להיות לבד בגיל 29...

להיות לבד בגיל 29...

טוב אז דחיתי את העניין של להכיר מישהו וזה גם לא ממש עניין אותי, הייתה לי הרבה סבלנות והאמנתי שזה יגיע בזמן המתאים. אבל עכשיו בגיל שלי, שהשעון מתקתק והבדידות לוחצת זה לא כזה פשוט, לפעמים אני משתגעת עם עצמי, כל כך רוצה להרגיש את האכפתיות, את התשומת לב ( שכבר שכחתי ממנה מזמן) ובכל זאת שמכירים לי מישהו מקבלת רגליים קרות... מצד אחד כל כך רוצה להתחתן ומצד שני כל כך מפחדת. ומי שיקבל אותי צריך לקבל חבילה ממש לא פשוטה.. הוא צריך להיות אמיץ. ולפעמים , גם בא לי לדבר , בא לי לפרוק. והמילים האלה שלא יוצאות ונשארות בפנים מחרפנות אותי. רוצות להתפרץ החוצה, רוצות שישמעו אותן. אני מבולבלת. לא חשבתי שזה יהיה כזה מסובך.

נכנסת לפורומים שאולי יכולים להיות כתחליף לבדידות

אבל כל פעם מחדש מגלה עד כמה העולם הוירטואלי קר ומנוכר. מחשב לא יכול לספק לך רגשות.

כל מיני

מפחדת לחשוף את העבר הרפואי שלי למרות שאני חייבת. אני לא מסתירה כלום.
מפחדת שאני ירצה והוא לא ירצה.
מפחדת להתאכזב.
מפחדת להתחתן אחרי כל כך הרבה זמן שאני לבד.
מפחדת שלא אדע לנהל נכון את הקשר בינינו.

בואי ונמתן את חלקם...

עבר רפואי - מה שלא נחוץ להחלטתו של בן הזוג, לא חושפים.
אכזבות - אפשר להביע משאלות לב, אך לא ציפיות.
השניים האחרונים נראים לי קשורים זה בזה - עם קצת הדרכה ואני מאמין שתעלי על דרך מלך.

cosmo15

New member
מה נחוץ להחלטתו של אחר?

אם למשל זאת בעיה נפשית שעלולה לשוב ולהתפרץ
או רפואית שכזו,
האם לדעתך זה משהו שהוא נדרש לדעת מתוקף העובדה שיתכן
וזה יחזור על עצמו והוא ידרש להיות אולי תומך ואולי מטפל במצב כזה?

אני אתן לך דוגמא.

אדם עם צלקות מכוויות בגופו.
&nbsp
לא ציינו, שגם הצד השני לעיתים יחלה במהלך חייו,
אז מה, לא נהיה לצידו לתמוך בו?

NSW2

New member
תבדקי איך את מסתכלת על כל העניין

לפעמים כשאנשים מגיעים למצב שלא היה קשר תקופה ארוכה הם מסתכלים רחוק מדי בתחילת היכרות.
זה יכול להיות באמת מלחיץ ישר לחשוב במושגים של חתונה.
וקשר שכבר קיים הרבה זמן בו יודעים הכל אחד על השני.
הדברים האלה קורים בהדרגה.
בהתחלה מכירים מדברים, עם הזמן מוציאים החוצה עוד דברים שמרגישים בנוח להוציא.
כשלא מרגישים עדיין בנוח לדבר על משהו אפשר פשוט להגיד את זה שייקח עוד זמן.
חשוב פשוט להיות קשובים לקצב אחד של השנייה.
ולגבי אכזבות וואלה זה חלק מהחיים הדרך היחידה להימנע מזה היא לשבת בבית ולא לצאת מהבית בכלל.
ולגבי פורומים אני ממש מבין אותך.
אני יכול להגיד לך שהעולם הוירטואלי רק מכניס אותנו עוד יותר לבור הבדידות.
לא ממליץ להישאר שם יותר מדי כי חיבור אמיתי יוצרים רק בעולם האמיתי.

אולי אני באמת לא צריכה להסתכל רחוק מדי ולהתרכז בהווה

המחשבות.. זה הדבר היחיד שחוסם אותי. אולי באמת כדאי להפסיק לחשוב ולתכנן תוכניות. בסופו של דבר הכל קורה מלמעלה.
לגבי העולם הוירטואלי אתה צודק לחלוטין, הוא יוצר בור שחור עמוק שלא תמיד קל לצאת ממנו.

NSW2

New member
נו ברור שאת באה כבר

עם 10000 ציפיות להיכרות חדשה איך לא תתאכזבי ?
ככה חוסמים ולא נותנים לקשר להיתפתח בלי לחץ ובצורה טבעית.
עצם זה שאת כבר יודעת מה את מחפשת מספיק. משם אפשר לשחרר את זה ולקחת את הדרך בהנאה.

dory141

New member
בסופו של דבר תהיה נקודת החלטה

מעדיפה ביחד? תתאמצי למצוא מישהו. מעדיפה לבד? בסדר, רק תהיה שלמה עם זה. לא תוכלי לרקוד על שתי החתונות. השאלה היא למה עכשיו? אמרו לך משהו, או רמזו לך משהו? להתחתן או לא, עם מי ומתי- זה אחד הדברים הבודדים שאת יכולה לבחור (אלא אם את מאיזו עדה או משפחה שמשדכים, כמו בסדרה הבוכרית "איפה אתה חי", לא שאני מזלזל בזה חלילה, זו הייתה סדרה נפלאה, ראיתי עכשיו גם בשידורים חוזרים).

דביאן

New member
הדבר הכי חשוב הוא

להיפגש רק עם שומרי נגיעה. להחליט עם השכל ולא עם הרגש.
לא לצאת ליותר מדי פגישות (הצעות) כי זה שוחק, אבל גם לא פחות מדי. להיות בקשר עם שדכניות מומלצות.

אמממ אני עושה את כל מה שאתה אומר.

ברור שאני נפגשת רק עם שומרי נגיעה, אין לי מה לחפש אצל אלה שלא. אני מחפשת חתונה לא משחקים וריגושים. אני יוצאת רק להצעה שמתאימה לי מבחינת הנתונים, אני בקשר עם המוןןןן שדכנים ( ועם קצת הצעות) אבל עדיין הבדידות הזאת כבר מתחילה להקשות עליי.

דביאן

New member
תקופת השידוכים וההמתנה היא נסיון

כדאי לנצל את התקופה הזאת להתחזקות ולהתקדמות, להיות בקשר עם מסגרת תורנית כהכנה לקראת הקמת הבית.

mri10

New member
אכן נשמע "מסובך"

וזה לא יהיה חכם מצידי לחלק לך עצות כשאין לי ידיעה מספקת על מהות הנושא, אבל זאת אומר לך: אני מכיר בנות שהתמודדו עם מצבים מורכבים ומסובכים לפחות כמו המצב שאת מתארת אם לא יותר, ובכל זאת זכו והתקיים בהם הפסוק "בשצף קצף הסתרתי פני רגע ממך ובחסד עולם רחמתיך אמר גואלך ה' ". חנה התפללה "כי קל דעות ה' ולו נתכנו עלילות" ואכן לאחר דרך יסורים וחתחתים זכתה היא ושמואל הנביא, שהיה שקול כנגד משה רבינו ואהרון הכהן, יצא מחלציה. גם לך, בעזרת ה' ובאמונה בלתי נדלית בו, נכונו עוד עלילות מפתיעות וחיוביות. חזקי ואמצי. אל תיראי ואל תבושי כי עמך ה' בכל אשר תלכי. אמן ואמן.

Berethor

New member
למצוא מישהו זה לא עד כדי כך מסובך, למצוא מישהו מספיק מתאים

זה לא ממש פשוט. כן השעון מתקתק, אבל בלא מעט מהמקרים עדיף להיות לבד מאשר להיות עם מישהו שלגמרי לא מתאים לך, הרי מקשר גרוע את עלולה לקבל יותר נזק מאשר תועלת, וזאת סיבה טובה לדאגה. לא יודע איזה חבילה יש לך, אבל כמעט אף אחד לא מושלם, אבל יש כאלו שיש להם יותר מאפיינים בעייתים ויש כאלו שיש להם פחות. מי שיקבל אותך, צריך לקבל גם תחסרונות שלך, אם הוא לא מוכן לקבל את החסרונות שלך, כנראה שאתם לא מתאימים, זה לא רק עניין של אומץ, זה גם עניין של אם מה שיש לך להציע מתאים לו, ומספיק משתלם לו, וזה נכון על אחת כמה וכמה כאשר בדובר בקשר למטרת חתונה, משום שמדובר כאן בהתחייבות רצינית, ואנשים שמחפשים קשר רציני נוטים להיות יותר בררנים, ובצדק. זוגיות לא תיפול עליך משמיים, את צריכה לחפש אותה אם את באמת רוצה זוגיות, אבל זה גם לא תלוי רק בך, זה תלוי בלפחות עוד אדם אחד.

למעלה