''טיפשה''

''טיפשה''

למה גברים באתרי הכרויות שנחשבים ככאלה שמיועדים לקשר לרציני, מרשים לעצמם לקלל ולהתנהג כלפיי נשים באלימות מילולית? בכל פעם שאני מחליטה לנסות ולהירשם, תמיד אבל תמיד אני נאלצת לספוג קללות וגינויים שונים מגברים זרים. זה שאני לא נענית להתעניינות שלהם בי, האם זה מצדיק את ההתנהגות הזאת? למה אני צריכה לקום היום בבוקר ולקרוא הודעה בעלת אורך אינסופי שבה גבר שדחיתי מתייחס אליי כאל טיפשה ובעוד תיאורים נוספים למיניהם? זה מעליב, פוגע ולא מגיע לי או לכל אישה אחרת. נמאס לי.

ga26

Member
את צודקת. אבל צריכה להבין שזבל וגועל נפש זורם משני הכוונים.

כשגבר פונה למליון נשים שונות ובגלל עודף הצע של גברים זוכה במקרה הטוב להתעלמות ובמקרה הרע לבוז וזלזול איך אדם נחות כמוהו חשב בכלל לפנות לבחורה אצילית כמוהה זה יוצר תסכול.
לפעמים מהצד הגברי זה נראה שגברים באים בשביל להכיר ובנות כדי להעלות לעצמן את האגו " כמה התחילו איתי".
לא מצדיק את הפגיעה בך אבל נראה לי שזה מקור התסכול שגורר תגובות כאלה.

גברת ע

New member
אני חושבת שזה סתם תירוץ

כמו שאותו גבר לא יזרום עם מישהי שהוא לא נמשך אליה או לא מעניינת אותו או גרה רחוק מידי או וואטאבר הסיבה שהוא בחר לדחות אותו, ככה גם אנחנו לא נענה לכל בחור שיפנה אלינו, אם הוא לא מרגיש נכון או אם התכתבתי איתו ומשהו הרגיש לי לא מתאים ולא רציתי לתת את הנייד שלי.
אנחנו לא ילדים בני חמש שמתבכייני על זה שלא קיבלו סוכריה.
בחורה לא ענתה לך או לא הסכימה בסוף 'לזרום' איתך, תמשיך הלאה, הקללות האלו וצורת הדיבור הזה רק הופכים אותך לקטן יותר בסופו של דבר ולא באמת נותנים לך כלום

tzachy

New member
אין הצדקה לזה, אבל אנחנו חיים, מסתבר (לצערנו), בחברה אלימה

אגב, מניסיוני (הקצר) בחו"ל, זה קיים בחברות נוספות.
זו לא המצאה ישראלית דווקא... אם כי כאן בהחלט חסרה קצת תרבות של נימוסים. ע"ע במיוחד אירופה.

היום למשל נתקעתי באיזה פקק. היו שם: כאלו שעקפו (כדי לקצר התור על חשבון אחרים) וקללות מכל צבעי הקשת.... מישהי (מבריה"מ לשעבר) אמרה לי לפני כמה ימים שהעצבנות והאלימות המילולית שיש כאן קשורים למזג האוויר החם... אולי.

זה לא רק כלפיך (נראה לי שדווקא כלפי נשים, גברים נזהרים יותר?), אלא גם כלפי אחרים.
מה ניתן לעשות (אם בכלל...) לחנך מגיל צעיר לתרבות דיבור אחרת ו/או לסבסד (למי שצריך) את הניתוח שליברמן בזמנו הציע (הארכת הפתיל...)

עוד דבר - כמה שזה קשה, צריך להבין שבהרבה מקרים מי שמקלל הוא הבעייתי ולא את (שנאמר "הפוסל במומו פוסל").

tomasth

New member
שמיועדים לקשר לרציני עם מי ?

השאלה עם סוג האנשים שם מתאים עבורך.

נקודה מעניינת.

זה אומנם אתר מוכר מאוד ובעל מוניטין חיובי יחסית, אבל המבחר באמת לא כל כך מתאים לי. אבל הבעיה שאין שום אלטרנטיביה אחרת. אין אף אחד שיכול להתאים לי ממקום העבודה שלי, ובזה זה מסתכם בעצם.

מילקי91

New member
כי פשוט קשה להם להתמודד עם דחייה

אז הם מקללים וזה גורם לאגו הפגוע שלהם להרגיש

קצת יותר טוב . הם לא יודעים איך להתמודד עם זה

"למה מי היא שתדחה אותי ".

שימי לב שנשים שנדחו פחות מגיבות כך.

** יכולה להגיד לך שגם כאשר יוצאים עם גברים

ונפרדים מהם הם מגיבים באותה צורה , ובסוף גם

יגידו "אני זרקתי אותה " .

זה גם תלוי מאיזה תרבות הם מגיעים בד"כ כאלה

שבאים מתת תרבות הכוונה , לערסים וכו' והם

מבינים שאת לא לרמה שלהם אז הם מקללים

כי זה מה שנותר להם לעשות ...

וברור שזה הם ולא את .

אני רשום בכמה אתרים/אפליקציות

קורה שקיבלתי דחייה אבל בחיים לא חשבתי על לקלל או לאיים.
מניח שזה נובע ממקומות של תסכול או חינוך.

בכללי לדחייה יכולות להיות סיבות רבות , לפעמים כל האתרים הללו מרגישים לי כמו שוק בשר.

מילקי91

New member
זה אכן שוק בשר

גברים או "זכרים" מעדיפים נשים/בחורות עם כמה

שפחות .הכל לפי החיצוניות .

וגם הפוך

אני נראה טוב אבל מרגיש שנשפט רק על חיצוניות שלי.
לא הולך על משפטי פתיחה מתחכמים וכו'.

NSW2

New member
לגמרי שוק בשר

מרוב שהרוב שם עסוקים ועסוקות ברשימות מכולת שטחיות לפעמים אני שוכח לרגע שזה אתר היכרות, ומרגיש כאילו נכנסתי בטעות לחנות עופות.
ואז אני פשוט עף משם, כי בכל זאת טבעוני וזה

אין הסבר הגיוני

אנשים מרשים לעצמם לעשות דברים שלא היו עושים במציאות - פנים מול פנים. אבל מאחורי מסך המחשב אנשים יכולים להתנהג בצורה ממש קיצונית... (בפורום הזה יש מלא טרולים שעושים את זה).
&nbsp
קראתי פעם כתבה של בחורה, היא כתבה כתבה באינטרנט וקיבלה הרבה הודעות בסגנון ״איזו טיפשה את״ וגם דברים יותר אלימים. היא ניסתה ליצור קשר עם האנשים שכתבו לה את זה. ורק שניים הסכימו לדבר איתה. וכאשר היא שאלה אותם למה התגובות שלהם היו כאלו מרושעות אחד התנצל ואמר שזה באמת היה לא לעניין, הוא לא אהב את הכתבה שלה אבל זה לא אומר שהוא היה צריך להגיב בצורה כזו. וגם השני הרגיש ממש רע על זה שהוא כתב לה ככה.
&nbsp
זה מה שקורה כאשר לא רואים אנשים לפנינו אלא מסך... ופתאום כאשר מבינים שזה אשכרה בן אדם עם רגשות בצד השני, מרגישים די נורא על היחס המגעיל הזה.
&nbsp
פשוט תתעלמי...
&nbsp

נתתי הסבר, אני לא חושבת שהוא הגיוני

אני לא חושבת שיש הגיון בלקלל מישהי שדחתה באתר הכרויות.. יש הסברים למה הם עושים את זה כמובן - אבל לא סיבות הגיוניות

לא הייתי קורא להם גברים...

זכרים זה המילה היותר מתאימה
תלונות מוצדקות יש לשני המינים בנוגע לאתרי הכרויות (והכרויות בכלל)
לא נראה שיש התנהלות תקינה לאפחד מהצדדים (בלי להכליל)
זה לא פעם ראשונה שאני שומע שגברים מקללים, זו התנהגות דוחה וילדותית, שאני מניח שהמקור שלה היא ניסיון להשיג תשומת לב
תאמיני או לא, אבל לעיתים (רחוקות) זה צולח
חבל שבמקום משיכת תשומת לב בצורה שלילית, הם לא משקיעים בלמשוך תשומת לב חיובית

זה בעיקר בגלל האנונימיות שהאינטרנט מאפשר

תנחומי. זה באמת לא נעים, מעליב ומתסכל. אני לא יודע אם זה ינחם אותך, אבל כולם סופגים את זה, ומניסיון אישי, גם נשים באתרים האלה יכולות לפעמים להתנהג בגסות.

לדעתי, זה בראש ובראשונה בגלל שהאנונימיות מאפשרת לאנשים לנהוג באופן שלא היו מרשים לעצמם בזהות גלויה. האינטרנט, לטוב ולרע, מאפשר את זה. מצד שני, האינטרנט גם מאפשר לך לבוא לכאן ולהתייעץ, בחסות האנונימיות. אז יש לזה גם יתרונות :)

אם את מחפשת עצות מעשיות, אז הייתי אומר כך: נסי להכיר אנשים בצורות אחרות, וכשאת באינטרנט, קחי בחשבון שהתגובות האלה הן חלק בלתי נמנע מהמדיום. כשאת נתקלת בתגובה כזאת, פשוט התעלמי ותעברי הלאה. אני יודע שזה קשה ליישם, וזה לא שאני בעצמי איזה נזיר בודהיסטי שלמד לא לכעוס, אבל פשוט צריך להתעלם ולעבור הלאה.

יש גם בחורים מנומסים. אני מבטיח :)

ai21

New member
את צריכה לשמוח

גבר שיתנהג כך כשאת מאכזבת אותו,
או כשהוא מאוכזב מכל סיבה אחרת,
הוא לא גבר שתרצי קשר כלשהו איתו

אבל למה את נעלבת ונפגעת מבן אדם שאת בכלל לא מכירה?

תאמרי ברוך שפטרנו (תחשבי מה זה להיות בת זוג של גבר כזה). ביי, שלום, GOODBYE, SAYONARA. ויאללה NEXT.

T a l 26

New member
אפשר להבין מהתגובה שלו שהחלטת נכון

שדחית אותו. למה זה פוגע בך? את יודעת שהוא מגיב ככה כי לא נענית לו,
זה לא צריך לפגוע או להעליב אותך.

למעלה