מהם "תחליפי הזוגיות" שלכם/ן?

tzachy

New member
מהם "תחליפי הזוגיות" שלכם/ן?

והכוונה יותר לצד החברתי (להפסיק לחשוב רק בכחול !
),
מקורות לתמיכה, שיתוף וכד'.

למשל חברים/ות, משפחה, האינטרנט וכד'.

נ.ב. אם זה היה תלוי בי... הייתי מחוקק את "חוק זכויות הרווק/ה" שבין היתר היה מכניס זוגיות לסל הבריאות/"תרופות" (ידוע שזוגות, בפרט נשואים, בריאים ומאושרים יותר, כמצויין למשל כאן). בנוסף החוק היה מנסה להקטין תופעות חברתיות שמקשות על יצירת זוגיות (והן לא מעטות...).

דביאן

New member
אין תחליף

נישואים זה דבר ששונה מחברים (הרבה יותר קשה להיות נשוי).
לגבי חוק זכויות הרווק, המחקרים שאומרים שנשואים חיים יותר טוב מתייחסים לאלה שנשואים באושר. יש הרבה נשואים שסובלים וכנראה זה גם מקצר להם את החיים. להם גם מגיע חוק.
&nbsp
יש סברה כזאת שכל מי שמתחתן הופך למאושר והכל יהיה אצלו דבש, ואין דבר רחוק כל כך מהמציאות. אני בעד נישואים, רק צריך לדעת שזה לא דבש כמו שמתארים את זה.

מילקי91

New member
זוללים מילקי , יש גם רק את הקצפת

יאמי מול הטלוויזיה , ובלי הערות של איך אנסח

את זה בצורה עדינה : יצורים ??

זה הכי כיף שאפשר לעשות מה שרוצים .

* האמת שבאמת לא אכלתי מילקי כבר כמה שנים ,

אבל זה נחמד לעשות מה שרוצים .

נקווה למצוא מישהו שלא צריך לדפוק לו חשבון "כמה

מילקים הוא מרשה לאכול ביום ".

אנשים פח

tzachy

New member
אני מתקן את דברי בעניין אושר אבל לא לגבי בריאות ואריכות ימים

אכן, קראתי מחקרים שמראים שהאושר מנישואים הוא זמני ועדיין אנשים נשואים, סטטיסטית חיים יותר (יש שאלה מעניינת - האם אנשים בריאים יותר מתחתנים יותר ולכן שורדים יותר? או שהנישואים עצמם מוסיפים לבריאות? גם זה נבדק (אפשר לחפש בגוגל, אולי בהזדמנות אקשר)).
מנגד יש דוגמאות הפוכות, למשל רווק ורווקה (שלא נישאו מעולם) שהגיעו לגיל המופלג של, לפחות, מאה שנה.

בגישה אבולוציונית - "בגדול" מה שתרם לשרידה, הופך אותנו למאושרים יותר, אבל אושר הוא "אמצעי" של הטבע לתמרץ אותנו והשפעתו מוגבלת בזמן. אין דבר כזה "אושר תמידי".

אני גם חושב ורואה אצל זוגות אחרים - להקים משפחה ולגדל ילדים זו משימה רצינית. הנה עוד סיבה מדוע אני (כמו רבים/ות) בררן. את/ה רוצה לקחת איתך שותף/ה ראוי/ה למסע הארוך והתובעני.

מילי1991

New member
אמממ

להתעסק בשירה, ספורט, חברים, נקיונות, סידורים
למרות שבאמת הלב לא שלם לגמרי..
ובכלל הגעגוע תמיד נמצא

למעלה