שאלה רצינית

שאלה רצינית

ישבתי בבית קפה עם מישהי שהיינו בדייט הראשון...
פתאום בא אחד מהיצורים האלה ושם דף ושקית עם פנס צעצוע ומחזיק מפתחות, בדף היה כתוב שהוא חירש והוא מבקש 10₪ תרומה.

מרוב שלא רציתי לצאת זבל ליד הדייט שלי הסכמתי בלא ברירה לתת לו את הכסף ונשארתי עם הצעצועים העלובים שלו.

אחרי שהדייט הסתיים כעסתי על זה ששמתי לו בכלל כסף. הוא ידע מה הוא עושה מצא שני אנשים באמצע דייט ואני לא מאמין שהוא חירש.... באתי להוציא כסף ולא היה לי בדיוק אז אמרתי לו "אחי אין לי בדיוק" הוא הסתכל עליי והזיז את השפתיים כאילו הוא אומר "אני לא שומע" לפני זה המבט שלו לא היה עליי אז אני בטוח שהוא שומע ואני גם כועס על הבית קפה שמאפשר לו לעשות את הטריק הזה.

בפעם הראשונה לא הסכמתי פעם שניה המלצרית אספה את השטויות שלו בכעס וסילקה אותו והפעם נפלתי בפח.

הייתי דוחה את הבחורה אם הייתי מסלק אותו?

הכי פשוט זה לסמן לו...

לא תודה באלגנטיות
וזה בסדר גמור גם אם אתה בדייט
וזה בסדר גמור גם אם זה הבחור/ה שמוכרת ורדים
אין לזה השפעה על הדייט לדעתי, אני מאמין שאפילו הבחורה שאיתך מבינה שזה נוכלות
&nbsp
ואם נרחיב קצת את העיניין, אז נגלה שבתאכלס אתה לא כועס עליו (החירש), אתה כועס על עצמך שאתה לא יכול להתנגד למה שהוא עושה לך
וזה מה שמעצבן אותך באמת
אז כמו שהוא עושה את העבודה שלו, אתה תעשה את העבודה שלך (סירוב אלגנטי) ואז תראה שלא יהיה לך שום כעס, אתה אפילו תהנה מהסיטואציה של לא לצאת צ'יפס
&nbsp
בהצלחה

גברת ע

New member
לי זה לא היה מפריע

גם אני אומרת להם לא.
על אותו משקל יש את האנשים עם הפרחים שמסתובבים ומוצאים זוג בדייט , זה קצת מביך לשניה אבל תכלס אני לא מצפה או רוצה או חושבת שצריך לקנות מהם.

Anna begins cc

New member
לי זה היה מפריע.

לא יודעת אם סוגר עניין, אבל בטוח שהייתי מפתחת על זה שיחה.
אני תמיד נותנת לאנשים כאלה,
פשוט כי אני חושבת שגם אם זה רמאות, וגם אם הוא לא חירש,
אם הוא הולך בבתי קפה, מעמיד פנים, מסתובב עם הצעצועים האלה ומשפיל את כבודו - כנראה שהוא זקוק לעשרה שקלים האלה יותר משאני זקוקה להם.
אני מאמינה גדולה בחלוקה של שפע ושרק נתינה תביא קבלה.
(לא במקום קארמטי, אלוהי, רוחני, בולשיטי. אלא בתכלס. אלה שנותנים פתוחים לקבל)
&nbsp
אם גבר היה מסלק מישהו כזה בעצבים באמצע דייט, הייתי חושבת שהוא לא רגיש, וקר, לא ער למצוקות האחר ולא יודע לתת. זה היה מפריע לי.

מרי MRI רשמה משהו נכון

יותר חשוב למה אתה רוצה להציג פרסונה שהיא לא אתה בפני בחורה וחושש שהכרת מי שאתה (למשל בהנחה הכי קיצונית קבצן רכושן ושובע כסף) הייתה מבריחה אותה.

הרי ממילא במוקדם או במאוחר יתגלה הטבע האמיתי, אז אם כבר בפגישות הראשונות לדעתך עליך להסתיר אותו כנראה שהשאלה שצריכה להטריד אותך היא לא הבחורה אלא איך אתה מוצא את עצמך נאהב או "סקס אפיל" בעיני אחרת.

אני לא אומרת שאולי גם אני עצמי לא הייתי שואלת את זה , אבל זה יותר חשוב.
אישית לא היה אכפת לי מדבר כזה שכן אני עצמי לא נוהגת לחלק כסף לכל אדם כזה שעובר. במיוחד שיש רבים כאלה.

מזכיר לי את אותה אישה קצוצת שיער ברכבת בתל אביב שזועקת בבקרים ובימים קבועים כבר שנים - על הבת חולת הסרטן שלה ושיעזרו לה. בדיוק כמוך לא נותנת מהסיבה ההיא.

mri10

New member
אני לא מתעסקת בזוטות

אבל מרי רושם, לא "מרי רושמת".

Anna begins cc

New member
אם בכלל מתעסקים בזוטות אז

"מרי כותב".
"לרשום" זה רק לצייר איור או להכין רשימה :)
&nbsp
(סתם כי משעמם לי. אני לא עד כדי כך פלצנית).

45Light

New member
ואני מאמינה שכל אדם ...

צריך להתנהג בטבעיות האופיינית לו גם אם הוא נמצא בדייט .ואם חשבת שזה לא נכון לתת לו סכום כלשהו זוהי זכותך המלאה .
מבחינתי כל המשחקים האלה מיותרים כי בסוף האמת צפה ועולה .

mri10

New member
אוי, נו באמת

זה הנושא? התפרקת מנכסיך? איש קשה יום, שלא משנה כמה יש לו בעו"ש, מאושר גדול הוא לא. לא יודע אם הבחורה הייתה דוחה אותך אם היית מסרב. אבל אם היא הייתה קוראת את ה "שאלה הרצינית" הנ"ל, לבטח היא הייתה מסרבת.

סליחה אבל זו חוצפה שאין לתאר מצד הקבצן.

אתה יודע שבפראג לקבצנים אסור לפנות אקטיבית לעוברים והשבים?
אם הם מקבצים נדבות עליהם לשבת ברחוב, להושיט ידיים ולהשפיל מבט.
כאן קיבוץ הנדבות כבר נהייה עסק משגשג.
לדעת בדיוק על איזה כפתורים ללחוץ זה לא צדקה זה יותר סוג של סחיטה.
אז אני תורמת מדיי פעם אבל לראות את הקבצנית ליד העבודה שלי גולשת באינטרנט בסמארטפון שלה פשוט הזויי בעיני. אני אמורה אחרי זה לתת לה כסף?

mri10

New member
חוצפה שאין לתאר

ולא רק זאת, אלא גם בורות בלתי רגילה מצידו של הקבצן שהוא לא מכיר את פראג ואת חוקיה.

תנסה לדוש בעצמך מאיפה התחושה הרעה בנושא מגיעה

ולא מה שאחרים מגיבים כי כל אחד מגיב מעולמו וחייו.
אולי אצלך זה קשור רק לעבר שלך עם כסף, אולי זה כן קשור לבחורה...
&nbsp
אצלי אני חושב שאולי נמנע מלהרגיש רע אם אני מביא משהו לבחורה בפגישה.
ואז אני לא מרגיש רע כשהם באים. זה כמו האנשים שיושבים בשישי אחהצ בתחנת אוטובוס עם פרחים. זה לאלו ששכחו וירגישו רע אז ברגע האחרון קונים.
&nbsp
פעם הבאתי למישהי שידעתי שתעריך, פירות טעימים. הרבה פעמים אני מביא פרחים בעצמי. או שיזמתי פגישה עם משהו מעניין במקום קפה /מסעדה.
&nbsp
אני לא חושב שהעסקה כאן תמיד ברירת מחדל תבואי ואשלם לנו על אוכל וזהו...

אייבורי

New member
הזכרת לי

&nbsp
שפעם באה מוכרת הפרח במלא כסף וניסתה לעניין אותנו
&nbsp
אמרתי לה
&nbsp
"אין צורך, כבר הזדיינו"
&nbsp
&nbsp

אייבורי