הכרויות לאקדמאים

faculty

New member
הכרויות לאקדמאים

סטאר דייט - אתר הכרויות לאקדמאים ואנשי איכות.
בואו להכיר אלפי גברים ונשים המחפשים אהבה וקשר רציני אתכם.
מוזמנים להיכנס לאתר לשוחח ולהכיר גברים ונשים המחפשים אותך.
היכנסו עכשיו - אתר הכרויות לאקדמאים

cosmo15

New member
קראתי כבר חלק גדול מהיתרונות של לינוקס

וזה משכנע ומעניין מאוד,
תודה אישית על הקישורים. העשרת לי את המוח :)

(ואם בסוף כל זה ישארו לי שאלות אוי ואבוי)

דביאן

New member
לפני 7 שנים ניסיתי

ראיתי שזה עובד טוב ומאז נשארתי ולא רואה את עצמי חוזר אי פעם לחלונות
. אני רוצה שהמחשב יהיה שלי ובשליטתי. מי שצריך עדיין את חלונות יכול להתקין את לינוקס במקביל (עוד יתרון של לינוקס שאין לחלונות).
90% מהאנשים בכלל לא ינסו ולא יבינו.

מה איכותי באקדמאים?

רובם המכריע של ציבור הסטודנטים כיום לומד במכללות
מוסדות "אקדמיים" ללא שום מסלולי מחקר, שכל ייעודם הוא לספק צורכי שוק
ואין בהם שום הכשרה בתחומי הרוח
וגם המיעוט שכן לומד באוניברסיטאות, הם אנשים שכמו חבריהם לספסל הלימודים שבמכללות, לומדים ברובם המוחץ לתואר ראשון בלבד בתחומים שעתידים לשרת אותם מבחינה כלכלית
הרוב המוחץ של ציבור הסטודנטים(שלא לומר כמעט כולם) הם אנשים נבערים מדעת שרמת ההשכלה הכללית שלהם/השכלתם הרוחנית שואפת לאפס
והם כמעט שלעולם לא קוראים(לא ספרים בעלי ערך, בכל מקרה)
מוסדות ההשכלה הגבוהה בימינו, בימים שמספר הנרשמים לפקולטות למדעי הרוח הולך ומתאפס והן בסכנת הכחדה ממשית(בכל העולם, לא רק בביוב הישראלי)
הם כבר מזמן עוד תחנת בדרך לשוק העבודה, וגוף שמשמש את צרכי החברה הקפיטליסטית ולכן גם נראה ככה מבחינת הניהול שלו(היתה כתבה לא לפני כמה חודשים בדה מרקר על אוניברסיטת תל אביב כדגם מייצג ליחסי הון-אקדמיה מעוותים ואיך עיקר התקציב שלה הולך על הפקולטה לניהול, בזמן שחוגים בעלי ערך של ממש הולכים ומתייבשים/ונסגרים/ומתמזגים עם אחרים)
הדעה הקדומה שציבור האקדמאים הוא ציבור של אנשים "איכותיים" זה עוד סוג רווח של טמטום(ורווח באותה מידה בקרב האקדמאים והלא-אקדמאים)
העולם היום הוא עולם של בהמות בלבד
אין בו שום איכות

דביאן

New member
עדיף שהיית פותח שרשור חדש

כי ככה אתה עוזר לפרסם את אתר ההכרויות לכדי מים איכותיים.
&nbsp
אלה שלומדים באוניברסיטאות תל אביב, העברית, באר שבע, והטכניון הם בדרך כלל איכותיים גם אם הם באו רק במטרה לעשות כסף בעתיד.

tzachy

New member
בתור בוגר אונ' ת"א, אני נוטה להסכים (אם כי חלקית) איתך

אני למדתי בתקופה שעוד לא היו מכללות. סיימתי תואר ראשון במתממטיקה ומדעי המחשב. לא הלכתי ללמוד את הנ"ל בגלל שהיה או לא היה ביקוש, אלא בגלל שהנושא משך ועניין אותי. כתבתי תוכנה כבר שהייתי נער וגם התעניינתי באלקטרוניקה (תחום שדווקא זנחתי אחרי הצבא לטובת מחשבים (ולא שרתתי בתחום המחשבים, אלא בשיריון)).

כבר היה כאן דיון בנושא. אני טוען שיש משמעות מסויימת לאם פלוני/ת סיים תואר מסויים במוסד מסויים. במקרים כאלה אפשר להסיק לוגית בכיוון אחד אבל לא בהפוך ואסביר: נניח A- מסמן קיבלת תואר "מספיק קשה" במוסד "מספיק טוב"
ונניח B- מסמן יכולת אינטלקטואלית גבוהה, למשל IQ, אז:
A ⇒ B
כלומר A גורר את B אבל זה כמובן לא נכון בכיוון ההפוך, כלומר לא נכון ש-
B ⇒ A
כי אדם יכול להיות בעלי יכולות גבוהות גם מבלי שקיבל תואר.

לדוגמא, סביר להניח שמי שסיים לימודי רפואה (תואר דוקטור) באונ' ת"א הוא בעל/ת IQ גבוה מהממוצע (כל סטונדט באוניברסיטה, כמדומני הוא בעל IQ מעל הממוצע, כך שזה לא חוכמה (או שכן...
)).
ראה כאן IQ (בחו"ל) לפי עיסוק,
כאן הערכה של IQ לפי תחום לימוד
וכאן ציוני SAT (בארה"ב. מקביל לפסיכומטרי שאני מניח שיש איזה מיתאם (משמעותי) בינו ל-IQ) לפי תחום לימוד.

מובן שאדם לא נמדד רק לפי מידת האינטליגנציה שלו/ה. יש גם ערכים, אישיות ועוד דברים לא פחות חשובים. לגבי מדעי הרוח וכו' - אני מאמין שלא כל האנשים זהים. יש מי שיש להם באופן טבעי נטייה הומנית ומנגד מי שיש להם נטיה ריאלית (ויש שגם וגם). לדעתי, אדם צריך ללכת ללמוד תחום שהוא מרגיש שמתאים לו/ה ומה שהוא/היא אוהב/ת. מנגד צריך גם לשקול שיקולים פרקטיים, אבל רצוי שלא בסתירה לנ"ל.

בשום זמן בהיסטוריה לא חילקו...

השכלה וחומה מעשית לפשוטי העם
והמסורת ממשיכה כרגיל

cosmo15

New member
רק שים לב

למשפט "ספרים בעלי ערך"

או כמו שאחד הנאצים לדעתי אמר, משפט נכון שקולע להשקפת העולם המעוותת שלהם: "כשאנשים אומרים לי תרבות , אני ממהר להושיט יד לאקדח שלי".

צריך להיזהר מקיבעון או מהשלכה של סט תפיסות שלנו על מה זה איכות, לגבי העולם סביבנו ותרבות . זה לא אומר שאסור לנו להיות בררניים, רק שלא כל דבר שנכנה תרבות עבורנו עבור אחר הוא ככה, והתגדרות יכולה להוליד החל ממשקעים, הפסדים וסלידה וכלה בפשעים.

אמנות מנוונת זו לא המצאה חדשה...

לגבי השאר- מסכימה איתך .

cosmo15

New member
כתבתי "מסכימה" כאילו שזה משנה :I

רובם לא באים לרכוש דעת.

זה בסדר, זה העולם.

למעלה