האם לשלם לאתר הכרויות.....?

האם לשלם לאתר הכרויות.....?

בהתחלה חשבתי שלא..
היו לי סיבות ותירוצים ואפילו קצת דיעות קדומות לגבי המשלמים
אבל גם בזמנו לא באמת השתמשתי באתרים כאלו.. אולי פעם ב.... הייתי פותח כרטיס רק בשביל לנסות ולראות מה הולך שם.. וגם זה היה בחוסר אמונה מוחלט
אבל בלי לשלם אין התקדמות ושום עיניין.. רק פרופיל שאי אפשר באמת לעשות איתו כלום. לא לשלוח הודעות ולא לצפות בהודעות שהתקבלו.. אז חוץ מלהעניק לאתר עוד פרופיל לא באמת יצא מזה משהו
ומהסיבה שגם ככה הייתי חסר אמונה בפלטפורמה הזו אז לא באמת חשבתי לעצמי למה בעצם לא לשלם...?
וכשאני אומר לשלם אני מתכוון לאתר שחקרתם ובדקתם שהוא באמת טוב. אמיתי ואכותי. לא עוד אתר פקטיבי
ואני מכיר רק 2 אתרים שלטעמי שווים את התשלום
1) שליש גן עדן
2) או קיי קיופד
לשליש לא שילמתי. אבל בקיופד ראיתי והרגשתי שיש תנועה והוא לא פקטיבי. אפשר גם להסתדר איתו ללא תשלום.. אבל למה...?
אם הוא באמת שווה ואכותי. אז שווה להשקיע את ה70 שח (וואלה לא זוכר כמה זה עלה.. עד בער 100 שח). לתקופת ניסיון.. לא צריך יש לרכוש מנוי שנתי במאות שקלים.. אבל אם כבר בחרתם אתר אז שווה תקופת ניסיון מינימאלית לבדיקת מערכות
אם זו הפלטפורמה שבחרתם אז יש גם מחיר
אני עם האפס אמונה שהיתה לי באתרי הכרויות פגשתי לא מעט נשים באו קי קיופד. וגם את הבת זוג הנוכחית שלי משם
וזה בהחלט היה שווה את הכמה עשרות שקלים

אז המלצה שלי היא לעשות ברור לגבי האתר ולחפש אחד מומלץ. ולבדוק גם שאם וכאשר שילמתם אז כולם יכולים לקרוא את ההודעות שלכם. גם כאלו שלא שילמו. וכך למצוא את האתר שהכי מספק ועונה על הצרכים שלכם. וככה לקדם משמעותית את הסיכויים שלכם למצוא את מה שחיפשתם

בהצלחה לכולם

ממש לא מסכימה איתך

בדרך כלל מה שבא בקלות הולך בקלות, וזה מה שקורה באתרים האלה, הכל זמין, קל, בנאדם חושב שהוא "יכול" למצוא לעצמו את הזיווג שלו ואז בדרך כלל אין התאמה. זיווג זה עניין של הרבה השגחה פרטית, ואני מאמינה שלבורא עולם יש דרכים הרבה יותר כשרות וטהורות לזווג זיווגים.

לא מסכים

ברור שהבורא אחראי
אבל אם אין לך את הכלים לבנות או לשמר או להבין זוגיות ואת הפרטנר שלך ואת צרכיו
אז לבוא יהיה מאוד קשה לגלגל לך את ההזדמנות
אולי לא נגיד שיהיה לו קשה. כי הוא מגלגל לנו את כל מה שאנחנו צריכים. אבל אנחנו אלו שלא קולטים אותם ו/או מקלקלים אותם
&nbsp
בלי כלים הסיכוי שלך ליצור את מה שרוצה ממך הבורא הוא אפסי

אני לא מבינה

למה אני צריכה לשלם עבור אתרי היכרויות...
הם לא באמת יכולים "למכור" לי בן זוג...

הם לא מוכרים לך בנזוג

הם רק בונים פלטפורמה חלופית לאלו שאין להם את הכלים להשתמש בכלים הטבעיים
והתשלום הוא על השימוש בלטפורמה החלופית
&nbsp
הבנאדם מוזמן לשפר את עצמו חברתית ואישיותית וללמוד מה הוא אמור להיות ומה הוא לא. ומה המין הנגדי שלו ומה הוא לא ומה הוא צריך ומה הוא לא
ואז הוא יצא לרחוב ולא יהיה לו בעיה ליצור קשרים את המין השני
&nbsp
אח מאחר וזה לא נחלת הכלל. אז אלו הכלים שיש בידם כרגע

יש להם "עילה" לקחת כסף וזו לא הבעיה

העניין הוא שהרבה אתרים מספקים המון משתמשים פיקטיביים כדי למשוך אנשים לשלם.
במידה והם לא מפברקים משתמשים, אין מניעה שיקחו תשלום. הם מחזיקים שרתים ומסדי נתונים, יש להם חשבונות וזה עסק לכל דבר ועניין.

מה שמצחיק אותי

שהאתרים האלה מתמחים בלמכור "אפשרות/ חלום" למשהו רומנטי אך ברגע שישנה הצלחה ממשית - הם מאבדים את הכנסתם. לכן הם חייבים לשמר איזושהי מראית עין של "הצלחות" כאלה.

מזכיר קצת חברת ביטוח, משום מה :)

פרופילים פיקטיביים

ומלא מהם.
&nbsp
אשכרה הגעתי לנקודה שבה תהיתי עד כמה נפוצים פרופילים פיקטיביים באתרים כאלה.
אז בדקתי.
מדי יום השקעתי שעה אחת.
נכנסתי לפרופילים "סבירים" ובעזרת חיפושי תמונות וקצת תחכום, מצאתי את האנשים ה"מקוריים" שהפרופילים הללו מתיימרים להיות.
מיותר לציין שרובם לא היו מאותה מדינה, חלק גדול מהנשים בכלל נשואות וכו' וכו'.
וזה נפוץ. מאוד נפוץ.
מה שכן, אני אציין לטובה את okcupid שדווקא היה בצד המוצלחש של מעט פרופילים פיקטיביים.

למעלה