליהם כאן..
הכל תלוי במי אתה:
אם לא תקנה ממנו את הצעצוע, הבחורה עלולה לחשוב שאתה קמצן? אולי, אם היא טפשה מספיק. השאלה אם אתה מעוניין בבחורה כזאת טפשה ששופטת אותך על סמך המקרה הזה. ואני דווקא הייתי משתמש במקרה כפילטר... אם היא לא תרצה אותי בגלל זה מעולה היא לא הבחורה שמתאימה לי.
ומצד שני אם אתה חושש לאבד אותה אז שלם לו ותצא "גבר" תמורת חמישה שקלים.

אגב לדעתי אתה קמצן עצם כתיבת פוסט זה עקב תשלום 5 שח לקבצן וקיבלת צעצוע.............

איייף.הייתי דוחה אותך בגלל הדרמה שאתה עושה מעשרה שקלים.גברים

drama queen זה אחד הדברים שאני לא מסוגלת לסבול.

דביאן

New member
ולי נמאס מפרינססות שאף פעם לא יוציאו שקל מהכיס

קל לברבר כשזה לא נוגע אלייך.
ססססעמממק.

בוא אני אסביר לך משהו על הפרינססה הזו

הפרינססה הזו מפרנסת את עצמה עוד מיימי הצבא. כל מה שהפרינססה השיגה (והיא השיגה הרבה), היא השיגה בכוחות עצמה באמצעות קריעת טוכעס היפה שלה וללא כל עזרה מההורים או מהבעל. הפרינססה הזו עובדת באחת החברות המצליחות בעולם, מרוויחה מעולה ולא רק שלא זקוקה לעשרה שקלים שלך בדייט, היא אף מאמינה שאין שום סיבה בעולם שגבר ישלם על האישה, בטח ובטח שיפרנס אותה. בימי רווקתה כשהפרינססה עוד הייתה בעולם הדייטים (וגם סטודנטית העובדת במשרה מלאה ומשכורת לא משהו), מאז ומתמיד היא שילמה על עצמה. כן כן, תחזיק חזק, גם על כוס קפה ששתתה. מבחינתה של הפרינססה הזו גבר שלא מקבל את עצמאותה לא ראוי להיות איתה והוא לא יהיה. פרינססה לא זונה של אף אחד ולא חיפשה מעולם מי יפרנס אותה.
תמשיך לעשות דרמות היסטריות מעשרה שקלים, בטח תגיע רחוק.
על החתום פרינססה שאוהבת גברים, לא DRAMA QUEENS.

כבוד לפרינססה

והמשך מאבק מהנה.

אני אישית הבנתי שהוא התכוון לעשרה שקלים תרומה לעני,
אבל מסתבר שלא קראתי את המפה נכון.

זה בכלל לא משנה. זה כולה עשרה שקלים שהוא נתן לאיזה עני

(גם אם הוא א באמת עני). מה יש לעשות מזה דרמה ולנפח פיל מזבוב?!

אין לי מושג על איזה מאבק את מדברת.

אני דווקא חושבת שזה מאוד מעניין

ומכל הסיבות שהן לא עשרה שקלים.

לא שמתי לב שהניק שלך הוא קיסוס רעיל , חשבתי שבאמת פרינססה
ולשאלתך תארת חיים שנשמעים כמו מאבק מתמיד בו את מנצחת-
(שזה טוב החיים באמת מאבק בלתי פוסק)
אז ציינתי הערכה למאמצים ולהצלחה שלך.

זה לא מובן מאליו כלל.

מיכל203

New member
לי זה לא משנה אם אתה נותן לו או לא
כשאני במצב הזה, אני מחייכת ואומרת לא, תודה וזהו.

מה שמפריע במה שכתבת זה הגישה שלך. אתה קורא להם יצורים ומתייחס לצעצועים שלהם כעלובים. אם הייתה מתפתחת שיחה בינינו על העניין והיית מתבטא בצורה כזו, זה היה מרתיע אותי.

הבחור בפוזיציה של מבקש תרומה. באמת אתה רוצה להתחשבן על הכמה שקלים אם הוא באמת צריך אותם, ואם הוא באמת נכה או לא?...
מה גם שאף אחד לא מכריח אותך לתת לו!

ובכלל אתה נשמע בחור כועס – כועס עליו, כועס על עצמך, כועס על בית הקפה...
חבל.

יש לי תהייה

מה הבחורה שיצאת איתה חשבה על זה?
&nbsp
כי אני למשל, ועוד כמה וכמה בנות שאני מכירה, היינו מעריכות יותר אם לא היית נותן לו כסף, ואני יכולה לספר לך שפעם הייתי בדייט ראשון ובחורה צעירה ומטופחת פנתה אלינו וביקשה נדבה עם כל מיני סיפורים מומצאים, והבחור רצה לתת ואני עצרתי אותו ואמרתי לאותה בחורה מה אני חושבת על מה שהיא עושה, וזה היה קטע דיי משעשע. לא רק שזה לא דחה אותו, זה מאוד הרשים אותו.
&nbsp
אני לא רואה שום סיבה לתת כסף לאנשים האלו שברוב המקרים הם רמאים (וגם בבתי קפה אמורים לסלק אותם כדי שלא יפריעו ללקוחות).

lj101

New member
ליל גליל סרטים, מהיום זה השם שלך!!!, אתה רציני ?, אני לא...

תורם ולא מתנדב, אבל הוצאת איזה פאקינג 10 שקלים אפילו 20 ואתה מת מזה ?
מעניין מה היית עושה אם היית מאבד עשרה שקלים... בטח מתחרפן....
אני לא יודע מה התגובה של אחרים, אבל, שמע, כדאי מאוד שהדייט שלך תקרא את הכתוב ותברח ממך........

MMissMatch

New member
גם לי זה קרה.

ולא הייתה לי שום בעיה עם לא לתת או עם זה שהדייט שלי לא נתן. להפך, היה נראה לי מאוד לא אמין אם הוא היה נותן רק בגלל שאני שם.
יש לי יותר בעיה אם הדייט שלי היה קורא לאותו אדם "אחד מהיצורים האלה".

ד ר ל י

New member

היו פעמים שנתתי, היו פעמים שלא אבל נתקלתי במקרה ב...

מישהי שניגנה באקורדיון לקיבוץ נדבות...
תיבה של האקורדיון היתה פתוחה בשביל הכסף, בנוסף לכסף היו שם סמארטפון ומפתחות לרכב... הייתם תורמים?

למעלה